Strona zespołu >>

 Serdecznie witamy

Nowo otwarta Restauracja i Sala Bankietowa „Nepomucen” powstała z myślą o stworzeniu przestronnego, komfortowego miejsca do spotkań z przyjaciółmi, organizacji zarówno imprez okolicznościowych dla rodziny i przyjaciół, jak i spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Idealne miejsce na świętowanie wyjątkowych okazji!

O nas

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do Restauracji i Sali Bankietowej ,,Nepomucen” usytuowanejpomiędzy Dęblinem a Puławami w samym sercu miejscowości Gołąb w bliskim sąsiedztwie zabytkowegoKościoła Św. Katarzyny i Św. Floriana oraz Domku Loretańskiego z 1626-38 roku.W naszej Restauracji pracują ludzie z pasją, którzy uwielbiają swoją pracę, wkładają serce w to co robią i którymsatysfakcję sprawia każdy zadowolony gość.Dołożymy wszelkich starań, żeby chwile, które spędzisz u nas pozostały w Twojej pamięci i sprawiły, żeponownie nas odwiedzisz!

Restauracja

Stylowa, klimatyzowana restauracja to idealne miejsce na miłe spotkanie w gronie rodziny lub przyjaciół.Potrawy przyrządzane są z najlepszych składników tak by zachwycić podniebienia naszych gości.

Oferta

Naszą specjalnością jest planowanie i organizowanie imprez okolicznościowych, rodzinnych czy biznesowych. Z profesjonalizmem, kreatywnością i pełnym zaangażowaniem oddajemy się do Państwa dyspozycji przy rozwiązywaniu wszelkich spraw związanych z uroczystością. Jeśli szukacie Państwo idealnego miejsca do organizacji wesela, ale również wszelkich innych imprez dla rodziny i przyjaciół, jak chociażby: komunie, chrzciny, rocznice, bale sylwestrowe i karnawałowe oraz wiele innych, to trafili Państwo doskonale. Organizujemy: konferencje, szkolenia, bankiety, przyjęcia integracyjne.

Kontakt

Tel. 737525848

Restauracja Nepomucen Sala bankietowa

Żuławy 1 Gołąb

Więcej: http://sala-nepomucen.pl/