Strona zespołu >>

Quiosque – odzież damska

QUIOSQUE to marka stworzona dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i czuć się swobodnie w każdej chwili dnia – w pracy i poza nią. Ubrania QUIOSQUE są eleganckie i wygodne, dlatego zawsze stanowią idealny wybór, zarówno do biura, na rodzinną uroczystość jak i romantyczne spotkanie.

W naszych kolekcjach stawiamy na ponadczasową klasykę, którą dopełniają nowoczesne elementy. Dopasowane do kobiecej sylwetki kroje sprawiają, że nasze klientki czują się pięknie i elegancko bez względu na wiek, rozmiar czy typ sylwetki.

W myśl hasła „jesteśmy różne, jesteśmy piękne” oferujemy ubrania w rozmiarach od 36 do 48.

Nasze kolekcje projektowane są tak, aby wzajemnie się uzupełniały, a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów.

Misja marki

Jesteśmy różne, jesteśmy piękne Każda kobieta jest dla nas piękna, projektując i tworząc nasze kolekcje stawiamy sobie za cel, aby nasze ubrania to piękno podkreślały. Dajemy naszym Klientkom różnorodne fasony i kolory, tak, żeby niezaleznie od figury mogły znaleźć coś dla siebie. Nie tylko sprzedajemy ubrania, ale przede wszystkim doradzamy klientkom, jak podkreślić ich naturalne piękno.

Działania Csr

Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa. QUIOSQUE co roku organizuje akcję Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa. Celem inicjatywy jest zachęcenie kobiet do dbania o zdrowie, a przede wszystkim do wykonywania badań profilaktycznych. Partnerem akcji jest Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa Centrum. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji przypomnimy kobietom, że profilaktyka jest bardzo ważna i że w natłoku codziennych zadań warto pamiętać o sobie i swoim zdrowiu.

ul.Lipowa 13

Lublin

Zadzwoń 81 451 13 94

https://quiosque.pl

www.facebook.com/Quiosque-422726694726163