Strona zespołu >>

Zapraszamy Was na krótką opowieść o weselach szytych na miarę.

W Rozmarynie zorganizujecie swoje wesele oraz przyjęcia okolicznościowe takie jak chrzciny,  komunie, urodziny, czy jubileusze.

Wiemy, że to niezwykle ważne, rodzinne wydarzenia, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wesprzeć Was w ich organizacji. Współpracując z nami możecie liczyć na elastyczność. Weźmiemy pod uwagę Wasze potrzeby, dzięki czemu spełnimy oczekiwania.

Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami: taneczną i jadalną. Z każdej z nich bezpośrednio dostaniecie się do ogrodu. Odpoczniecie w nim po szaleństwach na parkiecie, a najmłodsi z Waszej rodziny znajdą tu miejsca do zabawy. Więcej zobaczycie w naszej galerii.

W menu zaproponujemy Wam dania ciepłe, sałatki, przekąski i napoje. Na szwedzkim stole będziecie mieć do dyspozycji kawę, herbaty klasyczne oraz wielosmakowe. Dodatkowo możemy zorganizować Stół Wiejski i Stół Słodki. W efekcie chodzi przecież o to, żeby każdy z gości znalazł coś, co zadowoli jego podniebienie.

Innymi słowy zadbamy o wiele aspektów Waszej imprezy, co pozwoli Wam uniknąć niepotrzebnych stresów  i zaoszczędzić czas. Podpowiemy atrakcje warte uwagi, przekażemy kontakty do sprawdzonych przez nas partnerów.

Podsumowując, współpraca z nami pozwoli Wam na spokojne i pełne uczestnictwo w uroczystości. Wy spędzicie czas z bliskimi świętując i celebrując chwile. My zajmiemy się resztą.

Jeśli planujecie zorganizować wesele w Lublinie i okolicy albo przed Wami chrzciny lub Pierwsza Komunia Święta Waszego dziecka zapraszamy do kontaktu.

Menu ustalimy indywidualnie przed Waszym weselem, dzięki czemu będziecie mogli sami wybrać i dowolnie dopasować serwowane dania.

Na Waszym przyjęciu podamy dania gorące, które zaspokoją każdy apetyt. Dodatkowo na stołach znajdziecie wyśmienite sałatki, wędliny, mięsa pieczone, ryby i liczne przekąski. Do Waszej dyspozycji będą też napoje zimne i gorące, a na specjalne życzenie zorganizujemy dla Was Stół Wiejski oraz Stół Słodki.

Poniżej przedstawiamy dwa przykładowe menu weselne :

Menu I oraz Menu II,

które pozwolą Wam lepiej zobrazować sobie nasze propozycje kulinarne.

Jeżeli chcecie zobaczyć nasze dania zajrzyjcie do galerii. 

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zadzwońcie do nas (504 040 223) i umówcie się na niezobowiązujące spotkanie.

  • odwiedź nas : Turka 241, 20-258 Lublin

https://www.facebook.com/rozmaryndomweselny