Strona zespołu >>

WeselawPlenerze.pl to portal, który powstał aby jak najbardziej przybliżyć Państwu organizacje plenerowych ślubów i wesel.

Wesela w Plenerze to niezwykle bajkowe wydarzenie często nazywane królewskim. Jednak aby ostatecznie takie było konieczna jest odpowiednia wiedza jak dobrze zorganizować takie przedsięwzięcie oraz jak wybrać odpowiednie firmy do realizacji. Dlatego własnie za cel główny postawiliśmy uzbrojenie portalu w niezbędną wiedzę. Duży nacisk będziemy kładli na porady ekspertów oraz prezentacje najlepszych rozwiązań. Będziemy tu prezentowali zarówno aktualności w tej dziedzinie, nowości, inspiracje jak i bieżące realizacje. To miejsce gdzie prezentujemy firmy oraz lokacje, które przede wszystkim oferują wysoką jakość usług. Tu nikt z firm, które przedstawiamy nie płaci za obecność na stronie i FB – strona prezentuje najlepsze rozwiązania w Polsce i firmy, które w swoim portfolio mają najlepsze realizacje m.in. dla celebrytów, polityków, ludzi biznesu.

Ślub w plenerze

Śluby plenerowe z upływem czasu zdobywają coraz większą popularność w kraju nad Wisłą, przestają być kojarzone tylko z ciepłymi wyspami gdzieś w środkowej Ameryce. Piękna sceneria ogrodów oraz często towarzyszących im zabytkowych obiektów, spotyka się z coraz większym zainteresowaniem ze strony ślubnych Klientów, rezygnujących z zamkniętych przestrzeni oferowanych w tradycyjnych lokalizacjach.

Ciekawe miejsce daje również większy wybór w aranżowaniu przestrzeni i staje się jeszcze bardziej spersonalizowana pod kątem oczekiwań Klienta. Ten czynnik wpływa również na zainteresowanie Pary Młodej możliwością udzielenia sakramentu małżeństwa w miejscu w którym odbywa się również przyjęcie weselne.

Należy wtedy pamiętać o kilku ważnych rzeczach.

W naszej szerokości geograficznej aura pogodowa jest trudna do przewidzenia, ważne więc, aby namiot którym dysponujemy był profesjonalnie przygotowany i zapewnił nam oraz Gościom weselnym odpowiednie schronienie.  

W przypadku ślubów, warto odpowiednio wcześniej dowiedzieć się o oczekiwaniach i potrzebach księdza lub przedstawicielka Urzędu Stanu Cywilnego – najprawdopodobniej będziemy musieli zapewnić np. m.in. godło państwowe.

Kolejna decyzja dotyczyć będzie stylu samej uroczystości.

W chwili obecnej nie ma stałego, ściśle określonego nurtu i stylu dekoratorskiego dedykowanego szczególnie do aranżacji namiotów. Pary Młode decydują się na różne style dekoracji – wszystko jest uzależnione od upodobań narzeczonych i ich marzeń – mówi Anna Rutkowska z firmy ALEX Deco.

Na pewno wśród Naszych Klientów jest coraz więcej Par decydujących się na ślub poza kościołem czy USC. Najczęściej wybierają ogrody znajdujące się przy salach i namiotach w których będzie odbywać się przyjęcie weselne.

Najważniejszym elementem w aranżacji jest miejsce, w którym narzeczeni w obecności najbliższych złożą sobie przysięgę małżeńską.

Zawsze proponujemy, aby miejsce było zadaszone, ochroni nas ono wtedy przed deszczem i słońcem. Całość może być udekorowana klasycznie upiętymi tkaninami i kwiatami, które podkreślą wyjątkowość tej chwili. Często dla uzyskania dodatkowego efektu, Para Młoda idzie po klasycznie białym dywanie lub płatkach róż rozsypanych na trawie.

Pary Młode decydują się również na dekorację głównej alei i mogą tu się pojawić szklane kielichy wraz ze świecami, piękne aranżacje kwiatowe na postumentach lub drobniejsze elementy montowane bezpośrednio do krzeseł Gości.


