Strona zespołu >>

Jesteśmy szczęśliwymi kobietami. Mamy rewelacyjne rodziny i cudne dzieci.
Dzieli nas ćwierć wieku, ale łączy chęć sprawiania radości i profesjonalny stosunek do pracy.

Dominika Radzimińska
certyfikowany wedding planner

Ukończyłam kurs organizacji wesel oraz eventów w jednej z najbardziej prestiżowych Agencji Ślubnych w Polsce. Aktualnie organizuję ceremonie zaślubin i przyjęcia weselne na terenie całej Polski.

z wykształcenia inżynier bioinformatyki….
Od dzieciństwa uwielbiałam wszystko organizować; najpierw były to imprezy rodzinne, potem szkolne, festyny osiedlowe czy też festiwale kulturalne. Pierwszy ślub przyjaciół przygotowywałam jako osiemnastolatka. Było to garden party na ponad 100 osób w stylu góralskim z uroczą zakopiańską kapelą. Oczywiście przez całą uroczystość towarzyszył mi niepokój wynikający z poczucia ogromnej odpowiedzialności, ale mój zmysł organizacyjny oraz intuicja mnie nie zawiodły. Sprawdziłam się również jako koordynator dużych tygodniowych imprez plenerowych – samodzielnie zarządzałam logistyką cateringu serwującego posiłki dla ponad półtora tysiąca osób. Pracowałam w hotelach w Irlandii. Moim zadaniem było utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi klientów zagranicznych. Zakochałam się i wróciłam nad Wisłę.

Aleksandra Radzimińska
Florystka, Event manager

Piękno powstałe z pasji.
Uwielbiam naturę i dobrze się w niej czuję. Od dzieciństwa układam bukiety, najpierw tylko te oparte o roślinność na łąkach a potem z tego co rośnie w lasach i w ogródku babci. Nie zobaczycie przy moim nazwisku certyfikatu ukończenia kursu florystyki…nie dałabym rady. Komponowanie bukietów przypomina trochę pisanie poezji. Nie wystarczy znać słowa ani nawet ich znaczenie. Piękno poezji tkane jest przez metafory i inne środki artystyczne a wyjątkowość utworu objawia się przestrzenią pomiędzy wierszami. Nigdy nie zrobiłam dwóch takich samych bukietów. Mam na koncie także wiele aranżacji florystycznych na weselach i eventach. Lubię asymetrię bo ona daje poczucie wolności i nam i roślinom.

Kilkanaście lat pracowałam jako specjalista od PR i marketingu, organizując duże eventy dla Komisji Europejskiej, niepublicznych szkół wyższych i jako wolontariusz dla hospicjum we Wrocławiu. Byłam współorganizatorem Jarmarku Świętojańskiego w Poznaniu, pomysłodawcą i organizatorem Spotkań Kultur we Wrocławiu oraz festiwali kultur we Wrocławiu i w Lublinie.

CHARYZMA,  KREATYWNOŚĆ,  ŻYCZLIWOŚĆ,  OPANOWANIE,  OTWARTOŚĆ NA LUDZI

Przygotowanie ślubu to wielka odpowiedzialność, dlatego, wiemy, że potrzebujecie nie tyle usługodawcy, co powiernika i życzliwego doradcy.
Z nami poczujecie się bezpiecznie i komfortowo.
Potrafimy błyskawicznie reagować w każdej sytuacji.

Jest wiele agencji ślubnych. Macie ogromny wybór. My przed wszystkim życzymy Wam Szczęścia. Jesteśmy pewne swoich umiejętności, intuicji i wiedzy. Wiemy, że możemy Wam pomóc.
Nasza skuteczność wynika z sympatii do ludzi, pasji, doświadczenia i aktywności.

Tak Wielki Dzień w Waszym Życiu zasługuje na wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze.

JESTEŚMY JAK SHERLOCK HOLMES I DR WATSON

Wiemy, że doskonale dajecie sobie radę w obecnym życiu. A jednak czasem warto zawierzyć profesjonalistkom.

