Strona zespołu >>

Wyspa Wisła to nowy koncept gastronomiczno – rekreacyjno – wypoczynkowy, położony na trasie Warszawa – Puławy ( nr 801 ) w Stężycy, 99 km od Warszawy. Projekt został zainicjowany przez Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Wyspa Wisła to połączenie: aktywnego wypoczynku, sportu i rekreacji na łonie nieskazitelnej natury, miejsce spotkań towarzyskich, okolicznościowych, biznesowych i sportowych.
Amfiteatr, sale konferencyjne, restauracja, taras widokowy, plaża, molo itd.
Oficjalne Otwarcie – 27, 28 lipca 2013 r.
Film promocyjny: https://youtu.be/6Cb3ImHoOuY

WESELA

Wyspa Wisła to wyjątkowy kompleks wypoczynkowy, który idealnie nadaje się na zorganizowanie mniejszej i większejuroczystości. Do dyspozycji naszych Gości udostępniamy atrakcyjny, przestronny lokal na wesele, który idealnie nadajesię zarówno na niewielkie, kameralne przyjęcia, jak również uroczystości na dużą liczbę Gości. Zapraszamy serdeczniedo skorzystania z naszej propozycji pełnej doskonałych smaków i zróżnicowanych potraw serwowanych w eleganckiejscenerii naszego obiektu, wtopionego w nadwiślański pejzaż. Wesele w restauracji nad rzeką, w otoczeniu malowniczej przyrody to romantyczny sposób na przeżycie tego jednego z najważniejszych dni w życiu. Sama ceremonia ślubu, jakrównież poprzedzająca ten uroczysty moment organizacja wesela, to wyjątkowe chwile w życiu każdej pary, dlatego wartozadbać w tym czasie o odpowiednią oprawę. Niepowtarzalna atmosfera naszego lokalu i piękne krajobrazy rozpościerające się naokoło obiektu, nawiązujące do okolicznej przyrody sprawią, że ten dzień zostanie zapamiętany nazawsze. Piękne chwile będzie wspominać nie tylko Młoda Para, ale także wszyscy Goście uczestniczący w tak ważnej uroczystości.

Dla Młodych Par mamy przygotowane przedstawione niżej trzy oferty, które możemy omówić i dostosować na spotkaniu znaszą doświadczoną, kreatywną wedding plannerką. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym zdolnościom organizacyjnym, wyjątkowemu miejscu oraz unikalnej ofercie dekoracji sal orchideami uprawianymi u nas w Stężycy, wspólnie zorganizujemy doskonałą uroczystość weselną. Jeśli będziecie potrzebować dodatkowych usług, dekorowania lokalu, organizacji transportu czy rezerwacji miejsc noclegowych, również służymy pomocą.

Skontaktuj się i umów na spotkanie z naszym Wedding Plannerem.

Karolina Lipnicka – Jońska
Tel.: +48 530 800 788
E-mail: karolina.lipnicka@wyspawisla.pl

https://www.facebook.com/WyspaWisla/

Wyspa Wisła
ul. Rekreacyjna 1
08-540 Stężyca

tel.: +48 81 460 89 98
kom.: +48 535 208 906 

GODZINY OTWARCIA: 

CODZIENNIE: 12:00 – 23:00

e-mail: wyspawisla@wyspawisla.pl

NIP: 9181757897

Konto: PEKAO S.A.

88 1240 5497 1111 0010 9424 8851

wyspawisla.pl