Strona zespołu >>

Firma założona w latach 90-tych przez mojego Ojca Józefa Wolińskiego,od 2005 roku zarejestrowałem firmę na siebie i działam do dnia dzisiejszego.

– filmowanie i obróbka w HD ( kopie na BLU RAY lub DVD)
– filmowanie i obróbka w SD ( kopie na DVD)
– fotografia cyfrowa
– montaż amatorskich filmów video z materiałów dostarczonych od klienta ( kopie na BLU RAY lub DVD)
– kopiowanie prywatnych filmów video ( z nośników : karty pamięci,DV,Hi8,Digital8,VHS,S-VHS,VHS-C ) na DVD
– kopiowanie kaset audio na CD-R
– przegrywanie z systemu NTSC na PAL
– nadruki kolorowe na płyty DVD i CD

Pracujemy na kamerach video HD najwyższej klasy.
Jeśli chodzi o rejestrację ślubów to jesteśmy z Młodą Parą od błogosławieństwa do oczepin – nie jesteśmy firmą która realizuje tylko i wyłącznie teledysk z wesela – materiał który otrzymują Państwo Młodzi ma około 3 godzin – zawsze wykonujemy kopię roboczą – do zaakceptowania przez Nowożeńców, dopiero w momencie zaakceptowania nagrywamy film na płytach dvd/blu-ray.

Ceremonię Ślubu staramy się rejestrować tak, aby być jak najmniej widocznym i jak najmniej zwracać na siebie uwagę – oczywiście posiadamy na to stosowne zezwolenie.

Niezależnie od kamery nagrywamy dźwięk na rejestratory audio – podczas montażu synchronizujemy dźwięk z obrazem – otrzymujemy dzięki temu dużo lepszą jakość audio. Do montażu używamy najlepszego obecnie programu edycyjnego EDIUS 7 i 6.5.

Oprócz filmowania zajmujemy się też usługami video i audio.

Marcin Woliński

Email:  kontakt@videomag.pulawy.pl

Tel:  604 189 673

Oferujemy usługi filmowania począwszy od przygotowania przez plener po ślub i przyjęcie do białego rana.

PONADTO OFERUJEMY:

  • Przegrywanie kaset video z formatów VHS,VHS-C,hi8,digital8,miniDv na płyty DVD/blu-ray lub AVI
  • Przegrywanie kaset audio na płyty CD-R (format Wave lub mp3)
  • Konwersja z systemu Pal na NTSC i NTSC na PAL
  • Konwersja filmów z kamer cyfrowych,dysków zewnętrznych,kart pamięci,telefonów komórkowych na formaty video mpeg2/mpeg4 (lub innych) lub na płyty DVD/blu-ray
  • NOWOŚĆ !!! Renowacja nagrań z kaset analogowych (VHS,VHS-C,hi8,digital8,miniDv) poprawa ostrości,kontrastu,zmniejszenie szumów,wyrównanie dźwięku itp.
  • Wykonywanie nadruków według projektu klienta
  • Authoring płyt DVD/blu-ray – wykonanie Menu startowego,podział na sceny, który ułatwi odnalezienie szukanych fragmentów filmu, Korektę dźwięku i obrazu, Usuwanie zbędnych fragmentów nagrań,łączenie nagrań z różnych filmów do jednego materiału

kamery :

Panasonic AG-HPX250 to nowy kamkorder z zapisem na karty P2, 10-bitowym sygnałem 4:2:2 oraz pełną rozdzielczością 1920 x 1080zapisywaną w najwyższej klasy kodeku AVC-Intra.
Kodek AVC-Intra jest obecnie standardem spełniającym wymagania zapisu jakości typu Master przy zachowaniu pełnej jakości obrazu dla każdej klatki obrazu (Intra-Frame). Ponieważ AG-HPX250 posiada wbudowany zapis w tym kodeku to nie ma już potrzeby stosowania zewnętrznych rejestratorów AVC-Intra aby uzyskać najwyższej jakości zapis materiału z kamkordera typu handheld. Tego typu rozwiązania stosowane były dotychczas tylko w dużych, naramiennych kamkorderach.

Kodek AVC-Intra oparty jest na technologii MPEG4 AVC/H.264 i korzysta trybu kompresji Intra-Frame generując zarówno bardzo wysokiej klasy materiał video/audio jak i dając łatwy w obróbce materiał. Można oczywiście wybrać inny format zapisu typu AVC-Intra 50 aby uzyskać jakość obrazu podobną do broadcastowej klasy kodeka DVCPRO HD ale przy dwukrotnie mniejszej objętości plików, fomat DVCPRO HD, DVCPRO 50, DVCPRO oraz standardowy DV.

