Strona zespołu >>

Pewnie każdy z nas kiedyś, choć przez krótką chwilę marzył o jedynym w swoim rodzaju miejscu, które pozwala oderwać się od przywiązanych do ziemi codziennych spraw i szarej rzeczywistości – o domku na drzewie. Nie wiem jak Wy, ale my będąc dziećmi często rozmyślaliśmy o tych kilku metrach kwadratowych schowanych w koronach drzew, pośród liści, bliżej ptaków, wiewiórek i nieba. Nigdy na podobne zachcianki nie było ani czasu ani pieniędzy. Aż do teraz, kiedy to sami jesteśmy rodzicami i odpowiadając na marzenia naszych Dzieci, tworzymy pierwszy w Polsce „pensjonat” zawieszony kilka metrów nad ziemią.

Od czasu naszych i Waszych dziecięcych marzeń upłynęło już kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Te lata pewnie zbudowały w nas potrzebę większego komfortu niż wtedy w ogrodzie u Babci, gdy zdzierając sobie kolana wdrapywaliśmy się na drzewa z deską, kawałkiem folii, młotkiem i gwoździami, by stworzyć swoje małe królestwo.

Dziś potrzebujemy czegoś więcej, ale marzenie o domku w drzewach, do którego będziemy mogli uciec w poszukiwaniu własnych myśli, ciszy i spokoju pozostaje nadal aktualne.

Wychodząc naprzeciw tym marzeniom i łącząc je z Waszymi potrzebami odrobiny luksusu i otaczającego piękna, tworzymy apartamenty W DRZEWACH. Zapraszamy do położonego w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce – w nałęczowskich wąwozach, zatopionego w cudnym leśnym ogrodzie „pensjonatu”. Jego nietypowość zabierze Was do bujającego kilka metrów nad ziemią świata dziecięcych marzeń, gdzie codzienne troski nie mają wstępu…

DO ZOBACZENIA W DRZEWACH !

Zaręczyny.

Propozycja zaadresowana do mężczyzn szukających niebanalnego pomysłu na tę wyjątkową chwilę z ukochaną. Zaaranżujemy niepowtarzalne okoliczności, rodem z romantycznych filmów i największych hollywoodzkich produkcji.

Śluby.

Z przyjemnością zaaranżujemy magiczną atmosferę dla każdej innej ważnej dla Państwa uroczystości. Śluby, jubileusze i wszystkie inne okazje do celebrowania w pięknych okolicznościach przyrody to nasza specjalność.

W DRZEWACH
Klonowa 2
24-150 Nałęczów

m.me/wdrzewach

info@wdrzewach.pl

http://www.facebook.com/wdrzewach

+48 530 277 831

http://wdrzewach.pl