Strona zespołu >>

Zapraszamy do Vanilla House

Hotel Vanila House to nowoczesny, klimatyzowany obiekt, położony w pobliżu głównej trasy Lublin – Radom, Warszawa – Sandomierz.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc w 1,2,3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami, z dostępem do Internetu oraz TV.

Mieszcząca się w naszym hotelu restauracja zaprasza, kusząc różnorodnością i smakiem potraw, podawanych w wyjątkowo urokliwym wnętrzu. Oferujemy dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Po posiłku proponujemy Państwu aromatyczną kawę lub drinka w naszym drink – barze.
W okresie letnim zapraszamy do przytulnego ogródka piwnego.

Organizujemy również przyjęcia weselne, komunie oraz inne imprezy okolicznościowe.

Nasz Hotel to idealne miejsce na spotkania biznesowe. Posiadamy w pełni wyposażoną salę konferencyjną, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie szkolenia, konferencji oraz spotkania biznesowego. Zmotoryzowani ze spokojem mogą pozostawić swoje pojazdy na hotelowym parkingu.

Gościom gwarantujemy pełen komfort pobytu, wysoki standard usług i profesjonalną obsługę. Rezerwacji można dokonać osobiście, telefonicznie, bądź ze strony internetowej, wykorzystując interaktywny formularz.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo wielokrotnie odwiedzać nasz hotel.

Kompleksowo obsługujemy:

Przyjęcia weselne do 160 os.,-komunie, chrzciny, jubileusze, bankiety, imprezy firmowe. Warto nam zaufać bo kierujemy się przede wszystkim elastycznym podejściem do klienta i profesjonalizmem, oferujemy kilka wariantów menu, wszystkie możemy dowolnie modyfikować i dostosowywać do Państwa potrzeb.


Dwie sale: taneczna i jadalna zapewnią odpowiednio dużo miejsca dla Państwa gości, a baza noclegowa pozwoli bawic się spokojnie do póżnych godzin nocnych.


Na zewnątrz posiadamy ogródek piwny i letni plac zabaw dla dzieci.


Dzięki nam każda uroczystość będzie dla Państwa wyjątkowym, godnym zapamiętania przeżyciem.

Vanilla House Hotel i Restauracja
ul. Jana Pawła II 30
26-700 Zwoleń

tel.fax 48 676 23 11
kom. 697 977 392

e-mail: hotel@vanillahouse.pl

Manager
kom.: 667 977 475
e-mail: manager@vanillahouse.pl

PETRORAD SP. Z O.O.
ul. L. Rydygiera 13/84
01-793 Warszawa
NIP: 525 235 05 12

http://www.vanillahouse.pl/