Strona zespołu >>

Pracownia florystyczna jest warsztatem pracy twórczej, nie jest typową kwiaciarnią. Świadczymy usługi florystyczne na terenie Dęblina i okolic Nasz zespół z miłości do kwiatów, sztuki, piękna tworzy dla Państwa niepowtarzalne bukiety, dekoracje, roślinne aranżacje wnętrz. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wykonujemy je wkładając w to całe serce i pasję. Przywiązujemy niezwykłą uwagę do szczegółów, detali i wykończeń. Uwielbiamy rzeczy piękne i estetyczne, dlatego nasi klienci są spokojni, że ich dekoracja będzie na pewno na najwyższym poziomie. Na bieżąco śledzimy trendy we florystyce dzięki czemu ciągle się rozwijamy.

Oferujemy:
– szeroki wybór kwiatów ciętych,
– wiązanki okolicznościowe,
– kompozycje kwiatowe,
– kosze delikatesowe
– wiązanki ślubne,
– wianki i wianuszki ślubne/komunijne
– biżuteria floralna
– dekoracje ślubne kościołów, samochodów, wnętrz,
– dekoracje komunijne,
– wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Wszystkie aranżacje wykonujemy na wcześniejsze zamówienie, przez co mają Państwo gwarancję najwyższej jakości materiału z którego wykonujemy nasze prace.
Zamówione produkty mogą Państwo odebrać osobiście lub dostarczymy je pod wskazany adres w obrębie Dęblina i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

„Przesyłki Kwiatowe „
Realizujemy również dostawy kwiatów na terenie Polski oraz całego świata. Na terenie Dęblina i okolic takie zamówienia realizujemy osobiście dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usługi. Zamówienia można składać osobiście lub drogą elektroniczną. Wszystko w trosce o Państwa wygodę.

Kompleksowe usługi z zakresu florystyki okolicznościowej, ślubnej i funeralnej.

Kwiaty cięte, bukiety, kompozycje i kosze kwiatowe, wiązanki ślubne, dekoracje kościołów, samochodów, wnętrz, dekoracje komunijne, wieńce i wiązanki pogrzebowe, przesyłki kwiatowe.

ul. Niepodległości 43 Dęblin

Zadzwoń 512 991 391

www: https://pracowniaflorystyc.wixsite.com/deblin

Fanpage: https://www.facebook.com/www.pracowniaflorystyczna.deblin/

Zapraszamy!