Strona zespołu >>

Fotografia ślubna i filmowanie lublin

Na początku połączył nas Internet. Wraz z pierwszym spotkaniem przyszło uczucie. Powoli odkrywaliśmy, że podobnie patrzymy na świat, mamy wspólne zainteresowania, nie lubimy bylejakości i mierzi nas brak szacunku do innych. Później w wyniku splotu szczęśliwych acz niespodziewanych okoliczności zaczęliśmy razem pracować w świecie fotografii i filmu ślubnego. Stwierdziliśmy, że taki duet sprawdza się znakomicie. Czasami wystarczy, że na siebie spojrzymy i wszystko jest jasne. Potrafimy też spierać się przez pół nocy o jedno zdjęcie czy fragment filmu. Z reguły udaje nam się jednak wypracować kompromis, bo w pracy jak w życiu: jeżeli do wyboru mamy dobry film lub dobre jedzenie, to wybierzemy jedno i drugie 🙂

Nasz profesjonalizm to nie tylko technika, jakość zdjęć i filmów. To całokształt podejścia do Klienta, który uśmiecha się z zadowoleniem, kiedy ustalamy warunki współpracy i wtedy, gdy oddajemy efekty naszej pracy.

Bo mamy to szczęście, że lubimy to, co robimy i robimy to, co lubimy.

Zapraszamy do współpracy
Iwona i Marek Rzeczyccy

Fotografia ślubna lublin to hasło pod którym nas bez problemu znajdziecie w wyszukiwarce. Podczas przygotowań do ślubu z pewnością zwracacie uwagę na to, by wybrać cudowną suknię ślubną, dobrze skrojony garnitur, udekorować pięknie kościół i salę a nawet zadbać o gustowne upominki dla gości. To wszystko kształtuje klimat dnia ślubu i tworzy wspomnienia, które jak wiemy bywają ulotne. Warto zatem zadbać również o profesjonalną oprawę fotograficzną ślubu i wesela. Czym zatem kierować się przy wyborze fotografa ślubnego i czy warto słuchać rad koleżanek i rodziny? Oczywiście, że warto ale … zobaczcie efekty jego pracy, zapytajcie, jak przebiegała współpraca i komunikacja, spotkajcie się by porozmawiać i zobaczyć jakim jest człowiekiem. Tak jak Wy macie swoje oczekiwania oraz poczucie piękna i smaku, tak samo fotograf ma swój styl pracy i estetykę. Ideałem jest, gdy jedno z drugim idzie w parze. Sesja ślubna to element równie ważny jak dzień ślubu. Warto zaszaleć i zrobić coś nietuzinkowego, taka okazja może się nie powtórzyć. Chętnie zrealizujemy Wasze pomysły jak również doradzimy gdzie najlepiej taką sesję wykonać.

Jeśli szukałeś nas po słowach – fotografia ślubna Lublin, najlepszy fotograf ślubny lub fotograf ślubny lublin to trafiłeś idealnie.

Wideofilmowanie lublin i fotografia ślubna lublin

Połączenie naszej współpracy: wideofilmowanie lublin i fotografia ślubna lublin jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy planują wziąć ślub. Niezapomniana pamiątka pozwala zachować na długo w pamięci najpiękniejsze dla Was chwile. Pracując razem rozumiemy się bez słów, staramy się nie wchodzić sobie w drogę podczas wykonywania usługi, dzięki temu zyskujecie zgraną ekipę podczas Waszego dnia.

Realizacja zdjęć ślubnych i filmu

W dniu uroczystości zaczynamy zwykle około 2 godzin przed ceremonią ślubną, pozwala to na fotografowanie i wideofilmowanie wydarzeń i związanych z tym emocji podczas przygotowań w domu. Jesteśmy z Wami przez cały dzień Waszego ślubu aż do końca oczepin. Podczas tego dnia staramy się filmować i fotografować ciekawe sytuacje, emocje i zabawę. Skupiamy się na ludziach, bo to oni są głównym tematem zdjęć i filmu.

Obróbka fotografii

Obróbka zdjęć ślubnych polega na ukazaniu piękna i zwróceniu uwagi na główny temat zdjęcia. Jednocześnie staramy się jak najbardziej zachować naturalność zdjęć. Obróbkę zdjęć ślubnych dobieramy odpowiednio do sytuacji i klimatu uroczystości. Fotografie ślubne to bardzo ważny dla nas rodzaj fotografii dlatego końcowy efekt jest przemyślany i dopieszczony w każdym calu.

Montaż filmu

Ponieważ montaż filmu to nie pokaz efektów komputerowych, staramy się aby sam obraz był na tyle ciekawy, żeby nie trzeba było go upiększać efektami. Dlatego dobry montaż filmu ślubnego poprzez odpowiednio dobrane ujęcia oraz przemyślenie tematu filmu pozwala na „niewidoczny” montaż. Dzięki temu film ogląda się “jednym tchem” i z zaciekawieniem. Uzyskanie filmowych ujęć możliwe jest dzięki takim urządzeniom jak steadicam czy użycie odpowiednich obiektywów.

Wideofilmowanie Lublin – jakie powinno być

Czy słowo wideofilmowanie lublin kojarzy Wam się z nieciekawymi filmami weselnymi? Zasypiacie podczas oglądania kolejnego długiego i nudnego nagrania? Jeśli tak to dobrze trafiliście. Oferujemy Wam film, który z przyjemnością obejrzycie, bez dłużyzn i tandetnych efektów. Świeże i nowe spojrzenie na temat ślubu i wesela pozwala na stworzenie nagrania, które ogląda się niczym dobry film fabularny. Do dyspozycji mamy Steadicam, pozwalający na płynne ujęcia podczas chodzenia lub biegania oraz specjalne obiektywy pozwalające uzyskać filmowy obraz z małą głębią ostrości, a także cyfrowy dyktafon do rejestracji czystego dźwięku w kościele. To wszystko oraz wiele więcej dostajecie w jednej cenie, bez dopłacania za poszczególne elementy. Chcemy, aby każdy film naszej produkcji był tak samo dobry. Zapraszamy na spotkanie na którym możemy omówić wszelkie szczegóły dotyczące Waszego dnia ślubu oraz możemy pokazać próbki naszych filmów ślubnych.

kontakt

RZ STUDIO Lublin
Iwona i Marek Rzeczyccy
tel. 602 68 66 64

info@rzstudio.pl

https://www.youtube.com/user/muniek78/videos

https://vimeo.com/rzstudio/videos

https://www.instagram.com/rz_studio_lublin/

https://www.facebook.com/rzstudio.lublin/

www.rzstudio.pl