Strona zespołu >>

Passja-Flora Pracownia Florystyczna

Our Story

W pracowni florystycznej Passja-Flora każda Panna Młoda znajdzie wymarzony bukiet ślubny. Wykonujemy bukiety ślubne zwisające, biedermaier’owskie, z naturalnymi łodygami, kameliowe a także awangardowe i oryginalne również według pomysłu klientki. Ozdobimy kwiatami kościół, salę weselną, auto; wykonamy wiązanki dla rodziców, dekoracje kwiatowe tortów i biżuterię z kwiatów. W swej ofercie posiadamy również dekoracje kwiatowe na inne okazje: wieńce i wiązanki pogrzebowe, wianuszki i ozdoby komunijne, stroiki świąteczne i kompozycje roślinne do wystroju wnętrz (kwiaty cięte, nasadzenia doniczkowe, kwiaty sztuczne). Pracownię tworzą dyplomowani floryści, prowadzimy profesjonalne pokazy i warsztaty florystyczne.

Najpiękniejsze kwiaty na najważniejsze wydarzenia Twojego życia!

Pracownia nie ma stałych godzin pracy, prosimy umawiać się na spotkania wcześniej mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy

Bukiety ślubne, kwiatowe dekoracje sal weselnych, aranżacje ślubów plenerowych, bukiety okolicznościowe.

kwiaty@kwiaty.lublin.pl

Pracownię Florystyczną Passja-Flora tworzą dyplomowani floryści z wieloletnim doświadczeniem. Jestem absolwentką Akademii Florystycznej Marioli Miklaszewskiej na poziomie Mistrz Florystyki oraz studiów podyplomowych „Florystyka – sztuka układania kwiatów” w SGGW w Warszawie.

Specjalizujemy się we florystyce ślubnej, spełniamy marzenia florystyczne i dekoratorskie par, planujących ślub i wesele.  Zapewniamy elegancką i niepowtarzalną oprawę ślubu, poczynając od bukietów dla Panny Młodej, poprzez kwiatowe dekoracje sal weselnych, wystroju kościoła, aranżacji ślubu plenerowego czy dekoracji tortu. Zajmiemy się kompleksową oprawą florystyczną Waszego ślubu, zajmiemy się kwiatami, świecami, ścianką za młodymi, obrusami i serwetkami w wymarzonym przez Was kolorze, podtalerzami, numerkami stołów i tym, co sobie wymarzycie!

Passja Flora

Lublin, ul. Jana Sawy 3
kwiaty@kwiaty.lublin.pl

W celu zapoznania się z ofertą, prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania.

Kontakt telefoniczny:

tel.: 504 175 504
pon. – pt.: 9:00 – 19:00

Spotkania w sprawie prezentacji oferty:

listopad – marzec

PONIEDZIAŁEK – SOBOTA

kwiecień – październik

W PONIEDZIAŁKI I ŚRODY

Prezentacja oferty po wcześniejszym ustaleniu godziny wizyty

www.kwiaty.lublin.pl