Strona zespołu >>

O NAS

Firma ProfiStudio zajmuje się realizacją, wideofilmowaniem filmów okolicznościowych, przede wszystkim wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek full Hd DSLR.

Zamiłowanie do filmowania, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt DSLR sprawia, że nawet najmniejsze detale nam nie umkną. Pracujemy z pasją, lubimy wyzwania i pracę zespołową. Jesteśmy ”niewidzialni”. Każdy kolejny projekt to wzbogacające i inspirujące spotkanie z ludźmi to także nowe doświadczenia. Staramy się jak najlepiej wyczuć potrzeby klienta, wytworzyć twórczą i wyjątkową atmosferę pracy, która potem przełoży się na złożony proces opowiadania obrazem.

Ważne są dla nas emocje, historie ludzkie, atmosfera miejsc, przełomowe momenty w życiu. Nie jesteśmy zamknięci na nowe wyzwania i doświadczenia. Wsłuchujemy się w historie naszych bohaterów. Jednak najlepiej nawet wykonany film to nie wszystko – proponujemy zatem Państwu również , fotoreportaże z przebiegu uroczystości w postaci zdjęć wykonanych podczas przygotowań, uroczystości w kościele a także przyjęcia czy też w plenerze.

Do każdego zlecenia wideofilmowania oraz fotografii podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego na każdym etapie realizacji, mają Państwo wpływ na jego ostateczny efekt. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, tak aby spełnić Państwa oczekiwania.

Firma posiada certyfikat zezwalający na filmowanie oraz fotografowanie w obiektach sakralnych.

Nasze loty są bezpieczne – uprawnienia VLOS + ubezpieczenie.

Gdzie pracujemy

Nasz zasięg obejmuje całą Polskę a nawet zagranicę nie jesteśmy ograniczeni kilometrami. Najczęstszymi klientami jednak są mieszkańcy woj Lubelskiego i Mazowieckiego tj: Warszawa, Lublin, Parczew, Lubartów, Kocka, Siedlce, Radzyń Podlaski, Łuków i okolic.

Co robimy.

Firma ProfiStudio zajmuje się realizacją, wideofilmowaniem filmów okolicznościowych, przede wszystkim wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek full Hd DSLR. 15 letnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt cyfrowy full hd ze zmienną optyką daje Państwu gwarancję pełnej satysfakcji oraz zadowolenia a dla najbardziej wymagających, filmujemy lustrzankami DSLR. Pracujemy z pasją, lubimy wyzwania i pracę zespołową. Każdy kolejny projekt to wzbogacające i inspirujące spotkanie z ludźmi to także nowe doświadczenia. Staramy się jak najlepiej wyczuć potrzeby klienta, wytworzyć twórczą i wyjątkową atmosferę pracy, która potem przełoży się na złożony proces opowiadania obrazem. Ważne są dla nas emocje, historie ludzkie, atmosfera miejsc, przełomowe momenty w życiu. Nie jesteśmy zamknięci na nowe wyzwania. Wsłuchujemy się w historie naszych bohaterów. Jednak najlepiej nawet wykonany film to nie wszystko – proponujemy zatem Państwu również , fotoreportaże z przebiegu uroczystości w postaci zdjęć wykonanych podczas przygotowań, uroczystości w kościele a także przyjęcia czy też w plenerze. Do każdego zlecenia wideofilmowania oraz fotografii podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego na każdym etapie realizacji mają Państwo wpływ na jego ostateczny efekt. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, tak aby spełnić Państwa oczekiwania. Firma posiada certyfikat zezwalający na filmowanie oraz fotografowanie w obiektach sakralnych.

http://www.ProfiStudio.net/

781 591 941

grzesio4@buziaczek.pl

https://www.facebook.com/WideofilmowanieDSLR/?ref=page_internal

KONTAKT

W kilku prostych słowach opiszcie co planujecie, jak ma wyglądać Wasz dzień, kim jesteście i jakich zdjęć oczekujecie. Jeśli będziemy dysponować wolnym terminem, z przyjemnością wyślemy swoją ofertę.

Nasze dane :
+48 781 591 941

https://www.youtube.com/channel/UCMAtc9SLOChZHdndqhS-z8w

https://vimeo.com/user17261700