Strona zespołu >>

Piekarnia-Cukiernia M.M. Staszek została założna w 1998 roku. Firma jest zlokalizowana w miejscowości Łucka Kolonia oddalonej 1,5 km od Lubartowa i około 20km od Lublina.

W pierwszych latach działalności nasza firma zajmowała się głównie wypiekiem tradycyjnego pieczywa (chleb, bułki, drożdżówki). Aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów, nasza oferta jest stale poszerzana. W roku 2004 Piekarnia została rozbudowana o dodatkową halę produkcyjną, w której powstają wyroby cukiernicze. Obecnie wypiekamy ponad 40 gatunków chleba i bułek oraz różnego rodzaju ciasta, ciastka i torty.

Sukces naszych produktów kryje sie w naturalnych składnikach i tradycyjnych recepturach wypieku. Pieczywo wytwarzane jest metodami naturalnymi, na zakwasie chlebowym, bez konserwantów.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów, a także zapewniamy terminowość dostaw.

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować naszych wyrobów serdecznie zapraszamy do odwiedzin sklepu firmowego który mieści się w Lubartowie przy ulicy Rynek I / 22.

W ofercie posiadamy ponad 40 różnego rodzaju ciast, torty weselne, komunijne, urodzinowe, okolicznościowe, firmowe, ciasteczka, ciasta francuskie. Realizujemy zamówienia na torty weselne, ciasta na terenie Lubartowa, Lublina, Łęcznej, Świdnika i okolic.

Jeżeli poszukujesz dobrego ciasta na swoją imprezę to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Wieloletnie doświadczenie, wyszukane receptury oraz wysokiej jakości naturalne składniki, jest tym co nas wyróżnia na rynku. Posiadamy ponad 40 różnego rodzaju ciast w ofercie. Zapraszamy do spróbowania naszych wyrobów.

Piekarnia & Cukiernia
M.M. Staszek
21-100 Lubartów
Łucka Kolonia 119

Tel:     535-222-852
E-mail: biuro@mmstaszek.pl
Facebook: facebook.com/mmstaszek

Nr konta bankowego: 09 8707 0006 0020 5622 2000 0001

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 14.30

Adres sklepu firmowego w Lubartowie:

ul. Rynek I/22
tel. kom. 793 660 760

http://cukiernia-lubartow.pl/

biuro@mmstaszek.pl