Strona zespołu >>

Pałac Żelechów SPA & Wellness to luksusowy hotel zlokalizowany w województwie mazowieckim. Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla osób, które szukają elitarnych miejsc.

Pałac Żelechów SPA & Wellness to doskonałe miejsce na wypoczynek rodzinny, wyjątkowe imprezy okolicznościowe, wesela, komunie, a także nowoczesny kameralny obiekt na konferencje i szkolenia . Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu nawiązującego do historycznych rodowodów pałacu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. 75 luksusowo wyposażonych, szykownie zaaranżowanych pokoi i apartamentów, mogących przyjąć 170 Gości, zachwyca stylem oraz elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą.

Pałac

Pałac Żelechów SPA & Wellness, położony w niedalekiej odległości od Warszawy to hotel, gdzie można odbyć prawdziwą podróż w czasie. Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla tych, którzy szukają elitarnych miejsc. Hotel zawdzięcza swoją wyjątkowość połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu, z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem.

 • Wyspać się po królewsku
  119 luksusowo zaaranżowanych pokoi i apartamentów zachwyca stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą. Każdy pokój jest niepowtarzalny,  zarówno pod względem kolorystyki, jak i elementów dekoracyjnych. Każdy ma swój własny klimat, swoją cechę, niespotykaną w innym pokoju. 
 • Rozmarzenie dla podniebienia
  Pałac Żelechów oferuje potrawy kuchni polskiej, tworzone według tradycyjnych receptur. Atutem jest szczególna atencja dla dzieci – z wielką starannością skomponowane menu znajduje ich uznanie i nadaje miano – Pałac przyjazny rodzinie i dzieciom. W sezonie wiosenno-letnim, miłośnikom wydarzeń plenerowych Pałac Żelechów oferuje gamę potraw grillowych. Specjałami wyróżniającymi się w menu Pałacu są wyśmienite dania, przygotowane ze świeżych ryb, wyławianych z pałacowych stawów, a także potrawy dedykowane Gościom szczególnie dbającym o linię.
 • Jak na Queen Mary II
  Pałac Żelechów to również ekskluzywna strefa Wellness & Spa pod Warszawą. To prawdziwy skarb, ukryty w pałacowych wnętrzach – unikatowe miejsce terapii wodnych doznań i wyjątkowy ogród dobrego samopoczucia. Nasze hotelowe SPA to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Do swojej dyspozycji goście mają dwa baseny wewnętrzne, jeden basen zewnętrzny z temperaturą wody 32°C, prawdziwe sauny i łaźnie, ekskluzywne gabinety masaży, a także unikalne gabinety holistycznych, zdrowotnych koncepcji terapeutycznych, które spotkać można w siedmiogwiazdkowych hotelach SPA w Dubaju, na największym liniowcu świata Queen Mary II.
 • Skarb ukryty w lochach
  Wyjątkową i niecodzienną atrakcją jest pałacowy browar, w której piwo warzone jest z naturalnych składników, według receptur uznanych piwowarów. W pałacowych podziemiach, gdzie piwo leżakuje, Goście mogą skosztować piwa o wyjątkowych walorach smakowych. Są to piwa niepasteryzowane i niefiltrowane w trzech gatunkach: lager jasny, dunkel ciemny, a także piwo miodowe. To atrakcja dla gości indywidualnych, a także na imprezy integracyjne i spotkania biznesowe.
 • Idealne miejsce na konferencje
  Pałac Żelechów to konferencyjny hotel w województwie mazowieckim, w którym organizacja konferencji, organizacja szkoleń i organizacja imprez firmowych, przyniesie satysfakcję i zadowolenie. Klimatyzowane sale konferencyjne są wyposażone w profesjonalny multimedialny sprzęt na najwyższym poziomie. Połączenie historycznego, polskiego anturażu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi stanowi niecodzienny kolaż, którym inspirują się organizatorzy imprez. Imprezy integracyjne, plenerowe atrakcje, animacje to oferta konferencyjna godna polecenia. Indywidualne podejście, określenie potrzeb i dobranie spersonalizowanych rozwiązań, stanowi sukces każdego wydarzenia organizowanego w naszym Pałacu.

Mając na uwadze dobro wszystkich naszych gości informujemy, że nie akceptujemy zwierząt na terenie naszego Pałacu i restauracji.

