Strona zespołu >>

Firma GTS EuroBus istnieje na rynku przewozowym od 1991 roku. Jej podstawowym zakresem działalności jest wynajem busów. Systematyczny rozwój firmy i zadowolenie z jakości świadczonych usług przyczynia się do poszerzenia oferty o organizacje transferów i coraz bardziej popularnych połączeń antenowych. Nasz zróżnicowany tabor pozwala na maksymalne obniżenie kosztów obsługi takich połączeń oraz dostosowanie się do indywidualnych wymogów Zamawiającego.

Oferta nasza skierowana jest do:

Biur podróży – turystyka krajowa i międzynarodowa
Firm – przewozy pracowników, wyjazdy integracyjne oraz szkolenia
Klubów sportowych – przewozy na zgrupowania i zawody
Kościołów – pielgrzymki, śluby, przewozy młodzieży katolickiej
Szkół – turystyka krajowa i zagraniczna
Osób indywidualnych – przewozy gości weselnych, wyjazdy turystyczne
Transport osobowy w naszej firmie oparty jest o własną flotę samochodową. Wszystkie nasze auta są komfortowo wyposażone, spełniając wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zatrudniając wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kierowców z dużym doświadczeniem zawodowym oraz doskonała znajomość rynku pozwala nam w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Klientów.

Fachowość naszych usług potwierdza Państwowa Licencja Ministerstwa Transportu na świadczenie międzynarodowych usług przewozu osób oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób – wystawiony przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

Zapewniamy przewozy zarówno dla firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych.

20-583 Lublin, ul. Koralowa 6/35

tel. kom. 66 11 33 696

tel. kom. 693 02 39 39

e-mail: gtseurobus@wp.pl

http://www.facebook.com/gtseurobus

gtseurobus.pl