Strona zespołu >>

Hej,Oferuję Ci szereg usług od reportażu ślubnego, przez spoty reklamowe do teledysków, po “wideodronowanie” . To Ty decydujesz który pakiet wybierzesz. Do naszej oferty odsyłam na stronę internetową www.mimoments.pl.

Mimoments to realizacje filmowe na terenie Lubelszczyzny. Czasu nie można zatrzymać, ale można zapisać ważne dla Ciebie chwile na filmie. Wyobraź to sobie. Biała suknia, piękne kwiaty, rodzina i przyjaciele, ale przede wszystkim szczęście ukochanej osoby, z którą będziesz na złe i dobre. Zapewne poszukujesz najlepszego kamerzysty, który zachowa dla Ciebie te chwile w kinowej odsłonie.

W Mimoments właśnie to robimy!

Mimoments to kreatywne osoby, zajmujące się filmowaniem i postprodukcją video. Wiemy, jak wykonać atrakcyjny film od A do Z, ale także chętnie usłyszymy, jaki jest Twój pomysł. Naszym głównym celem w firmie jest uchwycenie w kadrze emocji: wzruszenia, łez spływających po policzku. W filmie istotne są detale, dominanty kolorystyczne, przemyślane kadry. Nasze umiejętności są poparte doświadczeniem, jednak w dalszym ciągu się uczymy.

Nagroda Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Nagroda Prezydenta miasta Lublin za wysokie wyniki podczas studiów i działalność na rzecz miasta Lublin.

Oferta na Twój ślub

Czasu nie można zatrzymać, ale można zapisać ważne dla Ciebie chwile na filmie. Wyobraź to sobie. Biała suknia, piękne kwiaty, rodzina i przyjaciele, ale przede wszystkim szczęście ukochanej osoby, z którą będziesz na złe i dobre. Zapewne poszukujesz najlepszego kamerzysty, który zachowa dla Ciebie te chwile w kinowej odsłonie.

Oferta Wideo dla Firm

Film to wspaniałe narzędzie promocyjne dla Twojej firmy. Dzięki niemu możesz zbudować wokół swojej marki niesamowitą historię, która porwie serca wszystkich Klientów. My zapewniamy właśnie takie wrażenia i budujemy niezapomniany wizerunek firm.

Oferujemy usługi filmowania, fotografowania, modele 3d i reklamy przy użyciu drona. Rejestrujemy zapierające dech w piersiach sceny z lotu ptaka, a naszą najważniejszą kwestią w realizacji materiału jest bezpieczeństwo i jakość.

Usługa wideofilmowania z powietrza dronem marki DJI skierowana jest dla różnych odbiorców, począwszy od osób, chcących urozmaicić swoje filmy ślubne, aż po ujęcia reklamowe dla firm czy instytucji. Podczas realizacji takich nagrań oferujemy jakość 4K, co pozwoli wycisnąć do maximum możliwości zdjęć podczas post processingu obrazu. Usługi realizowane są przez ludzi związanych z lotnictwem nie tylko tym bezzałogowym, ale przede wszystkim aktywnymi użytkownikami statków powietrznych pilotowanych przez człowieka. W trakcie trwania nagrań przykładamy szczególną wagę do przepisów lotniczych i bezpieczeństwa wykonania zadania, co przekłada się na Państwa zadowolenie.

Staramy się, aby nasze filmy były bardzo emocjonalne. Aby była w nich radość, wzruszenie, szepty, pocałunki, emocje związane z weselem. W efekcie końcowym chcemy pokazać Wam Waszą miłość widzianą naszymi oczami. Każda historia jest inna, każda para jest inna. Wiemy, że trudną rzeczą w dzisiejszych czasach jest zaufanie. Jednak zachęcamy Was do zaprzyjaźnienia się z nami, zwłaszcza że chcemy, abyście się czuli w pełnie swobodnie w dniu, kiedy powiecie sobie TAK, a radość z tym związana, zostanie udokumentowana przez Nas.

Spełniamy marzenia

Oprócz ciekawych ujęć ważny jest także montaż, muzyka i zatrzymanie tego podniosłego klimatu. W produkcjach z uroczystości rodzinnych, ślubów ważne jest uchwycenie najważniejszych momentów, detali, mocnych stron, jakie chcesz ukazać w filmie.

Chcesz aby zatrzymać w pamięci ten niezapomniany dzień, którym był Twój ślub, chrzest dziecka? A może zależy Ci, aby pokazać cyfrowo Twój nowy produkt, który wypuszczasz na rynek, miejsce pracy, w którym jesteś szefem.

Aby zostać przyjaciółmi, dowiedzmy się o sobie trochę więcej.

Pomagamy!

Mimoments to nie zawsze tylko białe kadry, piękne kwiaty, podniosłe chwile. Swoja twórczością chcemy także pomagać. Chętnie nawiążemy współpracę z fundacją, domem dziecka czy schroniskiem dla psów, dla którego możemy stoworzyć spot, zachecajacy innych do pomocy ośrodkom.

Nasze filmy będziesz oglądał z zainteresowania, a Twoja rodzina i klienci pozazdroszczą Ci Ciebie, widzianego naszą kamerą.

NUMER TELEFONU

+48 721 285 703

ADRES E-MAIL

kontakt@mimoments.pl

https://www.instagram.com/mimoments_studio_filmow/

https://www.facebook.com/mimomentsvideo/

Mostowa 4

Wrzelowiec

m.me/mimomentsvideo

Zadzwoń 721 285 703

www.mimoments.pl