Strona zespołu >>

Studio Camel mieszczące się w Radomiu jest nowoczesnym miejscem podzielonym na dwie części: Studio Ślubne oraz Agencję Reklamową. Na terenie Radomia i Warszawy dostarczamy takie usługi ślubne jak: filmowanie, fotografia, wynajem barów oraz dekoracje. Zarówno nasze usługi ślubne jak i reklamowe kierujemy do osób indywidualnych oraz biznesowych.

Usługi wideofilmowania ślubu i wesela wykonujemy lustrzankami HD DSLR (aparatami). Natomiast z powietrza filmujemy dronami. Każdy nasz kamerzysta ślubny posiada stosowne uprawnienia do wideofilmowania w obiektach sakralnych. Filmujemy w całej Polsce, głównie w Radomiu, Warszawie i Krakowie. Wideofilmowanie obok fotografii ślubnej jest jedną z naszych głównych usług ślubnych.

Fotografia ślubna obok wideofilmowania ślubu i wesela to jedna z naszych głównych usług.
Zdjęcia ślubne w naszym stylu cechują się minimalizmem i elegancją. Każdy nasz fotograf ślubny posiada stosowne uprawnienia do pracy w obiektach sakralnych. Nasze usługi z zakresu fotografii ślubnej wykonujemy w całej Polsce, głównie w Radomiu, Warszawie i Krakowie.

Jeśli w najbliższym czasie organizujesz jakiegokolwiek rodzaju imprezę, jesteśmy otwarci na współprace z Tobą. Posiadamy cenne doświadczenie, które zdobyliśmy pracują dla wielu różnych osób. Gwarantujemy najwyższą jakość usług głównie z zakresu filmowania i fotografii ślubnej jak i reklamowej. Dbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół który może mieć wpływ na jakość naszej pracy. Dysponujemy profesjonalnym, wysokiej klasy sprzętem, oświetleniem i własnym transportem. Zawsze dążymy do tego, aby wszyscy goście wspaniale się bawili bez skrępowania z naszej strony. Państwa zadowolenie jest dla nas satysfakcją i priorytetem. Kamil Orlicki / Projekt manager.

Jeśli nie jesteście pewni, czy nasza oferta jest tym, czego szukacie,chętnie odpowiemy na Wasze pytania. W dogodnym terminie specjalnie dla Ciebie przygotujemy spotkanie prezentujące nasze możliwości. Sam się przekonasz, że prezentujemy wysokiej klasy styl i zorganizowanie, co podnosi rangę każdej naszej usługi! Nasza praca to nasza największa pasja, wkładamy serce w to co robimy.

Gwarancja zadowolenia to my!!!

TAM GDZIE JEST WASZ ŚLUB, MOŻEMY BYĆ I MY


PRACUJEMY W CAŁEJ POLSCE
Jeśli chcecie abyśmy pracowali właśnie dla Was, wystarczy że w kilku zdaniach opowiecie nam o swoim planowanym ślubie. Wybierzecie datę oraz usługi. My zajmiemy się wszystkimi szczegółami. Proste prawda.

JESTEŚMY TU BY CI POMÓC.
Kontaktując się z nami w łatwy sposób sprawdzicie dostępność swojego terminu.
Postaramy się również odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.

TEL: 792 071 637
MAIL: kontakt@StudioCamel.pl

http://studio-camel.pl

Wernera 8

Radom

m.me/StudioCamel

Zadzwoń 792 071 637

kontakt@studiocamel.pl

www.facebook.com/StudioCamel