Najlepsze Spa pod Warszawą

Pałac Żelechów to również wyjątkowa strefa Wellness & Spa pod Warszawą. Doskonałe miejsce na weekend w Spa, z dala od zgiełku miasta. Strefa SPA & Wellness hotelu to prawdziwy skarb, ukryty w pałacowych wnętrzach – unikatowe miejsce terapii wodnych doznań i wyjątkowy ogród dobrego samopoczucia. Nasze mazowieckie Spa to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.

Dbając o stworzenie luksusowych warunków hotelowe Spa wyposażone jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne, jakich nie może zaoferować inne Spa. Warszawa, ani żadne miasto w Polsce nie oferuje ośrodka z wyposażeniem Spa na tym poziomie. Podobne wyposażenie można spotkać w siedmiogwiazdkowych hotelach Spa w Dubaju, na największym liniowcu świata Queen Mary II, czy wreszcie w jednym z największych w Europie kompleksów Wellness & Spa Tropical Islands. Właśnie takiego Spa potrzebują okolice Warszawy.

Wszystkie zabiegi w naszym hotelowym SPA przeprowadzane są przez fachowy personel przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków i preparatów przygotowanych z myślą o rytuałach Spa luksusowej marki Menard, Forlle’d i Pevonia. Warszawa to przytłaczające i stresujące miasto – wyrwij się na weekend w Spa.

Strefa SPA & Wellness:

 • 13 ekskluzywnych gabinetów masaży (w tym do zabiegów Aquavedy, Ayurvedy)
 • gabinety do pielęgnacji rąk i stóp
 • Gabinet VIP SPA dla Dwojga (w nim Infinity Duo Pool, sauna Infrared)
 • Holistic Cocooning
 • Four Senses Relax Lounge

Strefa Saun:

 • łaźnia solna z różowego kwarcu
 • sauna ziołowa
 • sauna parowa
 • sauna fińska
 • sadzawka lodowa
 • pikada tropikalnych doznań i mglistego spryskiwania

Strefa Basenowa:

 • basen wewnętrzny z hydromasażami, gejzerami powietrznymi, prądami wodnymi
 • mały basen relaksacyjny
 • basen zewnętrzny
 • strefa relaksu, całkowicie przeszklona z wygodnymi leżankami i widokiem na pałacowy park i stawy

Strefa SPA & Wellness Pałacu Żelechów pod Warszawą jest czynna:
poniedziałek – czwartek 14:00–21:00
piątek 14:00–22:00
sobota 09:00–22:00
niedziela 09:00–21:00

Strefa Aqua w Spa & Wellness Pałac Żelechów jest czynna: 
poniedziałek – czwartek 09:00-21:00
piątek – sobota 09:00-22:00
niedziela 08:00-21:00

Strefa Saun w Spa & Wellness Pałac Żelechów jest czynna: 
poniedziałek – czwartek 09:00-21:00
piątek – sobota 09:00-22:00
niedziela 08:00-21:00

Szczegóły oferty oraz rezerwacja terminów:
Recepcja SPA & Wellness Pałac Żelechów
tel. +48 25 683 04 06,

e-mail. spa@palaczelechow.pl

Restauracja

POLSKA KUCHNIA
Pałac Żelechów SPA & Wellness oferuje potrawy kuchni polskiej, tworzone według tradycyjnych receptur, umiarkowanie unowocześnionych, jednak przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

STEKI Z JAPOŃSKIEJ WOŁOWINY KOBE ORAZ USDA PRIME BEEF CREEKSTONE FARMS, BLACK ANGUS – GMO free
Wołowina Wagyu, bardziej znana jako Wołowina Kobe uznawana jest za najlepszą na świecie. Drobne niteczki tłuszczu nadają mięsu piękną marmurkową strukturę, a specyficznym warunkom hodowli mięso zawdzięcza niepowtarzalny smak i aromat, który jest szczególnie doceniany, nie tylko przez miłośników steków. Dzięki temu wołowina Wagyu uchodzi za najlepszy i jednocześnie najdroższy gatunek mięsa. Oprócz wspaniałej wołowiny Kobe, nasz szef kuchni proponuje steki z najlepszej wołowiny z farmy Kansas. Jest to USDA Prime oraz Black Angus Beef – GMO free. Wspaniała uczta dla podniebienia nie tylko dla miłośników steków.

MENU DLA DZIECI
Atutem płacowego menu jest szczególna atencja dla dzieci – z wielką starannością skomponowane menu znajduje ich uznanie i nadaje miano – obiekt przyjazny rodzinie i dzieciom.

