Strona zespołu >>

ZASTANAWIASZ SIĘ CO TO JEST FOTOBUDKA? 

Fotobudka to urządzenie pozwalające na wykonanie zdjęcia i wydrukowanie go w ciągu bardzo krótkiego czasu. Wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Po zabawie zostanie przygotowana, zabezpieczona hasłem galeria. Tak naprawdę wszystko to już wiesz – przecież chyba każdy był  uczestnikiem eventu z udziałem fotobudki  😉  Impreza z nami to gwarancja wybornej zabawy, jak również profesjonalnej obsługi. Podczas wykonania usługi przez cały czas towarzyszy animator, który dba żeby zdjęcia wychodziły jak najlepiej. Wśród gadżetów znajdziecie maski, peruki, okulary, opaski, karteczki tematyczne, usta, wąsiki – generalnie mamy tego całą masę. Na jednym ujęciu możesz być księdzem, na drugim piratem, trzecie może przedstawiać sprzedawcę kebaba, a czwarte – sam podejmij tą decyzję. Dla lubiących mocniejsze wrażenia nawet koń wchodzi w grę 🙂

Gdzie się sprawdzi nasza fotobudka?

Dosłownie na każdej imprezie!

Fotobudka na wesele to idealna atrakcja dla wszystkich Gości i unikatowa pamiątka dla Państwa Młodych. Mnóstwo gadżetów i akcesoriów sprawi, że nieco sztywna do tej pory ciocia zamieni w szaloną imprezowiczkę, a łysy wujek zyska bujną czuprynę i wygląd gwiazdy rocka. U nas nawet największy sztywniak pokaże swoje drugie oblicze! Jedno ze zdjęć trafi do księgi Gości, dzięki czemu delikwent nie będzie mógł się wyprzeć swojej fantazji, a ta uwierzcie bywa naprawdę nieograniczona, a nawet niepohamowana…

Fotobudka na urodziny stanowi idealne rozwiązanie dla Najmłodszych, którzy będą mieli mega frajdę i ogrom śmiech, a ich imprezka będzie naprawdę wyjątkowa oraz długo wspominana podczas szkolnych przerw. Świetna urodzinowa zabawa nie dotyczy tylko dzieci –  również odrobinę starsi jubilaci mogą się wkręcić w fotobudkową gorączkę. Extra pamiątka z 40-stki czy 50-tki – nie ma problemu, daj nam tylko znać – chętnie do Ciebie wpadniemy. Rozkręcenie imprezy gwarantowane!!!

Fotobudka na imprezę firmową – tego nie trzeba tłumaczyć. Świetna zabawa, najbardziej kreatywne przebrania plus rzeka łez ze śmiechu. Dzięki naszym zdjęciom przypomnisz sobie następnego dnia, co się wczoraj wydarzyło, chociaż pewnie czasami wcale tego nie będziesz chciał 😉

Ile to kosztuje?

Fotobudka na imprezę wcale nie musi być droga! U nas znajdziesz super fotobudkę „nie za miliony monet”, zresztą sam sprawdź cennik. Przyznaj, że WeselmySię to naprawdę tania fotobudka. U na im więcej usług zamawiasz tym mniej płacisz. Pozwól nam zostać Twoim imprezowym centrum i nie martw się już niczym więcej – rozWESELMYsię razem 🙂
Nie trać czasu na nudę i baw się razem nami 🙂

Podświetlane napisy LUBLIN

Oferujemy Państwu wynajem przepięknych podświetlanych napisów. Są wykonane z drewna i zasilane żarówkami led. Poszczególne litery mają od metra do metra dwudziestu wysokości. Stanowią niebanalną dekorację sal weselnych, sesji plenerowych czy kościoła. Szukacie niebanalnej dekoracji weselnej? Dobrze trafiliście, nasze dekoracje rozświetlą Wasze przyjęcie.

Gdzie można rozstawić napisy?

Napisy mogą zostać ustawione zarówno wewnątrz budynku jak również na zewnątrz. Stanowią dekorację sali tanecznej, holu wejściowego, ogrodu, czy altanki. Pięknie prezentują się w ogrodzie po zmroku, przy zgaszonym świetle podczas pierwszego tańca jak również sesji plenerowej. Możecie je ustawić dosłownie wszędzie, dzięki czemu miejsce które wybierzecie nabierze dzięki nim niesamowitego charakteru. Miejscem naszego działania jest przede wszystkim Lublin, ale w razie potrzeby dowieziemy dekoracje dalej. Cena transportu pozostaje do uzgodnienia.