Wojciech Zbroja

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Rent Design? Rent Design to jedna z największych wypożyczalni mebli w Polsce. Nasza firma jest elastyczna i niezwykle wszechstronna. Wspieramy zarówno małe, kameralne uroczystości, jak również te duże organizowane na kilkaset osób śluby i wesela. Dzięki bardzo dużej ilości dostępnych mebli możemy zaoferować naszym klientom pomoc w aranżacji przestrzeni nawet na ponad 1000 osób.

Wzornictwo na najwyższym światowym poziomie – to jedna z naszych największych zalet. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o każdy szczegół. Na życzenie klienta zgrana ekipa przywiezie meble w dowolnie wybrane miejsce nie tylko w Polsce ale nawet poza granicami kraju. Zapewni również profesjonalny montaż i demontaż wynajętych mebli.

Jedną z naszych najsilniejszych stron jest to, że duża część mebli jest projektowana i wykonywana przez nas. Znamy się na dobrym wzornictwie, design to nasz konik. Dlatego też nie boimy się podejmować zleceń na indywidualne zamówienia. Rozwiązania szyte na miarę traktujemy jak nowe, pasjonujące wyzwania.

Pełen katalog oferowanych przez nas produktów znajduje się na stronie: www.rentdesign.pl

Witamy na portalu Wesela w Plenerze i serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami tej strony. WeselawPlenerze.pl to portal, który powstał aby jak najbardziej przybliżyć Państwu organizacje ślubów i wesel w specjalnie przystosowanych do tego halach namiotowych.

Wesela w Plenerze to niezwykle bajkowe wydarzenie często nazywane królewskim. Jednak aby ostatecznie takie było konieczna jest odpowiednia wiedza jak dobrze zorganizować takie przedsięwzięcie oraz jak wybrać odpowiednie firmy do jego realizacji. Dlatego własnie za cel główny postawiliśmysobie uzbrojenie portalu w niezbędną wiedzę. Duży nacisk będziemy kładli na porady ekspertów oraz prezentacje najlepszych rozwiązań. Będziemy tu prezentowali zarówno aktualności w tej dziedzinie, nowości, inspiracje jak i bieżące realizacje.

Nie zabraknie tu konkretnych case study przeróżnych realizacji, zwaracania uwagi na elementy trudne czy wydawałoby się niemożliwe do zrealizaowania. Będziemy też starali się pokazywac najnowsze trendy oraz co ważne – wyróżniać firmy, którym można zaufać.

Firmy obecne na naszej stronie nie dokonały żadnej płatności za umieszczenie ich tu. Polecamy tylko te firmy, które mają bogate portfolio a do swojej pracy podchodą z niezwykłą dbałością, z którą mieliśmy okazję się zapoznać.

Wesele w plenerze to prawdziwa produkcja, to niejednokrotnie event życia – tak przynajmniej mówią Ci, którzy właśnie w ten sposób świętowali ten wyjątkowy dzień. Chcemy Wam pomóc zorganizować go na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do czytania nas oraz współpracy.

tej branży budujemy od 2006 roku. Zorganizowaliśmy już blisko dwieście uroczystości ślubno-weselnych na terenie całego kraju.

Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych, przyjęć weselnych i innych przyjęćokolicznościowych, w tym także organizacją uroczystości zaręczynowych, wieczorów kawalerskich, panieńskich, mamy pomysły na niepowtarzalne oświadczynyoraz śluby zagraniczne. W naszej ofercie są także imprezy rodzinnetakie jak chrzciny, komunie, urodziny czy odnowiny jak również kinderbal. Zorganizujemy dla Was wszelkiego rodzajuimprezę firmową, bal sylwestrowyczy dzień otwarty. Zajmujemy się każdym elementem przygotowań – od pomysłu po realizację. Działalność firmy polega m.in. na doradzaniu klientom, wyszukiwaniu podwykonawców, spełniających ich kryteria a następnie na nadzorowaniu prac i ostatecznie na koordynowaniu całej uroczystości.

Dzięki naszym metodom obsługi klienta, profesjonalnej organizacji imprez, skutecznej reklamie, działaniom PR-wym, ale także uczciwości naszych konsultantów ślubnych i sprawdzonych podwykonawców, bardzo szybko stajemy się niekwestionowanym liderem w tej branży na polskim rynku.

