Strona zespołu >>

„Każdy ślub jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, nie powtórzycie go, nie zgromadzicie tych samych osób znowu w jednym miejscu, ale ja mogę to zatrzymać na fotografiach”
– Paulina Maron Kowalska

Miłość

Zdjęcia ślubne powinny opowiadać przede wszystkim historię Waszej miłości, pokazywać drobne gesty czułości pojawiające się między Wami.

Emocje

Na zdjęciach staram się uchwycić wzruszenie gości, Wasze łzy szczęścia, radość i cały wachlarz różnych emocji, których nie brak tego dnia.

Kolory

Kocham piękne soczyste kolory, ich obecność na zdjęciach czyni je wyjątkowymi. Taka pamiątka będzie przez długie lata cieszyć Wasze oczy.

O mnie

Uwielbiam kawę z kubka w kotki, potrafię katować jedną płytę tygodniami, kocham spontaniczne wycieczki i odkrywanie nowych miejsc na Wasze plenerki, potrzebuję namalować przynajmniej jeden obraz olejny w roku, muszę(!) raz na jakiś czas obejrzeć na żywo dzieła malarzy polskich XX wieku.

A tak na serio Nazywam się Paulina i chętnie wykonam dla Was zdjęcia w czasie kiedy Wy powiecie sobie „TAK”. Jak większość fotografów ślubnych nigdy nie myślałam, że zajmę się akurat tą dziedziną fotografii. Jednak kiedy już zaczęłam, zakochałam się w tej niepowtarzalnej, nieprzewidywalnej mieszance emocji panujących podczas Waszych ślubów, zrelaksowanych wycieczkach podczas sesji plenerowych i w Waszych historiach. Fotografuję z ukrycia, staram się nie rzucać w oczy bo to Wy jesteście najważniejsi. Na sesję plenerową zabiorę Was najchętniej do lasu, na łąkę, nad rzekę, gdzieś z dala od turystycznych tłumów. No dobra, jak chcecie możemy połazić po Kazimierzu Dolnym Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia napisz do mnie, chętnie poznam Twoją historię i marzenia o Waszym ślubie a potem je sfotografuję.

Mieszkam w Puławach (te Puławy w województwie lubelskim), pracowałam do tej pory na terenie województw lubelskiego, mazowieckiego, czasem też łódzkiego i świętokrzyskiego, ale dojadę do Was gdzie tylko zechcecie.

Zapraszam do współpracy

Zapraszam do kontaktu pod adresem

e-mail kontakt@palumalu.pl

lub telefonicznego +48 791 196 999

Dzień ślubu to chwile, momenty, emocje trwające sekundy. To wyjątkowe spotkania, często po raz pierwszy, Rodziny Państwa Młodych poznają się, goście wchodzą ze sobą w interakcje, jest śmiech, jest radość. Jest dawno niewidziana ciocia, ukochany dziadzio, są wszyscy na raz. Taki dzień zdarza się raz, a moim zadaniem jest uwiecznić to wszystko dla Was na zdjęciach.

Chcę stworzyć dla Was pamiątkę, dzięki której po latach przeniesiecie się znowu do tego niezwykłego dnia. W fotografowaniu skupiam się na Was! To Wasza miłość inspiruje mnie do działania, wzrusza i pobudza kreatywność.

Oferuję reportaż w Dniu Ślubu od przygotowań Państwa Młodych aż po szalone zabawy oczepinowe. Jak już ochłoniecie zabiorę Was na wycieczkę, podczas której zrobimy naturalną sesję plenerową w jakimś pięknym miejscu. A zanim to wszystko nastąpi chętnie spotkam się z wami na sesji narzeczeńskiej.

Przygotuję dla Was piękne zdjęcia, poddam je delikatnej obróbce, takiej bez przesady Otrzymacie je ode mnie nagrane na spersonalizowanym nośniku oraz coś bardziej namacalnego, do wyboru:

  • odbitki w ozdobnym pudełku,
  • odbitki tradycyjnie wklejone do pięknego albumu
  • piękny fotoalbum

Zawsze zachęcam do spotkania, żebyście mogli sami to zobaczyć i dotknąć

Hugona Kołłątaja 47,

24-100 Puławy

791 196 999
kontakt@palumalu.pl