Strona zespołu >>

Restauracja LEŚNY DWÓR to finezja smaku pełna miłości, pasji, namiętności. Niezwykłe połączenie staropolskiej tradycji z nowoczesnym podaniem. Sztuka kulinarna to dla nas sacrum. Kochamy gotować i to możesz poczuć rozsmakowując się w naszych daniach. Nie spoczywając na laurach sukcesów naszej firmy matki (Leśnego Dworu) od listopada 2018 roku powołaliśmy do istnienia nowy koncept gastronomiczny SŁONY DYM, który ulokowany jest w urokliwym miejscu na tyłach naszej legendarnej restauracji (już ponad 18 letniej)!

Słony Dym… co kryje w sobie ta oryginalna nazwa…?

To nowy koncept gastronomiczny do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu – jedyna i wyjątkowa w swoim rodzaju: karczma outdorowa – jakiej nie ma jeszcze w Polsce!Karta MENU jest wyjątkowo “krótka” a na nieustannie rozgrzanym ruszcie i rozpalonej wędzarni znajdziecie najlepsze selekcje polskiego mięsa od topowych dostawców steków i nie tylko… prostota tego miejsca już w “preeopeningu” dała nam jednoznaczny feedback: “z tego miejsca nie chce się wracać do domu..” Mamy nadzieję, że to co robimy dla Was – zostanie zapisane na kulinarnej mapie Polski – jako coś nadzwyczajnego. Lada chwila odwiedzą nas audytorzy najsłynniejszego “Żółtego Przewodnika” – może z czasem powalczymy o niejeden widelec 🙂

Leśny Dwór & Słony Dym to gwarancja niepowtarzalnych kulinarnych doznań. Z miłości i pasji rodzą się niezwykłe rzeczy – nasza kuchnia jest jedną z nich.

Serdecznie zapraszamy.

Leśny Dwór – to marka sama w sobie! To niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie Polski i Europy! Ponad 18 letnie doświadczenie i rodzinna atmosfera – powodują, że do tego miejsce chce się wracać. Aby podkreślić ten moment osiągnięcia dojrzałości (18 lat) w prowadzeniu restauracji i hotelu – specjalnie dla Was otworzyliśmy nowy, najbardziej modny w mieście koncept gastronomiczny pt. SŁONY DYM!

Słony Dym… co kryje w sobie ta oryginalna nazwa…?

4 listopada 2018 roku na tyłach Leśnego Dworu otworzyliśmy nowy koncept gastronomiczny do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu – jedyna i wyjątkowa w swoim rodzaju: karczma outdorowa – jakiej nie ma jeszcze w Polsce – już wkrótce w kooperacji z Leśnym Dworem!

Karta MENU jest wyjątkowo “krótka” a na nieustannie rozgrzanym ruszcie i rozpalonej wędzarni znajdziecie najlepsze selekcje polskiego mięsa od topowych dostawców steków i nie tylko… prostota tego miejsca już w “preeopeningu” dała nam jednoznaczny feedback: “z tego miejsca nie chce się wracać do domu..” Mamy nadzieję, że to co robimy dla Was – zostanie zapisane na kulinarnej mapie Polski – jako coś nadzwyczajnego. Lada chwila odwiedzą nas audytorzy najsłynniejszego “Żółtego Przewodnika” – może z czasem powalczymy o niejeden widelec.

Nagrody-W roku 2010 r nasz obiekt hotelowy został uznany za Najlepszy Hotel regionu radomskiego w plebiscycie Echa Dnia

-W roku 2012 r nasz obiekt hotelowy został uznany za Najlepszy Hotel według czytelników miesięcznika Hotelarz

-W roku 2016 r. nasz obiekt hotelowy został uznany za Lidera Regionu według redakcyjnej kapituły Echa Dnia!

-W roku 2017 r. nasz obiekt hotelowy został uznany za Perłę Powiatu i zajął I miejsce w kategorii Mała Firma Roku!

-W roku 2017 r. nasz obiekt hotelowy został uznany kolejny rok z rzędu za Lidera Regionu według redakcyjnej kapituły Echa Dnia!

Restauracja Hotel Leśny Dwór & Słony Dym, mają przyjemność zaprosić Państwa do siebie. Znajdziecie nas Państwo na trasie krajowej nr 9 (Radom, Sandomierz, Rzeszów). Obiekt położony jest 3 km od granic miasta Radom w kierunku Rzeszowa. Lokalizacja obiektu umożliwia Państwu kontakt z przyrodą, gdyż położony jest nieopodal lasu i wśród wijących się alejek z pieczołowicie pielęgnowanymi kwiatami. Ogród hotelu pozwoli Państwu na znalezienie wolnego czasu do odpoczynku, a nawet do pracy twórczej z kuflem piwa w ręku.

Restaurację tworzą przede wszystkim ludzie. Nasi kucharze to najwyższej klasy specjaliści w swoim fachu. Ale u nas kuchnia to nie tylko sam warsztat. Aby wykreować niepowtarzalne smaki i przekroczyć kulinarne granice potrzebni są prawdziwi artyści, a oni bez wątpienia nimi są. Dla nas kuchnia to sztuka poparta perfekcyjnym warsztatem i miłością do gotowania. Co sezon przygotowujemy dla Was-Naszych Gości nowe menu, które za każdym razem jest nowym spojrzeniem na staropolską tradycję wplecioną w najlepsze kulinarne receptury śródziemnomorskiej sztuki kulinarnej.
Tworząc menu pomyśleliśmy również o najmłodszych klientach – których serdecznie zapraszamy do spróbowania dań z dedykowanej Nim KARTY MENU DLA DZIECI.