PIKNIKOWE GRILOWANIE
W sezonie wiosenno-letnim, miłośnikom wydarzeń plenerowych Pałac Żelechów SPA & Wellness oferuje gamę potraw grillowych.

RYBNE PRZYSMAKI
Specjałami podkreślającymi wyjątkowość menu Pałacu Żelechów SPA & Wellness są wyśmienite dania, przygotowane ze świeżych ryb, wyławianych z pałacowych stawów.

DIET MENU
Goście szczególnie dbający o dietę z radością przyjmą Diet Menu – starannie skomponowane i zharmonizowane smaki z wartość kaloryczną.

Serwowanie śniadań w godzinach:
poniedziałek – niedziela              7:00 – 10:00

Godziny otwarcia Restauracji:
Poniedziałek- Czwartek 12:00-22:00
Piątek                          12:00-23:00
Sobota                         12:00-23:00
Niedziela                      12:00-22:00                

Godziny otwarcia Browaru:
Poniedziałek- Czwartek  – warsztaty piwowarskie na zamówienie
Piątek                        14:00 – 24:00
Sobota                       12:00 – 24:00
Niedziela                    12:00 – 22:00

Obiekt zastrzega sobie prawo do zamknięcia Browaru na wyłączność dla Gości z Pałacu.

Mając na uwadze dobro wszystkich naszych gości informujemy, że nie akceptujemy zwierząt na terenie naszego Pałacu i restauracji.

Pałac ŻelechówBrowar

Browar

Pałac Żelechów SPA & Wellness przygotował dla Państwa wyjątkową i niecodzienną atrakcję. Jest nią browar znajdujący się w lochach pod Pałacem, kompleksowo wyposażony przez lidera w dziedzinie budowania i wyposażania browarów w Europie. Pałacowe piwo warzone jest według kilkusetletnich receptur uznanych piwowarów, na bazie jedynie naturalnych składników takich jak: źródlana woda, chmiel, zboże, miód.

W podziemiach hotelu, gdzie piwo leżakuje, Goście mogą skosztować trunku o niepowtarzalnych i oryginalnych walorach smakowych. Są to piwa niepasteryzowane i niefiltrowane w trzech gatunkach:

 • lager jasny
 • dunkel ciemny
 • piwo miodowe

Na Gości czeka również wybór sztandarowych potraw, które swym smakiem i charakterem podkreślają smak piwa. Godne polecenia są festiwale piwa organizowane w Pałacu Żelechów. Każda impreza to niepowtarzalny klimat, oparty na degustacji piwa i koncertach muzycznych. To niezwykła gratka dla miłośników wyjątkowej kuchni i oryginalnych przekąsek, opartych na piwie jako dodatku do potraw oraz głównego ich składnika.

Godziny otwarcia Browaru:

Poniedziałek- Czwartek  – warsztaty piwowarskie na zamówienie
Piątek                                14:00 – 24:00
Sobota                               12:00 – 24:00
Niedziela                           12:00 –22:00

Obiekt zastrzega sobie prawo do zamknięcia Browaru na wyłączność dla Gości z Pałacu.

Pałac ŻelechówKonferencje

Konferencje pod Warszawą

Poznaj nasze nowe Centrum Konferencyjne

Pałac Żelechów Spa & Wellness to doskonałe miejsce w województwie mazowieckim, na organizację prestiżowych spotkań biznesowych, zarówno dla kilku osób jak również dla grup do 800 uczestników.

W hotelu znajduje się 19 klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze i niezawodne rozwiązania technologiczne, o powierzchni od 24m² do 1000m².

Infrastruktura całego obiektu Pałacu Żelechów, zapewnia komfortową przestrzeń biznesową, umożliwiającą realizację spotkań, kongresów, szkoleń, konferencji, bankietów, pokazów, wystaw, koncertów oraz gal na najwyższym, perfekcyjnym poziomie. 

Wszystkie sale szkoleniowe jesteśmy w stanie zaaranżować zgodnie z indywidualnymi życzeniami i potrzebami, dzięki innowacyjnemu systemowi rozsuwanych ścian. Okna większości sal wychodzą na piękny 8- hektarowy park, wypełniony pomnikami przyrody.

