Strona zespołu >>

Salon Mody Ślubnej DEMI powstał z myślą o spełnianiu marzeń przyszłej Panny Młodej.
Ten wyjątkowy dzień w życiu każdej młodej pary powinien być przygotowany z najwyższą starannością i przede wszystkim z sercem.
Salon DEMI to oryginalne suknie ślubne autorstwa najlepszych kreatorów mody ślubnej w przystępnych cenach.
Przekraczając drzwi naszego salonu pozostawiacie Państwo za sobą szarą codzienność. W ciepłej, miłej atmosferze z przyjemnością pomożemy zmienić się przyszłej Pannie Młodej w kobietę świadomą swoich oczekiwań. Dobierając strój bierzemy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania Klientki oraz Jej indywidualność , osobowość i typ urody.
Panna Młoda powinna tego szczególnego dnia wyglądać najpiękniej pozostając sobą, dlatego dbamy o każdy szczegół. Do wymarzonej sukni dobierzemy welon, kapelusz albo stroik. Zadbamy o wygodne obuwie – to przecież całą noc szalonej zabawy, odpowiednią biżuterię, okrycie na chłodniejszy dzień i wszystkie dodatki.

Salon DEMI to oryginalne suknie ślubne autorstwa najlepszych kreatorów mody ślubnej.

W naszym salonie oferujemy wyłącznie oryginalne produkty pochodzące od renomowanych projektantów. Wykonane z najwyższej jakości tkanin i dodatków, opracowane przez projektantów z wieloletnim doświadczeniem, idealnie skrojone, „ubrane” w gustownie dobrane dodatki – to gwarancja jakości i spokoju.

Przekraczając drzwi naszego salonu pozostawiacie Państwo za sobą szarą codzienność.

W ciepłej, miłej atmosferze z przyjemnością pomożemy zmienić się przyszłej Pannie Młodej w kobietę świadomą swoich oczekiwań. Dobierając strój bierzemy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania Klientki oraz Jej indywidualność, osobowość i typ urody.

Dla wygody naszych Klientek prosimy o telefoniczne umawianie wizyt 

ul.  Prezydenta G. NARUTOWICZA 50
tel. 530 920 990  
e-mail: salon@salon-demi.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piatek 10-18
sobota 10-14

http://salon-demi.pl/

salon@salon-demi.pl

http://www.salon-demi.pl

http://www.facebook.com/salon.demi