Dlaczego zorganizowanie ślubu/wesela jest takie trudne?
Sama organizacja wesela nie jest skomplikowana, ale odnaleźć się w gąszczu wszystkich ofert i możliwości – nie jest łatwo. Wybór macie ogromny, przebrnięcie przez strony, grupy czy funpage i znalezienie odpowiedniego podwykonawcy z wolnym terminem jest czasem bardzo trudne i niezwykle czasochłonne. My wiemy kto, co, kiedy i w jakim stylu oferuje dlatego przedstawimy Wam nie 50 opcji a kilka dokładnie dopasowanych do Waszych potrzeb. Perfekcyjne wesele jest sumą uczciwości i sumienności wielu podwykonawców a niestety z tym czasem bywa różnie. Dzisiaj wszyscy mają piękne strony internetowe i zapewniają o najwyższej jakości usług, a potem przysyłają na Wasze wesele swoich początkujących asystentów.
My zaś mamy oczy (i uszy) szeroko otwarte. Sprawdzamy każdego naszego podwykonawcę wielokrotnie oraz zabezpieczamy Was umowami. Każdy, nawet najmniejszy, tryb w tej machinie sprawdzamy osobiście. Nic nam nie umknie!

PASJA,  WIEDZA,  ŻYCZLIWOŚĆ,  SIŁA SPOKOJU

Pracujemy z radością i nie boimy się wyzwań.
Problemy rozwiązujemy metodycznie. Nie tracimy czasu na zbędne emocje.
Lubimy ludzi i cieszymy się, że w tym wyjątkowym dniu będziecie dzielić swoje szczęście z innymi, a nie myśleć o ogromnej ilości spraw do załatwienia.

Wiemy, że wiedza jest podstawą sukcesu, dlatego konsekwentnie kształcimy się u najlepszych specjalistów związanych z branżą ślubną i organizacją eventów.
Pracujemy systematycznie i z entuzjazmem. Nasze doświadczenie gwarantuje, że zajmiemy się wszystkim kompetentnie. Trafiliście do profesjonalistów, którzy dokładnie wiedzą co, gdzie i kiedy należy zrobić. Przygotowaliśmy dla Was bazę starannie wyselekcjonowanych muzyków, fotografów, florystów, stylistów fryzur, wizażystów oraz dekoratorów.

Z nami znajdziecie najlepsze miejsce na swój wymarzony Ślub w stylu, który najbardziej będzie Wam odpowiadał.

PIERWSZY KONTAKT

Prosimy o wypełnienie Ankiety Ślubnej, ponieważ chcemy poznać Wasze plany, marzenia, oczekiwania i preferencje. Informacje z ankiety pozwolą nam odpowiednio przygotować się do spotkania lub rozmowy. Po otrzymaniu Ankiety skontaktujemy się z Wami, żeby ustalić termin spotkania lub rozmowy telefonicznej (możliwy także kontakt przez skype’a).

SPOTKANIE

Jest zupełnie niezobowiązujące i bezpłatne – My poznajemy Was, wasze oczekiwania i pomysły. My przedstawiamy różne oferty. Wy zaś decydujecie, jakim zakresem współpracy jesteście zainteresowani. Jesteśmy otwarci i elastyczni. Doradzamy, odpowiadamy na wszystkie pytania. Podążamy za nowoczesnymi technologiami, więc jeśli mieszkacie gdzieś daleko lub za granicą, to oczywiście możliwa jest rozmowa przez Skype, Whatsapp…

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Na podstawie rozmowy i Ankiety Ślubnej przygotujemy specjalnie dla Was ofertę Naszej Agencji i prześlemy ją do Was.

PODPISANIE UMOWY

Po podpisaniu umowy przystąpimy metodycznie do realizacji Waszego ślubu i wesela.
Od tego momentu nie musicie się niczym stresować – My działamy pełną parą, rozpoczynamy przygotowania do Waszego Dnia.

Nasza oferta to bardzo otwarta propozycja.

Traktujemy ją jako wstęp do rozmów. To zawsze Wy decydujecie, jak Wasz Ślub i Wesele będzie wyglądać oraz w jakim zakresie potrzebujecie naszej pomocy. Spotykamy się i dyskutujemy o Waszych upodobaniach, pragnieniach, a wszystko po to, żeby wesele było dokładną realizacją Waszych marzeń. My jesteśmy trochę jak dobre wróżki, które same będąc szczęśliwe, już wiedzą, jak pomóc innym.