W podziemiach obiektu znajduje się dodatkowa sala o powierzchni 290m², która jest najczęściej wykorzystywana do organizacji spotkań wieczornych, kolacji oraz bankietów.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy: 

 • 1600m² powierzchni eventowej;
 • Klimatyczną salę bankietową;
 • 19 przestronnych i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych;
 • Wewnętrzną przestrzeń wystawienniczą do ekspozycji m.in. samochodów, motocykli i quadów; 
 • 119 luksusowo zaaranżowanych pokoi i apartamentów zachwycających stylem i elegancją, mogących pomieścić łącznie do 250 gości; 
 • Restaurację połączoną z salą Balową oraz tarasem;
 • Własny browar, który znajduje się w unikatowych lochach Pałacu;
 • Profesjonalnie wyposażone studio do organizacji warsztatów kulinarnych; 
 • Strefę rozrywki: bilard, piłkarzyki, darts, kręgle;
 • 16 ekskluzywnych gabinetów Spa;
 • Wyjątkową strefę Aqua, a w niej: basen wewnętrzny rekreacyjno-sportowy z hydromasażami, gejzerami powietrznymi, prądami wodnymi, mały basen relaksacyjny, basen zewnętrzny o temperaturze wody 32°C, strefa relaksu, całkowicie przeszklona z wygodnymi leżankami i widokiem na pałacowy park i stawy; 
 • Relaks w strefie termalnej, w tym: aromatyczny pokój wodnych medytacji, unikalne sauny: łaźnia solna z różowego kwarcu, sauna ziołowa, sauna parowa, sauna fińska, sadzawka lodowa, pikada tropikalnych doznań i mglistego spryskiwania; 
 • 8 – hektarowy park;
 • Bogatą ofertę programu artystycznego;
 • Internet bezprzewodowy;
 • Bezpłatny parking.

Pałac ŻelechówBankietyWesela

Wesela

Pałac Żelechów wraz z otaczającym go historycznym kompleksem parkowym to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego, które dzięki pięknym wnętrzom, wybornej kuchni oraz profesjonalnej obsłudze będzie najpiękniejszym początkiem wspólnej Drogi Młodej Pary.

Nasze sale spełnią oczekiwania wszystkich gości, ze względu na swoją różnorodność i wyjątkowy klimat. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy 19 sal o powierzchni do 1000m². Wszystkie przestrzenie jesteśmy w stanie zaaranżować w dowolnej konwencji zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Każda sala jest klimatyzowana, a okna większości wychodzą na piękny 8-hektarowy park, wypełniony pomnikami przyrody. W Pałacu posiadamy zarówno piękne wnętrza historyczne, które poprzez swój unikatowy i pałacowy wystrój nadadzą tak wyjątkowemu przyjęciu, jakim jest wesele, niepowtarzalny charakter, jak i przestrzenie nowoczesne, pozwalające na zorganizowanie eleganckiego przyjęcia w dowolnym stylu.

Oprócz niepowtarzalnych wnętrz, Pałac Żelechów gwarantuje bogate doświadczenie gastronomiczne, profesjonalną obsługę, a także wspaniałą, niezapomnianą atmosferę. 

Uroczystość może przybrać różne formy, od przyjęcia kameralnego, po wytworny bankiet dla 500 gości. Wszystko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Oferujemy przyjęcia w formie bufetowej lub biesiadnej połączone z serwisem dań ciepłych. Przygotowaliśmy różne propozycje weselne, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Przed ceremonią, Para Młoda może zadbać o siebie w naszym unikalnym Pałacowym Spa lub po prostu odpocząć w jednym z wyjątkowych Apartamentów.

W przypadku wesel połączonych ze ślubem cywilnym, umożliwiamy przeprowadzenie uroczystości zaślubin w Pałacowych wnętrzach lub w przypałacowym parku.

Ceremonia weselna to wyjątkowe przeżycie dla każdego i pozostaje w pamięci Państwa Młodych oraz wszystkich uczestników przyjęcia na długie lata. Ważne jest zatem, aby wybrać odpowiednie miejsce, które zaskoczy, spełni wszystkie oczekiwania, jak również będzie profesjonalne, wyjątkowe i niepowtarzalne, jak ten dzień dla Młodej Pary. Proponujemy opiekę doświadczonego koordynatora ze strony Pałacu, który doradzi i pomoże w przygotowaniach do ceremonii, podpowie jak powinna przebiegać uroczystość i wesprze Młodą Parę w organizacji najważniejszego dnia w ich życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami będzie czuwać wykwalifikowany personel. Współpracujemy z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ-ami, fotografami, firmami transportowymi i chętnie zarekomendujemy ich usługi.

Życzymy, aby rozpoczęta w Pałacu wspólna historia była wyjątkowa, piękna i trwała, a pełne wzruszenia chwile pozostały w pamięci do końca życia.

