Strona zespołu >>

Jesteśmy firmą usługową świadczącą usługi wideofilmowania i fotografii ślubnej od prawie 20 lat.

Pracując dla osób indywidualnych oraz instytucji. osiągneliśmy konieczne doświadczenie do zrealizowania i kompleksowej obsługi wszelkiego rodzaju działań związanych z filmem i fotografią. Posiadamy niezbędne narzędzia do produkcji filmowej w formatach DV oraz FULL HD, kamerzysta może filmować z dodatkowym osprzętem (statywy, kran kamerowy, steadycam). Oferta która przedstawiamy jest związana także z fotografią reklamowa oraz foto na ślub. Profesjonalna i fachowa ekipa kamerzystów i fotografów zapewni profesjonalizm powstającej produkcji o najwyższej jakości. Operator kamery oraz fotograf podczas realizacji dużą wagę przywiązuje do pary młodej sugestii i życzeń , dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju nowatorskie inicjatywy i wyzwania stawiane przed nami. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju ale głównie obsługujemy region Lubelszczyzny, Lublin, Puławy, Ryki, Dęblin, Łęczna, Świdnik, Piaski, Lubartów, Milejów, Ostrów Lubelski, Krasnystaw, Chełm, itp.

Kamerzysta i fotograf to my, witamy was na naszej stronie internetowej Znajdziecie tu dużo informacji dotyczących naszego zespołu, opis naszej działalności, galerię zdjęć, galerię z filmami.  Dostępny jest także cennik naszych usług związanych z fotografią ślubna oraz wideofilmowaniem. 

Pracując dla osób indywidualnych oraz instytucji. osiągnęliśmy konieczne doświadczenie do zrealizowania i kompleksowej obsługi wszelkiego rodzaju działań związanych z filmem i fotografią. Posiadamy niezbędne narzędzia do produkcji filmowej w formatach DV oraz  FULL HD, kamerzysta może filmować  z dodatkowym osprzętem (statywy,kran kamerowy, steadicam). Oferta która przedstawiamy jest związana także z fotografią reklamowa oraz foto na ślub. Profesjonalna i fachowa ekipa kamerzystów i fotografów zapewni profesjonalizm powstającej produkcji o najwyższej jakości.  Operator kamery oraz fotograf podczas realizacji dużą wagę przywiązuje do Pary Młodej sugestii i życzeń , dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju nowatorskie inicjatywy i wyzwania stawiane przed nami. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju ale głównie obsługujemy region Lubelszczyzny, Lublin, Puławy, Ryki, Dęblin, Łęczna, Świdnik, Piaski, Lubartów, Milejów, Ostrów Lubelski, Krasnystaw, Chełm, itp…

Wideofilmowanie  oraz fotografia ślubna to utrwalenie uczuć i emocji towarzyszących Wam w tym ważnym dniu. Ta firma powstała dla Was, dzięki której zachowacie szczególne chwile na długo w pamięci. Podejmujemy się jak zawsze różnym wyzwaniom. Nie ma oferty której byśmy się w tej chwili nie podjęli. Uwielbiamy rywalizacje a praca sprawia nam nieopisaną satysfakcje. Dlatego też z nami zadziwisz wszystkich dookoła. Mamy ambicję stawiać czoła konkurencji, maksimum optymistycznej energii i realizację zadań na bardzo wysokim poziomie i profesjonalnym sprzęcie. Chcielibyście się odróżnić od innych? Pragniecie zadziwić przyjaciół? Zapraszamy do współpracy ze Studiem Foto Wideo WERA-MIX, nie czekaj!!!!. Wideofilmowanie i fotografia może być profesjonalna !!! 

Tworzymy niepowtarzalne i nietuzinkowe sesje plenerowe oraz reportaże pełne emocji i detali. Profesjonalny sprzęt  (kamera, aparat fotograficzny i obiektywy)  i pełne zaangażowanie w to co robimy pozwala nam zagwarantować Wam najwyższą jakość i wspaniałą pamiątkę na lata. Oferujemy kompleksową obsługę foto i wideo na Waszym Ślubie i innych uroczystościach. Fotograf i kamerzysta jest tylko do Waszej dyspozycji przez cały dzień Waszego ślubu. Każdy z naszych filmów jest inny, nie stosujemy nachalnych animacji i szablonów, to Wy macie prawo decydować o podkładzie muzycznym do Waszego filmu, Wy także autoryzujecie cały film. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i przykładowych filmów w galeriach.

Automatyczny Barman

maszyna wykonująca drinki. Idealna atrakcja na Twoje Wesele, urodziny, event oraz dowolna imprezę okolicznościową, która zaskoczy wszystkich,bez limitu godzin. Posiada 18 różnych drinków do wyboru w tym 3 bezalkoholowe Wyjątkowa łatwość obsługi, wystarczy wybrać drinka, położyć szklankę w odpowiednim miejscu i nacisnąć start 😉 Jedyne, co trzeba zrobić to umieścić właściwe butelki wraz z sokami na swoim miejscu. Szybkość Drink Baru jest dużym plusem przy większych imprezach, dzięki temu unikną Państwo kolejek, całego drinka wykonuje w 18s.

weramix@gmail.com

604 593 537

http://www.facebook.com/studio.weramix

Turka 281
20-258 Lublin

www.weramix.pl