Strona zespołu >>

Witamy

Restauracja Calvados specjalizuje się w organizowaniu wesel, komunii, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych do 120 osób. Główne atuty naszej restauracji to atrakcyjne ceny i smaczne, tradycyjne potrawy oraz bliska, względem centrum, lokalizacja. Lokal posiada wydajny system klimatyzacji i wentylacji oraz profesjonalny system nagłośnienia wraz z projektorem multimedialnym. W swojej ofercie możemy zapewnić kompleksową obsługę włącznie z oprawą muzyczną (własny zespół muzyczny).
W zależności od wieku i ilości dzieci uczestniczących w imprezie – cena za nie nie jest naliczana lub jest naliczana w połowie.
Każdorazowo menu jest ustalane indywidualnie w zależności do potrzeb i możliwości finansowych wynajmującego. Oznacza to, że tak naprawdę nie istnieje narzucona minimalna kwota od osoby za zorganizowanie przyjęcia weselnego.

Zapraszamy!

Restauracja Calvados specjalizuje się w organizowaniu wesel, komunii, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych do 120 osób.

Nazwa Calvados, jaką przyjęliśmy nawiązuje do rzadko w Polsce spotykanego, luksusowego trunku wytwarzanego z wina jabłkowego, leżakującego przez długie lata w dębowych beczkach. Trunek ten jest wytwarzany na obszarze północnej Francji według specjalnych, zastrzeżonych patentem, receptur.

Atrakcyjne ceny i smaczne, tradycyjne potrawy obok bliskiej lokalizacji względem centrum to główne atuty naszej restauracji zachęcające do zorganizowania Państwa imprezy. Nasz lokal posiada wydajny system klimatyzacji i wentylacji oraz profesjonalny system nagłośnienia wraz z projektorem multimedialnym. Możemy w jednym czasie zorganizować dwie niezależne od siebie imprezy na dwóch osobnych salach z własnym dostępem do toalet.

Nasza kuchnia trafia w gusta każdemu pokoleniu. Zapewniamy świeże i smaczne potrawy przygotowywane w większości w piecu konwekcyjnym (parowym) bez użycia tłuszczów. Specjalizujemy się w kuchni tradycyjnej, jednakże jesteśmy otwarci na życzenia naszych klientów.

W swojej ofercie możemy zapewnić kompleksową obsługę włącznie z oprawą muzyczną (własny zespół muzyczny). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a będziecie Państwo mile zaskoczeni, jak niedrogo i z klasą możecie zorganizować swoje wymarzone wesele!

Wesele w Lublinie

U nas warto zorganizować Wesele!

Ślub i wesele to szczególnie wyjątkowy dzień w życiu Młodej Pary. Dlatego najczęściej chcemy go świętować z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie czy marzy nam się huczne wesele, czy też obiad weselny w kameralnym gronie, Restauracja Calvados to najlepsze miejsce na wesele w Lublinie i okolicach. Dokładamy wszelkich starań, aby impreza była niezapomniana. Najlepszy dowód na to stanowią pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów.

Co oferujemy?

Naszą restaurację wyróżnia tradycyjna, domowa kuchnia z użyciem tylko naturalnych surowców, a nie z mrożonych czy przygotowanych wcześniej półproduktów. Rodzinne lubelskie smaki odnajdziecie Państwo w większości serwowanych przez nas dań.

Miła atmosfera, dogodna lokalizacja naszej sali weselnej dla mieszkańców Lublina, klimatyzowane wnętrza, duże porcje smacznych potraw to tylko niektóre z czynników jakie pozytywnie wpłyną na Państwa gościnę w naszym lokalu.

Nasza sala weselna pomieści w komfortowy sposób do 120 gości. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć ze zorganizowanych przez nas uroczystości weselnych.

Każda impreza ustalana jest indywidualnie z naszą Szefową. To właśnie Szefowa sprawuje pieczę nad przebiegiem każdego wesela i osobiście pilnuje żeby wszystko było dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”.

Przygotowaliśmy kilka gotowych propozycji menu weselnego. Do dyspozycji udostępniamy również prosty konfigurator menu, na podstawie którego w szybki sposób wycenią Państwo szacunkowy koszt wesela.

Pytania odnośnie dostępnym terminów i organizacji wesela, prosimy kierować do naszej Szefowej Bogumiły Staniszewskiej tel. 510122207.

Restauracja Calvados

ul. Fabryczna 5a
20-301 Lublin
81 444 50 44
510 122 207

calvados@restauracjacalvados.pl

calvados@restauracjacalvados.pl

http://www.restauracjacalvados.pl

http://www.facebook.com/RestauracjaCalvados