Kwiaty od zawsze towarzyszyły miłości i nigdy żadne gadżety nie zastąpiły ich uroku. Pojawienie się roślin wzbogaca każda przestrzeń. Rośliny ocieplają i ozdabiają – potrzebujemy kwiatów.
Ślub to niezwykłe wydarzenie i dlatego należy mu się wyjątkowa oprawa. Rośliny potrafią stworzyć bajkowy klimat i sprawić, że wszystko jest aksamitnie miękkie, delikatne i jesteśmy trochę jak w czarodziejskiej rzeczywistości. Wszyscy lubimy dobre wrażenia i chętnie otaczamy się pięknem. Pozwólmy sobie na to.

Ale zanim oddacie się w ręce florystów zastanówcie się z jakimi roślinami czujecie się najlepiej? Czy chcecie żeby wszystko było w jakimś konkretnym stylu? Monochromatyczne czy wielobarwne?  Nigdy nie zrobiłam dwóch takich samych bukietów ani takiej samej aranżacji przestrzeni. Każde miejsce jest inne i wymaga odnalezienia swojego stylu.

galazki-02

Nasza pracownia specjalizuje się w oprawach w stylach boho, rustic i greenery.
Aranżacje i dekoracje wykonujemy głównie na ternie Warszawy i okolic ale ciekawych zleceń podejmiemy się wszędzie.
Zawsze dbamy o to żeby nasze kompozcyje pasowały do stylu, stroju Pary Młodej oraz miejsca ceremonii i przyjęcia.

Zastanawiasz się co możemy Ci zaproponiwać, zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie poznamy Was oraz wizję waszego ślubu przy dobrej kawie. Najlepsza dekoratorka to taka, która rozumie Waszą wizje ślubu.

Dekoracje osobiste

~ niepowtarzalne bukiety ślubne od 130zł
~ bukiety dla świadkowej od 80 zł
~ wianki od 80 zł
~ butonierki od 10zł
~ korsarze od 50 zł

Dekoracje sali weselnej

~ ścianka za Parą Młodą od 300 zł
~ stołu Pary Młodej od 200 zł
~ stołów gości od 80 zł
~ tablica usadzenia gości od 100 zł
~ dekoracje słodkiego stołu, bufetu wyceniania indywidualnie

Dekoracja kościoła

~ krzesł i klęczników od 25 zł/ szt
~ ławek (tiul, zieleń, świece, płatki kwiatów) od 15 zł/ szt
~ kompozycje pod ołtarz od 200zł/ szt
~ kompozycje na wejście od 80zł/ szt

Dekoracja ceremonii plenerowej

~ krzesł dla Pary Młodej i świadków od 25 zł/ szt
~ łuk kwiatowy od 300 zł
~ krzesł dla gości (tiul, zieleń, świece, płatki kwiatów) od 20 zł/ szt
~ kompozycje na stół urzędnika od 80zł/ szt
~ alejka (dywan, płatki kwiatów, lampiony, kompozycje ) od 100 zł

Dekoracje samochodu

~ maski od 50zł
~ klamek od 20 zł/szt
~ niekonwencjonalne, wycenianie indywidualnie

JESIENNO – ZIMOWA OFERTA SPECJALNA

Planujesz ślub w terminie od paździenika 2018 do kwietnia 2019, skorzystaj z naszej oferty. Przy zamówieniu kompleksowej aranżacji ślubu i wesela otrzymasz niepowtarzalny bukiet ślubny w prezencie*.

*Dotyczy zamównień od 2000zł, wartość bukietu nie przekacza 10% wartości zamówienia.

CHCESZ ZOBACZYĆ CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ I POZNAĆ STYL NASZEJ PRACY – UMÓWMY SIĘ. PIERWSZE SPOTKANIE PRZY PYSZNEJ KAWIE JEST ZAWSZE BEZPŁATNE I NIEZOBOWIĄZUJĄCE!

Telefon +48 736 913 940

email

biuro@slubniecudnie.com

Adres

Jesteśmy z Warszawy i Lublina.

Wesela organizujemy w pięknych miejscach Polski i Europy.

Strona internetowa

www.slubniecudnie.com

https://www.facebook.com/SlubnieCudnie/