Strona zespołu >>

Szklana Stodoła Uroczysko Motycz to urokliwe miejsce położone tuż pod Lublinem. Idealne na organizację ślubu lub imprezy firmowej pośród natury.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy niezwykle uroczy 1.5 hektarowy teren, miejsce naturalnie otoczone zagajnikami i drzewami, odizolowane od świata zewnętrznego, choć pozostające w jego bliskości (6 km od granicy miasta Lublin, 12.5 km od jego centrum). Część terenu stanowi klimatyczny ogród w stylu angielskim (drzewa, krzewy, kwiaty) wraz z jego dzikimi zakątkami – uroczyskami, pełnymi ptasich gniazd, gdzie przyroda nie jest „poprawiana”. Drugą część stanowi obszar przeznaczony do uprawiania sportu – boiska (futbolowe, siatkowe), kort tenisowy oraz wygodne miejsce ogniskowo-grillowe, wyposażone również w kamienną wędzarnię. Teren rekreacyjny obejmuje również oryginalny i pomysłowy kompleks zabawowy dla dzieci, w którym najmłodsi Goście oprócz standardowych zabaw mogą „zamieszkać” w domku na drzewie lub ukryć się w leszczynowym tunelu.
Szczególnie wdzięcznym i romantycznym miejscem jest duża, naturalna sadzawka z porośniętymi tatarakiem i trzciną brzegami, otoczona drewnianym pomostem wraz z molo.
W centrum ogrodu mieści się Szklana Stodoła, parterowy budynek o powierzchni 350 m kw., mieszcząca ok. 200 osób, wkomponowana naturalnie w całość kompleksu. Wszystkie zewnętrzne ściany „stodoły” są przeszklone, a sam budynek ma kształt litery L, dzięki czemu powstało niezwykle urokliwe patio o powierzchni 100 m kw. ,z którego można podziwiać opadający łagodnie w tym miejscu w dół – ogród.
Obiekt jest przystosowany dla osób mających problem z poruszaniem się, korzystających z wózków inwalidzkich, wyposażony również w odpowiednią toaletę.
Do dyspozycji Gości pozostaje parking na ok. 40 samochodów.
Współpracujemy ze sprawdzoną, profesjonalną firmą cateringową.

Miejsce, które z radością oddajemy do Państwa dyspozycji, z racji swojego niepowtarzalnego klimatu i pięknego położenia idealnie nadaje się do organizowania:

-wszelkiego rodzaju imprez plenerowych typu Garden Party
-spotkań biznesowych i szkoleń
-konferencji
-wszelkich imprez rodzinnych (przyjęcia weselne, komunie i pozostałe)
-meetingi sportowe
-możliwość wykonania zdjęć plenerowych (ślubnych i nie tylko)

Jesteśmy również otwarci na propozycje naszych Gości w kwestii wykorzystania miejsca, którym dysponujemy (np. wszelkiego rodzaju wernisaże, występy i wystawy artystyczne i inne).

Podczas organizowanego przyjęcia, miejsce pozostaje na całkowitą wyłączność dla naszych Gości oraz jedynie do ich dyspozycji.
Istnieje również możliwość wynajmu naszego kompleksu rekreacyjno-szkoleniowego.

Serdecznie zapraszamy!
Właściciele obiektu Szklana Stodoła Uroczysko-Motycz

List od właścicieli

Od dawna marzyliśmy o tym, by zapraszać do naszego ogrodu nie tylko bliskich i znajomych, ale również wszystkich tych, którzy kochają i cenią sobie przebywanie pośród natury i tego co ona oferuje. Realizując wreszcie pomysł, spełniliśmy marzenie o tym, by „podzielić się” naszym urokliwym miejscem i zaprosić tu każdego, kto pragnie uciec od chaosu i zgiełku miejskiego życia. Każdego, kto chce choć na chwilę pozostawić swój wypełniony mnogością spraw i przedmiotów świat, by złapać oddech pośród zielonych, pełnych ptasich odgłosów, leśno-łąkowych zapachów, naturalnych klimatów naszego ogrodu – uroczyska.

Od samego początku przyświecała nam idea, by Szklana Stodoła, w progi której Państwa zapraszamy była wkomponowana w otaczającą ją przyrodę, by jej nie przesłaniała, przeciwnie, eksponowała ją i stanowiła jej naturalne uzupełnienie. Szklane ściany są w pewnym sensie „oczami” na ogród. Staraliśmy się również, by samo wnętrze było miłe oku i przyjazne w nie narzucający się sposób. By przyciągało raczej wysublimowanym minimalizmem niż przepychem i by sprzyjało nie tylko dobrej zabawie, ale również relaksowi i wypoczynkowi. Dlatego też ze szczególną uwagą projektowaliśmy elementy wyposażenia naszej Stodoły, by wszystko co się na nie składa, akcentowało i podkreślało niepowtarzalną aurę miejsca i pozwalało naszym miłym gościom poczuć się swobodnie i komfortowo.

A więc zapraszamy do naszego bajkowego uroczyska, w progi Szklanej Stodoły, której oczy nie tylko życzliwie spoglądają na ogród, ale przede wszystkim przyjaźnie wypatrują naszych miłych Gości!

Łącząc pozdrowienia,
Aleksandra i Tadeusz Jakubczykowie

Kontakt

Kontakt telefoniczny: +48 601 620 076
Kontakt mailowy: kontakt@szklanastodola.pl

Jeśli masz pytanie, możesz do nas również
napisać korzystając z formularza obok.

Adres obiektu to:
Motycz 31
21-030 Motycz
woj. lubelskie

szklanastodola.pl