Strona zespołu >>

Karczma Parchatka położona jest w malowniczych okolicach Puław i Kazimierza Dolnego. Tu krzyżują się szlaki turystyczne: czarny z Puław do Parchatki oraz niebieski z Annopola przez Kazimierz Dolny, Puławy do Dęblina. Cisza, spokój i piękno przyrody tworzą tu niepowtarzany nastrój.

W okresie zimowym karczma stanowi idealne miejsce do odpoczynku dla narciarzy i snowboardzistów korzystających ze Stoku Narciarskiego PARCHATKA. Oferuje także całoroczną bazę noclegową dla turystów odwiedzających Puławy, Kazimierz, Nałęczów, Kozłówkę oraz Janowiec.

Zaprojektowana w góralskim stylu karczma zaprasza wszystkich Gości na tradycyjne polskie przysmaki. Chętnie też przygotujemy wykwintne dania na indywidualne zamówienia.

Goście, którzy doceniają piękno okolicy i niepowtarzalny klimat mogą zorganizować tu spotkania: towarzyskie, rodzinne, integracyjne, biznesowe itp.

W sezonie zimowym, gdy otwarty jest stok narciarski, karczma czynna jest codziennie w godzinach od 10:00 do 22:00. Natomiast w pozostałym okresie codziennie od 12:00 do ostatniego Gościa.

Oferujemy mozliwość organizacji niezapomnianych imprez integracyjnych, wesel, bankietów firmowych, spotkań rodzinnych itp.

Dysponujemy 4 klimatyzowanymi salami: restauracyjną i taneczną (na ok 80-100 miejsc), oraz 2 mniejszymi na 40 miejsc. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt nagłaśniajacy oraz TV. Posiadamy także dodatkowe atrakcje jak stół do bilarda, stół do tenisa i piłkarzyki.

Na każdą imprezę przygotowujemy indywidualne menu oparte na daniach tradycyjnej polskiej kuchni. Oferujemy także pokoje noclegowe dla Państwa Gości.

Dla osób pragnących zwiedzić malowniczą okolicę, przygotowaliśmy możliwość wypożyczenia rowerów górskich.

Dysponujemy 4 klimatyzowanymi salami: restauracyjną i taneczną (na ok 80-100 miejsc), oraz 2 mniejszymi na 40 miejsc. Dlatego jesteśmy w stanie zorganizować zarówno kameralne przyjęcie dla rodziny jaki i huczne wesele dla kilkaset osób. Sala taneczna ze sceną na podwyższeniu cechuje się bardzo dobrą akustyką i zapewnia wspaniałą zabawę do białego rana.

Na każdą imprezę proponujemy indywidualne menu oparte na daniach kuchni polskiej. Wszystkie potrawy przygotowywane są podstawie tradycyjnych przepisów z wykorzystaniem najświeższych składników. Bardzo często korzystamy z sezonowych produktów pochodzących z okolicznych lasów i gospodarstw rolnych.

Dla Państwa Młodych i Gości Weselnych oferujemy elegancko urządzone pokoje do wynajęcia.

Malownicza okolica i niepowtarzalny klimat sprawiają, że Karczma Parchatka była miejscem wielu eventów, pikników i ciekawych imprez plenerowych.

W sezonie letnim oferujemy szeroką gamę atrakcji takich jak rajdy rowerowe po okolicznych wąwozach, przejażdżki konne, nordic walking, paintball, loty balonem, marsze na orientację, narty wieloosobowe, unihokej na wesoło, boisko do siatkówki, odkryty basen i wiele innych.

W sezonie zimowym największą atrakcją jest otwarty Stok Narciarski „PARCHATKA”. Organizujemy zawody narciarskie i snowboardowe, kuligi i ogniska połączone z pieczeniem kiełbasek. Oferujemy możliwość wynajęcia sprzętu narciarskiego (narty, buty, deski, kaski, itp.) oraz zapewniamy profesjonalnych instruktorów.

Stok Narciarski PARCHATKA położony jest w malowniczych okolicach Puław i Kazimierza Dolnego. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie profesjonalnie przygotowane, naśnieżane, ratrakowane i oświetlone trasy o łącznej długości 840 m. Na stoku znajduje się także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, oraz szkoła narciarska.

Przy stoku znajduje się zaprojektowana w góralskim stylu karczma, która zaprasza wszystkich Gości na tradycyjne polskie przysmaki. Oferuje też miejsca noclegowe w elegancko urządzonych pokojach do wynajęcia. Goście, którzy docenią piękno okolicy i niepowtarzalny klimat mogą zorganizować tu spotkania: towarzyskie, rodzinne, integracyjne, biznesowe itp.

m.me/StokNarciarskiParchatka

Zadzwoń 81 888 43 04

info@parchatka.pl

http://www.parchatka.pl

http://www.facebook.com/StokNarciarskiParchatka

PUH „JOLA” Jolanta Byczek, ul. Lubelska 2, 24-100 Puławy, NIP 716 117 35 48
nr konta 71 1240 2412 1111 0000 3628 6342

Karczma Parchatka
Parchatka 187
24-120 Kazimierz Dolny

+48 81 888 43 04
+48 516 750 040

info@parchatka.pl