Strona zespołu >>

Mieszkamy w Pionkach niedaleko Radomia. W samym sercu Puszczy Kozienickiej. Przeprowadziliśmy się tutaj z Poznania w poszukiwaniu spokoju, kontaktu z naturą i czasu na realizowanie naszych pasji. Największą z nich jest opowiadanie historii.

Fotografia ślubna pozwala nam opowiadać te najpiękniejsze. Miłość, którą obdarzaja się ludzie, jest najwspanialszą rzeczą jaką mamy przyjemność obserwować. Możliwość jej upamiętniania jest wspaniałym przywilejem. Dzień ślubu wypełniony jest radością i światłem. To rzeczy których poszukujemy w życiu. Nimi też wypełniamy nasze kadry. Fotografujemy bliskość, dlatego chcemy być blisko. Nie lubimy formalnego podejścia i języka, lubimy się zakolegować.

Gdy chcemy zrobić coś dla siebie wsiadamy na rowery, zabieramy naszego kochanego psa Bruna, aparat i uciekamy w miejsca wolne od ludzi, często przez ludzi opuszczone. W nich też drzemie wspaniała historia.

Bardzo nam miło Was gościć. Nasz zespół składa się z dwóch osób – Aleksandra i Kasi.

Kasia jest odpowiedzialna za kontakt z Wami. Przeprowadzi Was przez wszystkie formalne etapy współpracy. Możecie liczyć na jej wsparcie i doradztwo w każdej sprawie.

Aleksander jest fotografem i fotografuje w sposób autorski. Nie ingeruje w przebieg wydarzeń, choć możecie liczyć na jego drobne sugestie. Sposób pracy określa jako dyskretny. Jednocześnie jest czujnym obserwatorem. Jego celem jest opowiedzenie historii jednego z najszczęśliwszych dni w Waszym życiu w naturalny sposób. Aby w pełni oddać emocje towarzyszące Wam i Waszym bliskim opracował indywidualny styl. 

Nasz styl jest jasny, radosny i naturalny. Charakteryzują go:

Kadry przepełnione światłem

Uwielbiamy naturalne światło, eksponujemy na zdjęciach jego najlepsze właściwości. Uważamy, że jest w nim niepodrabialna magia. Nie lubimy ponurych zdjęć. Gdy światło nie spełnia naszych oczekiwań nie wahamy się wyjąć z torby lampy. Na ogół czynimy to dopiero wieczorem, by stworzyć ujęcia pełne energi i zabawy.

Naturalna bliskość i prawdziwe emocje

To jest nasz główny temat. Nasza Ziemia Obiecana, Święty Grall. Jeśli chce się uczciwie sfotografować jakieś zdarzenie, jakąś emocję, to trzeba się zaangażować, trzeba stać się uczestnikiem. Nie uważamy się za kogoś „z obsługi”. Zawsze angażujemy nasze emocje i nie boimy się ich pokazać. Wyznajemy zasadę uśmiech, za uśmiech 🙂

Ponadczasowe piękno i elegancja

Dużą uwagę  zwracamy na czystość kadru. Lubimy klasyczne podejście do kompozycji, do światła, lubimy klasyczne piękno. 
Wierzymy, iż naszym zadaniem jest stworzenie ponadczasowego dzieła. Nie ulegamy modom, te szybko przemijają. Ingerencję w zdjęcia na etapie postprodukcji ograniczamy do niezbędnego minimum.

Radosne momenty

Będziemy tam stali, będziemy czekali, będziemy się rozglądali, będziemy biegali, kucali, skakali, medytowali i modlili się. Wobec takiej determinacji momenty są bezsilne. Widzimy je zanim nastaną.

KASIA I ALEKSANDER

Mieszkamy w samym sercu Puszczy Kozienickiej. Przeprowadziliśmy się tutaj z Poznania w poszukiwaniu spokoju, kontaktu z naturą i czasu na realizowanie naszych pasji. Największą z nich jest opowiadanie historii.

Fotografia ślubna pozwala nam opowiadać te najpiękniejsze. Miłość, którą obdarzaja się ludzie, jest najwspanialszą rzeczą jaką mamy przyjemność obserwować. Możliwość jej upamiętniania jest wspaniałym przywilejem. Dzień ślubu wypełniony jest radością i światłem. To rzeczy których poszukujemy w życiu. Nimi też wypełniamy nasze kadry. Fotografujemy bliskość, dlatego chcemy być blisko. Lubimy się zakolegować.

Aleksander +48 519 590 100

info@warscy.pl

http://warscy.pl

http://www.facebook.com/warscypl/