Wesele w Restauracji i Hotelu Leśny Dwór to najlepszy wybór i gwarancja udanej zabawy…

Wesele w Radomiu

Oświadczyny i ślub to jedne z wyjątkowych momentów, które bez wątpienia potrzebują niepowtarzalnej oprawy. Wiemy, jak ważny jest ślub i wesele, dlatego obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by uczynić Wasz dzień niezapomnianym. Organizacja wesel to nasza pasja, w którą wkładamy całe swoje serce i prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Dla nas największą nagrodą jest możliwość spełnienia czyichś marzeń o idealnym ślubie i możliwość świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Chcemy, żeby Państwo mogli czuć się jak najbardziej komfortowo, dlatego też zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną obsługę.

Leśny Dwór to nie tylko hotel!

U nas niepowtarzalną atmosferę tworzy także wykwintna restauracja, która serwuje dania inspirowane kuchnią staropolską. Sale, które posiada nasz hotel, idealnie nadają się na zorganizowanie kameralnego lub bardziej hucznego wesela. Jedna z nich jest w stanie pomieścić aż 250 osób! Nigdy jednak nie zapominamy o tych osobach, które cenią dyskrecję i ustronne miejsca. Mniejsza sala Hotelu Leśny Dwór zapewni Wam prywatność i magiczną atmosferę podczas każdego przyjęcia.

Dla nas najważniejszy jest Klient – to dlatego tyle uwagi przywiązujemy do wysokiej jakości obsługi weselnej i hotelowej. To właśnie dla Państwa nasi kucharze nieustannie się szkolą w przyrządzaniu wyjątkowych potraw.=

WESELE L&D

Restauracja & Hotel Leśny Dwór w Skaryszewie ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę organizacji.

Wyjątkowe momenty potrzebują niepowtarzalnej oprawy, a Wasze wesele jest bez wątpienia jednym z nich. Wiedząc jak ważnym jest ono wydarzeniem, dokładamy wszelkich starań by uczynić ten dzień niezapomnianym. Działamy z pasją, wkładając w to całą naszą energię popartą wieloletnim doświadczeniem. Największą nagrodą jest zadowolenie Naszych Klientów i świadomość tego, że mogliśmy spełnić marzenie o idealnym weselu.

Najlepsze miejsce na Wasze wesele…

Do dyspozycji Gości pozostawiamy klimatyczną salę konsumpcyjną I & II,

w której możemy ugościć 250 osób jednocześnie.

SALA LD (konsumpcyjna I & II) połączona jest z salą taneczną, gdzie na parkiecie Wy i Wasi goście przetańczycie całą noc.

W Leśnym Dworze organizujemy również przyjęcia weselne na mniejszą liczbę osób. Dla par, które chcą świętować w kameralnym gronie dysponujemy salą śniadaniową.

W sezonie letnim i wiosennym oczaruje Was nasz bajecznie kolorowy ogród, w którym każdy Gość znajdzie chwilę wytchnienia.

Ale jeśli nudzą Was tradycyjne polskie wesela jesteśmy w stanie przygotować dla Was przyjecie tematyczne. Tak więc jeżeli chcecie zachwycić swoich gości niecodziennym weselem, stworzymy dla Was Kubę, Hawaje czy też chociażby imprezę godną samego Agenta 007 (jesteśmy otwarci na Wasze inne propozycje)

Każde Wesele staramy się przygotować w taki sposób, by pozostawiło niezapomniane wrażenie. Pomożemy lub wyręczymy Państwa w wielu kwestiach organizacyjnych związanych z przygotowaniem tak wyjątkowej imprezy, możemy zadbać o:

  • oprawę muzyczną w wykonaniu DJ-a lub zespołu muzycznego,
  • przygotować zaproszenia,
  • przygotować stylowe upominki dla Gości,
  • zorganizować transport – limuzyny, autokary,
  • zakupić w Państwa imieniu kwiaty.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje oraz służymy pomocą w każdej kwestii związanej z organizacją wesela.

Tradycja w nowoczesnym wydaniu…

Dane kontaktowe:

M: +48 698 488 433
T:
+48 48 385 74 88  wew. 2 lub 3
T/F: +48 48 383 60 62
E: kontakt@lesnydwor.eu

W przypadku zainteresowania naszą ofertą weselną 2018 | 2019 | 2020 istnieje możliwość szczegółowej prezentacji naszej oferty na spotkaniu.

W celu umówienia się na konkretny termin proszę o kontakt telefoniczny.

Mam nadzieję, iż przedstawiona oferta spełni Państwa oczekiwania.

Specjalnie dla Państwa potrzeb możemy stworzyć indywidualną ofertę.

Juliusza Słowackiego 84,

26-640 Skaryszew
+48 48 380 17 77 | +48 48 385 74 88 | +48 48 383 60 62

kontakt@lesnydwor.eu

HOTEL – 24 H

RESTAURACJA Leśny Dwór:
Poniedziałek od 8:00 do 22:00
Wtorek-Piątek: od 7:00 do 22:00
Sobota-Niedziela: od 8:00 do 22:00

SEKCJA GRILLOWA Słony Dym:
Poniedziałek: ODPOCZYWAMY
Wtorek-Czwartek: 15:00-22:00
Piątek-Sobota: 15:00-23:00
Niedziela: 12:00-21:00

Juliusza Slowackiego 84

Skaryszew

m.me/lesnydwor

Zadzwoń 48 383 60 62

recepcja@lesnydwor.eu

http://www.facebook.com/lesnydwor

http://www.lesnydwor.eu