Strona zespołu >>

Studio foto-video FiLMED istniejące od 1993 r. specjalizuje się w realizacjach związanych z wydarzeniami takimi jak:w chrzty, śluby, komunie, studniówki a także w produkcji filmów, reklamówek, filmów promocyjnych.

Studio Foto-Wideo Film-ED to firma specjalizująca się w profesjonalnej wideorealizacji uroczystości ślubnych, wesel, komunii, studniówek i wielu innych.

Najczęściej realizujemy nasze projekty na terenie Lublina i okolic, a także w województwie Podkarpackim, Mazowieckim oraz Podlaskim – co nie przeszkadza nam w odwiedzeniu nawet najdalszego zakątka Polski, jeśli takie będzie Twoje życzenie. Nasz zespół składa się z doświadczonych operatorów, pełnych pasji do swojego zawodu.

Oferujemy wideofilmowanie takich imprez okolicznościowych jak:

  • nagranie sakramentu Chrztu Świętego,
  • filmowanie Pierwszej Komunii Świętej,
  • filmowanie Bierzmowania, Święceń Kapłańskich, Zakonnych itp.
  • filmowanie Ślubu i Wesel
  • filmujemy uroczystości przedszkolne takie jak dzień matki, dzień dziecka, jasełka , mikołaj
  • oferujemy również filmowanie Balu Maturalnego, Balu Gimnazjalnego.

Filmowanie uroczystości ślubnych

Wedding Cinema to rodzaj krótkiego filmu weselnego, który ostatnio podbija serca par młodych. W filmowaniu ślubu i wesela bierze udział dwóch lub trzech operatorów, którym towarzyszy cała gama dodatkowego sprzętu wymaganego przy takich produkcjach. Treść zasadniczo nie różni się od tradycyjnego filmu, ale specjalna technika wideofilmowania i montażu całkowicie zmienia jego odbiór, kiedy zamawiający oglądają go po raz pierwszy. Wedding Cinema można zatem bardziej porównać do teledysku, niż do typowej rejestracji. Długość filmu ustalamy z Parą Młodą – przeważnie taki dokument trwa od 30 do 60 minut.

Filmy promocyjne i reklamowe

Oprócz filmowania wesel i realizacji innych uroczystości, nasza firma zajmuje się także profesjonalnym wideofilmowaniem reklam i materiałów promocyjnych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w różnych stacjach telewizyjnych, jesteśmy w stanie zapewnić Ci najwyższą jakość usług, a nasi kamerzyści wyposażeni są w sprzęt niezbędny do realizacji tego typu projektów. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swojej wizji, a my zrobimy wszystko, aby pomóc Ci wprowadzić ją w życie.

Teledyski

Realizowaliśmy materiały dla takich stacji, jak TV3 Lublin i TV Polonia, gdzie mieliśmy możliwość brać udział w tworzeniu programów i teledysków – zostaliśmy wyróżnieni na Targach Ślubnych za nasz teledysk „Noc Poślubna”. Zadowolenie klientów jest naszym nadrzędnym celem, dlatego stale rozwijamy swój warsztat i wiedzę na temat sprzętów operatorskich poprzez uczestnictwo w pokazach, szkoleniach i zjazdach dla kamerzystów, z których zawsze wracamy z mnóstwem inspiracji.

Montaż nagrań prywatnych, filmów z wakacji.

Jeśli o filmowanie Twojego wesela zadbał ktoś inny, a Ty chcesz pozbyć się z usterek lub błędów operatorskich z filmu, albo podłożyć komentarz, muzykę lub napisy – wystarczy, że dasz nam o tym znać, a my wykonamy dla Ciebie korektę barw i dźwięku. Materiał zgrywamy na płytę DVD, dzięki czemu film jest znacznie przyjemniejszy w odbiorze.

Przegrywanie na DVD z kaset VHS

Proponujemy Ci również konwersję wideo z formatu analogowego na cyfrowy i zapis tych nagrań a aktualne nośniki – zgraj swoje cenne filmy na płyty DVD, Blu-Ray, karty pamięci, pendrive lub na dysk twardy.

Odświeżanie nagrań

Dajemy nagraniom drugie życie – jeśli więc zależy Ci na odświeżeniu swoich filmów, możemy to zrobić w naszym studio montażowym. Wykonamy korektę obrazu i dźwięku, a także profesjonalny montaż.

Film-Ed

Ignacego Daszyńskiego 2
20-001 Lublin

+48 601 277 245
filmed@wp.pl

m.me/537739079628546

www.filmed.pl

http://www.facebook.com/Studio-foto-video-FILM-ED-537739079628546