Szczeg￳óły oferty oraz rezerwacja: 
Recepcja Pałacu tel. +48 25 682 03 60,
e-mail: recepcja@palaczelechow.pl

Wieczór Panieński

Wieczór panieński to przyjęcie urządzane dla panny przed ślubem. W założeniu ma być ostatnią okazją do zażycia przyjemności „niedostępnych” po ślubie. Jest to spotkanie organizowane wyłącznie dla płci żeńskiej. Ciężko jest zgrać jeden wspólny termin dla wielu osób, więc warto zacząć myśleć o tym odpowiednio wcześniej. Przy przygotowywaniu scenariusza imprezy należy pamiętać, że wieczór ten jest przede wszystkim prezentem dla Panny Młodej. To do niej, a nie innych osób powinien być dopasowywany scenariusz całego spotkania. Ta „ostatnia noc wolności” powinna na długo pozostać w pamięci przyszłej Panny Młodej, dlatego warto przygotować coś naprawdę wyjątkowego na tę okazję. Mamy wiele pomysłów jak ciekawie spędzić z przyjaciółkami ten dzień i chętnie przygotujemy scenariusz najlepszy dla Młodej.

Pałac ŻelechówVouchery

Vouchery

Dla Wyjątkowych Osób – Wyjątkowy Prezent

Szukasz idealnego, oryginalnego i luksusowego prezentu dla Bliskiej Osoby, Kontrahenta czy Pracownika?
Zapraszamy do zakupu voucherów na usługi świadczone przez Pałac Żelechów SPA& Welness.

Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla tych, którzy szukają wyjątkowych i niespotykanych miejsc.

Pałac Żelechów Spa & Wellness to luksusowy, butikowy hotel oferujący usługi na najwyższym, światowym poziomie. Wyjątkowe połączenie XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z nowoczesnym wyposażeniem zapewnia komfort, wygodę i elegancję historycznego miejsca.

W ekskluzywnych i kameralnych wnętrzach każdy czuje się wyjątkowo.
Nowoczesna strefa Spa & Wellness to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych przygotowanych na bazie ekskluzywnych marek kosmetyków.

Podaruj  voucher do świata: luksusu, relaksu oraz uczty dla podniebienia!

Oferujemy Vouchery:

 • pobytowe

Indywidualnie skomponowany pakiet pobytowy zawierający: nocleg ze śniadaniem, wykwintną kolację oraz zabiegi SPA.

 • kwotowe

Wskazana kwota na dowolnie wybrane usługi świadczone w Pałacu Żelechów Spa & Welness.

 • SPA

Szeroki wybór zabiegów przeprowadzanych przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków i preparatów przygotowanych z myślą o rytuałach SPA luksusowej marki Menard, Forlle’di Pevonia.

 • na Romantyczną Kolację przy świecach w luksusowych wnętrzach Restauracji Pałacowej

Królewskie smaki kuchni bogate w dania staropolskie jak i europejskie, połączenie smaków tradycji z nowoczesnymi trendami w gastronomii tworzy niepowtarzalny efekt, który poruszy najbardziej wymagające podniebienia. 

Szczegóły oferty:
Recepcja Pałac Żelechów Spa & Wellness 
tel. +48 25 682 03 60
recepcja@palaczelechow.pl

Kontakt

Pałac Żelechów SPA & Wellness
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
08-430 Żelechów
tel. +48 25 682 03 60
tel. + 48 25 682 68 15
recepcja@palaczelechow.pl

Recepcja SPA & Wellness
tel. +48 25 683 04 06
tel. + 48 25 682 68 15
spa@palaczelechow.pl

Rezerwacje Indywidualne,
Przyjęcia Okolicznościowe,
Vouchery 
tel. +48 25 682 03 60
tel. + 48 25 682 68 15
recepcja@palaczelechow.pl

Biuro Sprzedaży i Marketingu, Rezerwacje Grupowe
ul. Połczyńska 108 B, 01-304 Warszawa
tel. +48 22 665 85 74
sprzedaz@palaczelechow.pl

Klaudia Mirosz- Oleś
tel. 609 005 676
k.mirosz@palaczelechow.pl

Anna Sitarz
tel. 506-339-247
a.sitarz@palaczelechow.pl

http://www.palaczelechow.pl/

25 682 03 60

sprzedaz@palaczelechow.pl

https://www.facebook.com/PalacZelechow/?ref=page_internal