Strona zespołu >>

Fotografuję szczęśliwych ludzi…

Zależy mi na tym, by zdjęcia ślubne jakie tworzę były naturalne, spontaniczne i pełne emocji.Styl dokumentalny, prasowy z lekką nutką liryzmu. Dzięki takiemu podejściu powstaje całość, która układa się w fotograficzną opowieść: miejsca, ludzie, klimat i emocje.

REPORTAŻ ŚLUBNY

W tym wyjątkowym dla was dniu mogę wam towarzyszyć już od samych przygotowań. Zależy mi na tym, by uchwycić najważniejsze chwile i pokazać je w najpiękniejszy sposób. Nie reżyseruję, nie ingeruję w bieg zdarzeń, staram się być niewidoczny i nieinwazyjny.
Zawsze jednak możecie liczyć na moją pomoc w razie jakiś wątpliwości.
Zależy mi na tym, aby fotografie ślubne mojego autorstwa były świetne technicznie i jednocześnie miały w sobie to „COŚ” co powoduje, że mają również wartość artystyczną, a nie tylko pamiątkową.

Sesje ślubne

Romantyczna czy szalona. Klasyczna czy nowoczesna. W plenerze czy w studio.
Ogranicza nas tylko wyobraźnia…
Sesja ślubna to wisienka na torcie, nie musicie się jej bać tak jak pierwszego tańca

🙂
Nie musicie być zawodowymi modelami…
Wystarczy, że będziecie w dobrym humorze,
o resztę zadbam ja

SESJA NARZECZEŃSKA

Taka sesja może być miłym początkiem naszej współpracy.
Zwykle jedyne wspólne zdjęcia jakie macie to selfi, czasem też zdarzy się, że dacie komuś aparat do ręki i kończy się to katastrofą

:). Sesja narzeczeńska to świetna okazja by poznać swojego fotografa, oswoić się z nim i nabrać przekonania, że to świetny wybór. Przy okazji powstają niezapomniane fotografie, które nie tylko będą pamiątką z przedślubnego zamieszania. A może będziecie chcieli zrobić mała wystawę na sali weselnej, lub oprawić zdjęcie w ramki i dać rodzicom… Zadzwoń, zapytaj o wolny termin, chętnie umówię się na spotkanie osobiste w moim studio i przedstawię szczegóły oferty. Zapraszam.Wojtek tel. +48 668 105 178

www.kornet.art.pl

Fotograf na ślub i wesele

Zajmuję się fotografią ślubną, wykonuję sesje indywidualne: rodzinne, ciążowe, dziecięce, reportaże z uroczystości chrzty, komunie.
Pracuję na zlecenie firm, organizacji, stowarzyszeń, tworząc sesje korporacyjne, wizerunkowe i biznesowe.
Współpracuję z instytucjami kultury, wykonuję zdjęcia dla artystów i grup artystycznych.
Duży obszar moich zainteresowań to fotografia sceniczna, w szczególności teatr i fotografia jazzowa.

FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY – KORNET LUBLIN

Styl dokumentalny, prasowy z lekką nutką liryzmu 🙂 Dzięki takiemu podejściu powstaje całość, która układa się w fotograficzny esej: miejsca, ludzie, klimat i emocje.
Moja praca w dniu Waszego ślubu może mieć różny przebieg, w zależności od waszych oczekiwań, możecie zdecydować czy chcecie abym towarzyszył Wam już od przygotowań i pozostał na weselu do oczepin włącznie, a może wystarczy jak uwiecznię samą ceremonię.

SESJE PLENEROWE 

Staram się nie powielać schematów, prowadzę sesję w taki sposób, aby odróżniała się od poprzednich nie tylko “modelami”, ale miejscem i “akcją”. Zależy mi by zdjęcia jakie tworzę były naturalne, spontaniczne i pełne emocji. Zobaczcie filmy z realizacji kilku sesji 🙂

SESJE NARZECZEŃSKIE -KORNET LUBLIN

 

Mogą być miłym początkiem naszej współpracy.

DWA PRIORYTETY

Zależy mi na tym, aby fotografie ślubne mojego autorstwa były  świetne technicznie i jednocześnie miały w sobie to “COŚ” co powoduje, że mają również wartość artystyczną, a nie tylko pamiątkową.

info@kornet.art.pl

Zadzwoń 668 105 178

www.kornet.art.pl

http://www.facebook.com/Wojtek.Kornet.Fotografia.Slubna.Lublin