Strona zespołu >>

Salon Vestido to eleganckie i komfortowe miejsce, gdzie każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie.
W salonie uszyjemy każdą Waszą wymarzoną suknię Doradzimy fason sukni aby w dniu ślubu olśnić swoim wyglądem wszystkich gości.Suknie szyjemy z najlepszej jakości tkanin.Bardzo duży wybór sukni w różnym stylu, nowe modele ,najmodniejsze wzory, rozmiary od 34 do 50.

W naszej ofercie są:
– suknie ślubne,
– duży wybór bolerek, etoli i futerek
– welony,
– biżuteria Swarovski
– bardzo duży wybór ozdób do włosów,
– zaproszenia ślubne,
Panuje tu miła i sympatyczna atmosfera, a my służymy pomocą w doborze sukni i dodatków. Dbamy o dobre samopoczucie naszych klientów.
Vestido to salon, ale również i komis – dajemy Ci tym samym możliwość kupienia sukni swoich marzeń w cenie, na jaką Cię stać.
Oferujemy szeroką gamę wzorów sukien ślubnych, które przyjmujemy z myślą o różnych gustach i upodobaniach przyszłych pań młodych.Za pośrednictwem naszej firmy możesz uprać swoją suknię ślubną w profesjonalnej pralni sukien. Sukienki do prania przyjmujemy od poniedziałku do piątku.
Nasza strona www.vestido-lublin.pl

Ślub to uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której zakochani składają przysięgę małżeńską w obecności świadków. To również czas wielu przygotowań, ustaleń i decyzji a wśród nich jedna z najważniejszych dla przyszłej Panny Młodej – wybór sukni ślubnej. Jest to dla kobiety szalenie ważna decyzja, bo każda z nich chce poczuć się pięknie, wyglądać wspaniale i zachwycająco a Salon Sukni Ślubnych Vestido powstał po to aby te pragnienia realizować.

Zainteresowania tematyką ślubną, zdobyta wiedza i doświadczenie skłoniły w 2010 roku właścicielkę – Annę Rzepecką do założenia własnej firmy, która swoją działalność rozpoczęła w Lublinie przy ul. Konopnickiej 3/1A.

W kolejnych latach działalności, firma rozwijała się poszerzając swoją ofertę, proponując swoim Klientkom coraz większy wybór sukni i dodatków z tematyki ślubnej. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientek nawiązaliśmy współpracą z pracownią krawiecką co dało nam możliwość szycia indywidualnych projektów sukni. W 2016 roku zmieniliśmy siedzibę firmy, otwierając nowy salon na ul. Herbowej 2 w Lublinie.

Suknie Ślubne Vestido – to eleganckie miejsce i Salon, w którym w komfortowych warunkach i miłej atmosferze, każda z naszych Klientek na pewno wybierze suknię swoich marzeń. W stałej ofercie posiadamy bardzo duży wybór sukni w różnym stylu i w wielu fasonach, nowe modele renomowanych producentów, najmodniejsze wzory, kolory i rozmiary.

Suknie Ślubne Vestido to również ekskluzywny Komis z największym wyborem w regionie, posiadający stale ponad 150 sukienek w perfekcyjnym stanie, gotowych do przymierzenia i zakupu w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo nasza pracownia krawiecka jest w stanie każdą zakupioną u nas sukienkę dopasować do indywidualnych wymiarów przyszłej Panny Młodej.
U nas możesz kupić suknie swoich marzeń, jak również wstawić w Komis swoją sukienkę już po ceremonii zaślubin.

 Dla nas suknia ślubna to nie tylko fason i kolor, ale także uczucia, emocje i odzwierciedlenie charakteru Panny Młodej. Chcemy aby nasze suknie spełniały wszystkie wymagania Klientek. Korzystając z wiedzy i doświadczenia zwracamy również uwagę na techniczne aspekty sukienki, wygodę noszenia i lekkość kreacji aby wybrany model był komfortowy także podczas przyjęcia weselnego. Nasze projekty to najnowsze trendy mody ślubnej uwzględniające indywidualne wymagania Klientek, najlepszej jakości materiały, koronki i zdobienia oraz wieloletnie doświadczenie krawcowej.

W naszej ofercie są:
– suknie ślubne,
– bolerka, etole i futerka – posiadamy okrycia na każdą porę roku,
– welony,
– biżuteria z krzyształów Swarovskiego,
– ozdoby do włosów, toczki i modne dodatki,
– zaproszenia ślubne,
– szycie sukien ze wzoru – profesjonalna krawcowa uszyje suknię Twoich marzeń.

Suknie ślubne – komis

Dbając o dobro naszych klientów do komisu przyjmujemy tylko suknie w bardzo dobrym stanie i bez uszkodzeń. Staramy się, aby znalazły się u nas najnowsze modele wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zależy nam, aby nasze Klientki nie musiały wybierać między jakością, a ceną.

Zasady przyjmowania w komis

Przyjmując suknie w komis podpisujemy umowę komisową. Sukienka jest nadal Klientki, a my przyjmujemy ją na dwa miesiące. Za wstawienie sukni na ten czas jest pobierana opłata. Po ustaleniu ceny (cena zależy od jakości materiałów z jakich jest wykonana suknia, jej stanu, modelu itp.) suknia jest wystawiana do sprzedaży. Pieniądze wypłacamy po sprzedaży sukienki. Przy sprzedaży pobierana jest prowizja komisowa.

Herbowa 2A

Lublin,

Lubelskie 20-555

Telefon:

+48 662918313 +48 600257135

E-mail:

biuro@vestido-lublin.pl

biuro@vestido-lublin.pl

http://www.vestido-lublin.pl

http://www.facebook.com/Suknie-Ślubne-Vestido-753862964689219