Jesteśmy uznawani za eksperta w swojej dziedzinie o czym świadczą nasze liczne wystąpienia w mediach. Należymy do POLSKIEGO STOWARZYSZENIA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH co potwierdza nasz profesjonalizmdoświadczenie oraz uczciwość i zaangażowanie w branżę ślubną w Polsce.

Klienci Perfect Moments to osoby, które mają bardzo zróżnicowane budżety – my jesteśmy od tego aby się dostosować do Waszych oczekiwań.

Z jednej strony nasi Klienci to osoby bardzo wymagające, które oczekują wysokich standardów usług. Realizujemy dla nich nawet najbardziej oryginalne pomysły, oferując nietypowe lokalizacje i niezapomniane atrakcje. Z drugiej strony organizujemy także uroczystości niskobudżetowe bo jesteśmy od tego aby każda wydana złotówka na Waszą uroczystośc była wydana tak jakbyście sobie tego życzyli! Lubimy wyzwania– zarówno przyjęcie za milion złotych jak i przyjęcie za 10 000zł są WYZWANIEM bo najważniejsze aby to co robimy było spójne z marzeniami Klienta, zgodne z jego oczekiwaniami i po prostu świetnie przygotowane!

Naszą misją jest oszczędzanie Waszych pieniędzy i Waszego czasu!

Załogę Perfect Moments stanowią wyselekcjonowane spośród setek kandydatek osoby, które przeszły wiele szkoleń i praktyk u założycielki marki – Kariny Komorowskiej. To dyplomowane konsultantki ślubne. Osoby z wielką pasją, odznaczające się kreatywnością i umiejętnościami negocjacyjnymi. Przede wszystkim zaś Perfect Moments to ekspertki branży ślubnej i eventowej.

Kontakt:

Karina Komorowska

tel: 691 236 486

mail: karina.komorowska@perfectmoments.pl

Zapytaliśmy firmę Mazurkas Catering o to jak wybrać dobrą firmę cateringową na wesele w plenerze. Okazuje się, że w tej kwestii ważnych jest kilka czynników – o tym opowie Iwona Kątny PR & Marketing Manager Mazurkas Catering

Zasady są właściwie takie same jak przy wyborze caterera na każdy inny event. Po pierwsze wybieramy firmę z doświadczeniem. To bardzo ważne, bo tylko doświadczenie pozwala w pełni wypracować usługę, która zapewni wysoką jakość i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego wydarzenia. Firma oczywiście nie musi specjalizować się tylko lub przede wszystkim w obsłudze imprez weselnych. Każda profesjonalnie działająca firma cateringowa potrafi wyserować usługę na każdy event. Wcale nie trzeba również szukać firmy cateringowej znajdującej się w pobliżu miejsca realizacji wesela. My obsługujemy wesela w całej Polsce, czasami nawet w bardzo niestandardowych lokalizacjach.

Sprawdzamy zatem referencje i sięgamy po opinie na fora internetowe. Bardzo fajną formą, choć nie zawsze praktykowaną jest możliwość degustacji dań. To czas kiedy przyszli małżonkowie mogą sami sprawdzić jakość i smak dań i wybrać odpowiednie dla siebie i gości menu. Profesjonalne firmy cateringowe mają w swojej ofercie kilka różnorodnych, zarówno pod względem ceny, jak i asortymentu propozycji. Jeśli firma cateringowa odmawia przygotowania takiej prezentacji, należy zastanowić się, czy aby na pewno dobrze wybraliśmy. Kolejnym atutem wyboru firmy z dużym doświadczeniem jest komfort współpracy, na każdym etapie realizacji wesela. Wedding planerzy doskonale wiedzą czego wymagać od firmy cateringowej, kiedy jednak przyszli małżonkowie nie korzystają z wsparcia specjalisty, nie zawsze wiedzą jak dobrze wybrać menu, na co zwrócić uwagę przy analizie przedstawionej oferty. W takiej sytuacji jakość, jaką zapewniają swoją marką sprawdzone firmy, jest niezbędna. To zbyt ważny element całego przyjęcia, aby mógł niemile nas zaskoczyć. Nienajedzeni goście, to źli  goście, którzy oceniają dobra zabawę przez pryzmat rozczarowania gastronomicznego!