Panasonic AG-HPX171E ważąc zaledwie 1,9 kg jest najlżejszą kamerą z rodziny P2 HD. Model został wyposażony w szerokokątny obiektyw Leica Dicomar x 13 zoom najszerszy w swojej klasie 28mm.
Dane Techniczne:
> Przetwornik 3CCD 1/3? 16:9 progressive
> Multiformatowy zapis DV/DVCPRO/DVCPRO50/DVCPROHD w rozdzielczości HD 1080/50i 720/50p oraz SD 576i (PAL),480i (NTSC)
> Zapis wszystkich formatów na kartach P2 16GB i 32 GB
> Tryb pracy progresywnej 25P, wbudowana funkcja ?Cine-Gamma? oraz ?News-Gamma? Możliwość rejestracji ze zmienną szybkością „Variable Frame Rate”
> Wbudowane porty IEEE1394 oraz USB2.0
> Symetryczne wejścia audio XLR (2x) 48V
> Zwarta konstrukcja zintegrowana z 2 slotami kart P2
> Złącze HD/SD-SDI

sony as100V – kamera sportowa
W kamerze AS100V wykorzystano najnowsze technologie, w tym procesor BIONZ X i przetwornik obrazu CMOS Exmor R?. Umożliwiają one zapis filmu Full HD 1080p w profesjonalnym formacie XAVC S, przy przepływności do 50 Mb/s.
Współpraca ze specjalistami z firmy ZEISS zaowocowała powstaniem obiektywu, który zapewnia niezrównaną czystość obrazu. Dzięki szerokiemu, wynoszącemu 170° kątowi widzenia, kamera na pewno obejmie całą scenę.

aparat cyfrowy :

Sony A6300 rejestruje filmy w standardzie 4K (odczyt piksel w piksel) z prędkością 30 kl./s i z dźwiękiem stereo. Aparat oferuje również możliwość rejestracji wideo Full HD z prędkością 120 kl./s. Filmy zapisywane są z wykorzystaniem kodeka XAVC S (bitrate 100 Mbps dla 4K, 50 Mbps dla Full HD) lub AVCHD. W urządzenie wbudowano obsługę kodów czasowych, dodano funkcję Zebra oraz profile kolorów.

rejestratory audio :
Olympus ls100
System Olympusa LS-100 pozwala na zapis materiału w formacie MP3 lub PCM, czyli w plikach WAV. Zapis w formacie MP3 odbywać się może w trybach 320, 256 lub 128 kbps ? wtedy pasmo zapisywanego materiału mieści się w granicach 50 Hz do 20 kHz. Zapis MP3 może odbywać się również w trybie 64 kbps (mono), jednak wtedy pasmo zapisywanego materiału ograniczone jest do zakresu 50 Hz-8 kHz.

Zapis w liniowym formacie PCM pozwala na dokonanie nagrania w jakości 96 kHz/24 bity i wtedy pasmo zawiera się w granicach od 20 Hz do 44 kHz. Oczywiście jest to ustawienie maksymalne. Jakość typowa, czyli 44,1 kHz/24 bity, pozwala na rejestrację w paśmie od 20 Hz do 21 kHz.

Zoom h4n
Zaawansowany, przenośny rejestrator dźwięku zapewniający 4 ścieżki nagrywania. Wyposażony został w wbudowany głośnik do odsłuchu oraz czytelny wyświetlacz LCD. Model ten zastępił bardzo chwalony rejestrator Zoom H4.
W nowym H4n znajdziemy wbudowane wysokiej klasy mikrofony pojemnościowe w nowym układzie X/Y z regulowanym kątem pokrycia od 90 do 120 stopni. W porównaniu do modelu H4 możemy teraz nagrywać 4 ścieżki jednocześnie korzystając z wbudowanych mikrofonów jak i dwóch wejść zewnętrznych. Kolejną nowością jest wbudowany głośnik służący do odsłuchu oraz większy, jeszcze bardziej czytelny wyświetlacz.

sennheiser g3 – zestaw do transmisji bezprzewodowej audio
Ten zestaw ENG zapewnia ogromną swobodę i elastyczność w zakresie przenośnego nagrywania w pomieszczeniach i terenie otwartym. Nadajnik SKP 100 G3 typu plug-on po jego podłączeniu przekształca wszystkie urządzenia wyposażone w złącze XLR (takie jak mikrofony oraz konsolety mikserskie) w urządzenia bezprzewodowe. Nadajnik bodypack, który również można podłączyć do różnych urządzeń, może być synchronizowany z odbiornikiem po jednorazowym naciśnięciu przycisku. Uzupełnieniem tego zestawu jest bardzo mały i wysokiej jakości mikrofon o charakterystyce dookólnej zamocowany na klipsie.

stabilizator do aparatu – gimbal Feyu Tech A1000

statyw mannfroto + wózek

statyw benro
lampka nakamerowa Neske
Edius 7 – 2 stanowiska
Edius 6,5 – 2 stanowiska
stacja robocza hp8760w
karta video HD STORM
karta video Blackmagic intencity pro

Drukarka fotograficzna Epson L805

Studio video „VIDEOMAG”
Marcin Woliński

ul. Wojska Polskiego 13
piętro XI / lub lok. 71

24-100 Puławy

tel. kom. + 48 604 189 673
e-mail: kontakt@videomag.pulawy.pl
gg: 4437465

https://www.facebook.com/studioVideomag/

videomag.pulawy.pl