Strona zespołu >>

Wideofilmowanie Lublin

PRODUKCJA FILMOWA

Przeobrażamy Wasze
myśli i marzenia
na różnorodne
formy filmowe

Save Motion to agencja filmowa tworząca filmy krótkometrażowe, filmy dokumentalne, wizualizacje filmowe, różnego rodzaju filmy reklamowe i promocyjne. Naszą pasją są również filmy dla sektora prywatnego, film ślubny to nie tylko dokument ale przed wszystkim piękna historia opowiedziana naszymi oczami. Od lat zajmujemy się kompleksową produkcją filmów. Realizujemy od A do Z spoty reklamowe, filmy promocyjne do emisji w telewizji jak i w internecie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces – od stworzenia koncepcji i przygotowania scenariusza filmu, poprzez okres produkcji filmu (zdjęcia) do postprodukcji filmowej.

Przeobrażamy Wasze myśli i marzenia na różnorodne formy filmowe

O NAS

Znamy się już wiele lat, to zainicjowało powstanie firmy SAVE MOTION. Naszym głównym obszarem działania jest Polska ale chętnie wybieramy się w najdalsze zakątki naszej planety. To co nas cechuje to niewątpliwie świeże spojrzenie na tworzenie filmów, dodatkowo jest w nas wiele zapału i chęci do pracy. Ciągle się uczymy i doskonalimy nasz warsztat tylko po to, ażeby każdy kolejny film wzbudzał jeszcze większe emocje. Skupiamy się przede wszystkim na wideofilmowaniu eventów, konferencji, relacji, wywiadów, spotów oraz imprez okolicznościowych.

Mamy duże doświadczenie w branży filmowej. Podstawową zasadą, którą się kierujemy jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług z zakresu wideofilmowania, w trakcie oraz po nagrywaniu materiału filmowego – postprodukcji. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, oraz do kontaktu z nami, zawsze chętnie służymy dobrą radą w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę. Potrafimy słuchać klientów oraz wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Ogromną uwagę również poświęcamy wideofilmowaniu ślubów. Wiemy jak bardzo ważny jest to dzień dla Pary Młodej. Z uwagi na ten fakt dokładamy wszelkich starań aby osoba robiąca materiał w dniu ślubu była niewidoczna dla Pary Młodej, a ujęcia były naturalne pełne radości.

Nowoczesne wideofilmowanie Lublin, Warszawa, Radom, Zamość.

Paweł Szymanek

Nigdy nie jestem bardziej zadowolony, jak wtedy gdy tworzę. Mój styl filmowania jest zupełnie stonowany. Lubię pracować dyskretnie w tle zdobywając prawdziwe emocje, patrzeć jak historia naturalnie się rozwija. Zupełnie jak w fotografii, którą kocham i traktuje jako moje powołanie i pasję. Chciałbym opisać siebie jako postać twórczą i przyjazną z nienasyconą chęcią do ciągłego uczenia się i rozwijania swojego warsztatu.

Paweł Izdebski

O sobie powiem krótko nie jestem filmowcem, jestem raczej artystą, poetą. 

Moje filmy to opowieść, zabierająca każdego widza w nieznane dotąd miejsca. Jeżeli chcesz mogę opowiedzieć Twoją historię moim filmem.

Kamerzysta ślubny, wolę określenie operator filmowy;)

Zadzwoń 791 543 129

m.me/SaveMotionLublin

i.savemotion@gmail.com

savemotion.pl

https://www.facebook.com/SaveMotionLublin/