Strona zespołu >>

O mnie

Nazywam się Justyna Rogala i jestem Wedding Plannerem. Pracowałam jako manager w Piekarni Sarzyński oraz Restauracji Pustelnia. Praca w Piekarni pod okiem Pani Igi Sarzyńskiej założycielki „Pracowni Artystycznej Sarzyński” umożliwiła mi poznanie aranżacji słodkich stołów, światowych trendów w dekoracji tortów oraz kompleksowy kontakt z przyszłymi Parami Młodymi. Praca pod okiem Pani Igi dała mi możliwość rozwoju i ukierunkowała mnie na to, co chce robić w życiu.Pełna pasji i motywacji do działania w branży ślubnej wzięłam udział w profesjonalnym szkoleniu u niezwykłe cenionej, a w moim odczuciu najlepszej  konsultantki ślubnej-Pani Ewy Wardęgi-Założycielki “Krainy ślubów”. Na szkoleniu zdobyłam gruntowną wiedzę z zakresu kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie . Dzięki tym doświadczeniom i pracy z profesjonalistami jestem w pełni gotowa do zaplanowania i stworzenia Waszego wymarzonego przyjęcia weselnego.

Wiem, jak bardzo ważny jest ten dzień dla Młodej Pary. Wiem też, jak bardzo potrafi być stresujący… A gdyby tak odjąć stres z nim związany, zmartwienia i miliony rzeczy do załatwienia? Pozostaje jedynie cieszyć się najpiękniejszym dniem Twojego życia.

Konsultant ślubny w Lublinie

Na palcu zalśnił pierścionek zaręczynowy. Przyszła pora na planowanie ślubu oraz towarzyszącego mu wesela, a Wam wciąż brakuje pomysłu na to, jak powinien wyglądać ten wyjątkowy dzień? A może gdzieś w głębi serca kiełkuje obraz wymarzonego dnia, ale obawiacie się, że nie jest ono możliwe do zrealizowania? Zapraszam Was na spotkanie z profesjonalnym konsultantem ślubnym. Jako doświadczony wedding planner z przyjemnością pomogę Wam zaplanować niezapomniane wesele i urzeczywistnić najśmielsze fantazje dotyczące ważnej daty. Spotkajmy się i w swobodnej, przyjaznej atmosferze porozmawiajmy o ślubnych trendach, Waszych zainteresowaniach i pasjach, a także o oczekiwaniach względem planowanej uroczystości oraz towarzyszącej jej imprezy. Łącząc Wasze fantazje z moją wiedzą i doświadczeniem, zaplanujemy najprawdziwsze wesele marzeń.

Wesele z wedding plannerem

Zastanawiacie się, czy warto powierzyć organizację wesela konsultantce ślubnej? Wyobraźcie sobie, że musicie osobiście koordynować najmniejszą drobnostkę związaną z planowaną ceremonią i imprezą. Że załatwianie niezliczonych spraw oraz formalności musicie pogodzić z codzienną pracą, życiem rodzinnym i towarzyskim albo nauką. Czasami jest to bardzo trudne, czasochłonne i stresujące, co umniejsza radość związaną z organizowaniem wesela. Decydując się na wsparcie konsultanta ślubnego, sami decydujecie, jaką część przygotowań złożycie w jego ręku. Wedding planner może zająć się kompleksową organizacją uroczystości weselnych, może również koordynować wyłącznie dzień ślubu i wesela albo podjąć się zrealizowania wybranych elementów imprezy. To Wy decydujecie, w jakiej sferze oczekujecie wsparcia specjalisty, a co wolicie nadzorować osobiście. Bez względu na to, jaki model współpracy wybierzecie, obecność ślubnego konsultanta okaże się dużym udogodnieniem i zdejmie z Waszych głów wiele obowiązków. Dzięki temu będziecie mogli skoncentrować się na sobie, a także istocie tego podniosłego wydarzenia.

Wymarzony ślub w Lublinie i okolicach

Duże miasta, takie jak Lublin, dysponują zazwyczaj rozległym rynkiem usług ślubnych. Jak w ich gąszczu znaleźć zaufanych dostawców i wykonawców? W jaki sposób zaplanować ciekawe atrakcje dla weselników, zorganizować noclegi dla gości lub opiekę dla dzieci? Korzystając ze wsparcia wedding plannera, nie musicie martwić się takimi kwestiami, ponieważ zajmuje się on tym w Waszym imieniu. Impreza tematyczna, ślub plenerowy? A może klasyczne przyjęcie w eleganckiej sali weselnej? Zapraszam do kontaktu, wspólnie sprawimy, że Wasz ślub zyska cudowną oprawę i okaże się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Was, jak i dla zgromadzonych gości.