W jaki sposób są zasilane?

W zależności od potrzeb każda z liter może być zasilana oddzielnie bądź mogą być połączone szeregowo, dzięki czemu liczba przedłużaczy zostanie ograniczona do minimum. Cały napis MIŁOŚĆ można podłączyć do jednego gniazdka. Kable nie płatają figli pod nogami, całość zaś  wygląda estetycznie. 

TANIEC W CHMURACH LUBLIN

Zapewniamy wyjątkową oprawę Waszego pierwszego tańca.

Tańczcie i bujajcie w chmurach razem z nami!

Taniec w chmurach

Wisienka na torcie w trakcie pierwszego tańca małżonków. To idealna opcja zarówno dla par radzących sobie świetnie na parkiecie, jak i dla tych, którzy nie czują tzw. bluesa.
Dlaczego?
Dzięki pracy wytwornicy powstaje dym, który przypomina pierzaste obłoki. W przypadku doskonałych tancerzy „pierzyna” ta tylko podkreśli ich umiejętności, zaś mniej uzdolniona Para Młoda będzie niejako chroniona, a ich stopy będą skryte w obłokach. Dodatkowym atut stanowi to, że ruchy są być bardziej lekkie i płynne, atmosfera bardziej tajemnicza. Wszystko to sprawia, że obserwujący Młodych Małżonków goście są niezwykle podekscytowani tanecznym spektaklem, gdyż będą mieli wrażenie jakby Nowożeńcy unosili się nad ziemią. Taniec w chmurach – Lublin i okolica.

Oglądając wspomnienia w formie filmu nawet najbardziej krytyczna wobec siebie para zachwyci się swoim tańcem! jesteśmy tego pewni, ponieważ taniec w chmurach wygląda niezmiernie efektownie również na filmie z przyjęcia weselnego 🙂
Razem z nami dotknij chmur! 

Wytwornica dymu ciężkiego, jest idealna nie tylko w przypadku przyjęcia weselnego, ale również sesji zdjęciowych, studniówek czy innych imprez.

Zapraszamy!

Taniec w chmurach, wytwornica ciężkiego dymu Lublin oraz całe województwo lubelskie.

Bańki mydlane Lublin

W dzisiejszych czasach każda Para Młoda chce urozmaicić swoje przyjęcie jak tylko może. Niektórzy korzystają z tradycyjnych rozwiązań, zaś inni z tych bardziej nieszablonowych. Jeżeli masz ochotę delikatnie uatrakcyjnić swoją uroczystość warto rozważyć bańki mydlane na ślub czy bańki mydlane na wesele. Nasza profesjonalna maszyna do baniek mydlanych sprawdzi się właśnie u Ciebie. Obszar działania Lublin i region lubelski. Sprawdź nasz cennik. Wymarzony ślub czeka właśnie na Ciebie.

Bańki mydlane wydmuchiwane są w ułamku sekundy w ogromnej liczbie. Możesz być pewny, że stworzą bajkową aurę na Twoim przyjęciu. Najlepsze jest to,że mają same zalety! Po pierwsze, sprawią radość najmłodszym uczestnikom wesela, poza tym mogą pełnić rolę confetti, co na pewno uatrakcyjni tło fotograficzne podczas wykonywania zdjęć.

Wynajem urządzenia na wesele oraz ślub, ale również na studniówkę, a także na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe z udziałem dzieci – bale, festyny. Wypełnij bańkami Lublin razem z nami. Połącz bańki z fotobudką lub napisem – elastyczny cennik.

FOTOBUDKA  Lublin Cena

Napisz do nas:

kontakt@weselmy-sie-lublin.pl

Tel: 665 274 992

http://www.weselmy-sie-lublin.pl/index.php

http://www.weselmy-sie-lublin.pl/

665 274 992

kontakt@weselmy-sie-lublin.pl

https://www.facebook.com/Weselmy-si%C4%99-Lublin-210288309853429/?ref=page_internal