Strona zespołu >>

Jesteśmy grupą zapaleńców, dla których przyrządzanie drinków to nie tylko praca, ale i pasja! Nasza przygoda z barem zaczęła się w 2009 roku i trwa do dziś

🙂 W 2010 roku powstało TheBestParty i od tamtej pory umilamy imprezy na terenie całej Polski.
Swoje umiejętności barmańskie szlifowaliśmy szkoląc się na wielu prestiżowych kursach oraz pracując w najlepszych barach na terenie Radomia i Warszawy. Z sukcesami braliśmy udział w konkursach barmańskich. Potrafimy sprawić, że każde przyjęcie stanie się niesamowite i jedyne w swoim rodzaju. Wiele pracy wkładamy w to, aby podnosić swoje umiejętności, podążać za światowymi trendami w zakresie miksologii. W pracy za barem, najważniejsze jest dla nas zadowolenie gości oraz uśmiech.

Czy chcecie uatrakcyjnić swoje przyjęcie weselne, urodziny, wieczór panieński itp.?

Jeśli tak to trafiliście na odpowiednich ludzi! Zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską i serwujemy wyśmienite koktajle! Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Przygotowując drinka dla Waszych gości zrobimy to w sposób efektowny i elegancki. Nasz bar tętni życiem! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, zrobimy drinki, które przypadną każdemu do gustu. Zapewniamy moduły barowe, szkło do drinków, lód oraz pełne wyposażenie baru.

Napisz lub zadzwoń do nas
Przemysław Wierzbicki
​tel. 661 820 419

Przemysław Trybuła
tel. 791 529 007

e-mail: biuro@thebestparty.pl 

http://thebestparty.pl/

Zadzwoń 661 820 419; 791 529 007

m.me/przemekandprzemek

biuro@thebestparty.pl

http://www.facebook.com/przemekandprzemek