Brzmi jak wymarzone wesele? Tak, a ja właśnie takie Ci zorganizuje:)

W końcu TWOJE WESELE JEST NA MOJEJ GŁOWIE

„Lubelskie wesele” to strona internetowa stworzona dla Waszej wygody. Dostosowując się do wszelkich preferencji ułatwiamy dostęp do informacji, adresów i rekomendacji. Przejrzystość i funkcjonalność strony to korzyść , która znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedzi na wszystkie nurtujące i trudne pytania, które pojawiają się w trakcie organizacji. Dostęp do profesjonalnych przedsiębiorców zagwarantuje Wam urządzenie i przeżycie tego wyjątkowego dnia w sposób tak doskonały, jak sobie wymarzyliście!

Idea stworzenia strony internetowej “Lubelskie wesele” wzięła się z potrzeby wybrania w sposób profesjonalny najlepszych podwykonawców- takich którzy, przyczynią się do stworzenia wymarzonego wesela. Usystematyzowanie ich w katalogu firm ma również na celu pomóc przyszłym Parom Młodym w sposób łatwy i przyjemny, samodzielnie przygotować idealną uroczystość od A do Z.”Lubelskie wesele” to strona internetowa stworzona dla Waszej wygody. Baza firm zawiera spis przedsiębiorców okręgu województwa lubelskiego, świadczących usługi związane ze ślubem i weselem.
Dostosowując się do wszelkich preferencji ułatwiamy dostęp do informacji, adresów i kontaktów. Przejrzystość i funkcjonalność strony to korzyść , która znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedzi na wszystkie nurtujące i trudne pytania, które pojawiają się w trakcie organizacji. Dostęp do profesjonalnych przedsiębiorców zagwarantuje Wam urządzenie i przeżycie tego wyjątkowego dnia w sposób tak doskonały, jak sobie wymarzyliście!

Zadzwoń 575 109 112

m.me/LUBELSKIEWESELEPL

Lokale weselne w Lublinie

Szukasz idealnego miejsca na swój ślub i wesele? A może firm zajmujących się dekoracjami lub obsługą całej imprezy? Świetnie trafiłeś! Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie firmy z Lublina i okolic, które pomogą Ci w organizacji tego jednego wyjątkowego dnia. Czytaj więcej

Sale weselne – Lublin i okolice

Wybór sali weselnej należy zazwyczaj do najtrudniejszych decyzji, jakie musi podjąć para młoda. Warto zdecydować się na miejsce, które oprócz otwartej przestrzeni w środku, ma również ogród lub taras, cieszące się zawsze dużym powodzeniem wśród gości. Dla pary młodej otoczenie pełne zieleni może być również świetnym miejscem na uwiecznienie wyjątkowych chwil przez fotografa.

W serwisie internetowym przedstawiamy sale, doskonale sprawdzające się na imprezę weselną w Lublinie i okolicach. Możesz wybrać konkretną miejscowość oraz kategorię, dzięki czemu szybko wyszukasz lokale weselne w interesującej lokalizacji. Każda sala na naszej stronie jest kompleksowo opisana, dlatego od razu dowiesz się np., czy miejsce pomieści wszystkich gości. W Lublinie i okolicach znajduje się dużo interesujących lokali, które z łatwością wyszukasz i dopasujesz do klimatu wesela.

Najpopularniejsze lokale weselne w Lublinie

W ostatnim czasie najchętniej wybieranymi salami weselnymi są obiekty zaaranżowane w stylu rustykalnym oraz te, gdzie może odbyć się ślub w plenerze. Coraz częściej pary młode decydują się na ślub cywilny na łonie natury, który dzięki scenerii jest niezwykle romantyczny.

Każda firma w zasięgu ręki

Na naszej stronie lubelskiewesele.pl oferujemy usługi wielu lokalnych firm. Jeśli szukasz dekoracji na stół, tort lub upominków dla gości, sprawdź ofertę wszystkich przedsiębiorców, znajdujących się w naszym portalu. Z łatwością możesz się z nimi skontaktować telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

Kto może pomóc w wyborze sali weselnej w Lublinie?

Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, na który lokal weselny się zdecydować, warto skorzystać z pomocy wedding plannera. Jest to osoba zajmująca się kompleksowym planowaniem ślubu i wesela. Sprawdzi się szczególnie w przypadku osób zapracowanych lub przebywających za granicą, które nie mogą osobiście brać udziału we wszystkich przygotowaniach do tego ważnego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi usługami na naszej stronie internetowej. Cały czas dbamy o aktualizację bazy firm, dzięki czemu znajdziesz u nas wszystkie najnowsze miejsca oraz przedsiębiorców, którzy mogą pomóc w stworzeniu wymarzonego ślubu i wesela.

Justyna Rogala Wedding Planner

www.lubelskiewesele.pl