Hotel**** Pałac Czarny Las to oaza spokoju, a jego parkowe otoczenie to idealna sceneria dla każdego przyjęcia. XIX-wieczny Pałac wraz z kompleksem Dworków Pałacowych tworzą bazę noclegową dla 116 Gości. Dla par, które marzą o wyjątkowej oprawie miejsca do ślubu stworzyliśmy możliwość organizacji przyjęcia weselnego w pałacowych plenerach. Na terenie przypałacowego parku na wzniesieniu nad stawami zlokalizowany jest luksusowy namiot o powierzchni 450 m2, w którym można zorganizować niezapomniane przyjęcie nawet dla 180 osób.

PRZYJĘCIA WESELNE

Wybór Hotelu****Pałac Czarny Las na organizację przyjęcia weselnego to gwarancja profesjonalnej obsługi, komfortu i jakości na najwyższym poziomie. Nasz wyjątkowy obiekt to miejsce z duszą i charakterem, które pozwoli w pełni oddać się celebracji tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub i wesele.

Przyjęcia od 90 do 180 osób organizujemy w luksusowym namiocie zlokalizowanym na  terenie przypałacowego parku na wzniesieniu z widokiem na zabytkowy Pałac oraz stawy.

NAMIOT – INFORMACJE TECHNICZNE:

Hala namiotowa          450 m2

Parkiet taneczny         65 m2

Podest sceniczny         3 m x 6 m

Zaplecze kuchenne      25 m2

Stół okrągły                15 szt.

Krzesło z  pokrowcem           180 szt.

Oświetlenie – kryształowe żyrandole

Luksusowa wykładzina poza parkietem

Zewnętrzny taras wypoczynkowy

Toaleta damsko – męska

Na przyjęcia do 90 osób oferujemy elegancką Restaurację połączoną z przepiękną Salą Widokową oraz parkietem tanecznym w Klubie.

CEREMONIA ZAŚLUBIN

Pałacowe plenery to idealna sceneria do zawarcia cywilnego związku małżeńskiego. Do dyspozycji Gości oddajemy 3,5 ha zadbanego parku z zabytkowym drzewostanem i tarasami zawieszonymi nad stawem. Przygotowujemy miejsce dla Urzędnika USC oraz Pary Młodej. W razie niepogody przygotowujemy jedną z naszych stylowych sal konferencyjnych.

OFERTA

Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja przyjęcia w ofercie „all inclusive”, w której w ramach jednej ceny gwarantujemy:

  • toast winem musującym na powitanie Pary Młodej i Gości
  • powitanie chlebem i solą
  • menu weselne
  • open bar bezalkoholowy
  • open bar alkoholowy
  • nocleg dla wszystkich gości
  • udział w targach ślubnych w hotelu z możliwością degustacji menu weselnego
  • Apartament Kolonialny dla Pary Młodej na noc poślubną
  • udostępnienie plenerów i wnętrz do ślubnej sesji fotograficznej
  • zaproszenie na Romantyczny Pobyt dla Dwojga w pierwszą rocznicę ślubu

Dodatkowo za każdym razem dajemy gwarancję, że w tym wyjątkowym dniu na terenie hotelu nie odbędzie się żadne inne przyjęcie weselne.

OFERTA DODATKOWA

Bufety tematyczne

Oprawa florystyczna

Oprawa fotograficzna

Oprawa muzyczna

Obsługa barmańska

Papeteria ślubna

Atrakcje dla dzieci

Profesjonalna organizacja i planowanie wesela

POPRAWINY

Istnieje możliwość organizacji drugiego dnia przyjęcia w eleganckim stylu w Restauracji oraz Namiocie lub w luźniejszej atmosferze w Ogrodzie Grillowym.

Dane kontaktowe:

Adres: Czarny Las 8, 42-289 Woźniki woj. śląskie
Telefon stacjonarny: 34 357 30 78
Telefon komórkowy: 728 332 962, 728 332 981
E-mail: recepcja@czarnylas.pl
Strona internetowa firmy: www.czarnylas.pl

http://www.weselawplenerze.pl/kontakt@weselawplenerze.pl

kontakt@weselawplenerze.pl

https://www.facebook.com/weselawplenerze/?ref=page_internal

http://www.weselawplenerze.pl/