Strona zespołu >>

Loola.pl istnieje na rynku już od 2013 roku, a zespół tworzący markę posiada wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej.

To co nas wyróżnia to unikatowe modele zaprojektowane według autorskiego pomysłu. Asortyment sklepu oparty jest na najnowszych trendach, ale to co najważniejsze – odzież cechuje się eleganckimi materiałami, a także wysoką jakością wykonania oraz oryginalnością. Indywidualne podejście do każdego klienta to jeden z naszych atutów, który jest rzadko spotykany w tej branży.

Naszym priorytetem jest tworzenie kreacji, które podkreślają kobiecą urodę, wyróżniają się w tłumie, a przy tym są eleganckie i „z klasą”.

Klienci sklepu często podkreślają swoje zadowolenie z jakości oraz prezencji asortymentu. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań, aby finalny efekt zamówienia był jak najbardziej satysfakcjonujący.

www.loola.pl
Sprzedaż tylko online!
kontakt: kontakt@loola.pl
Sklep czynny w dni robocze w godzinach 10:00 – 16:00
instagram: loola.pl


Wybór tej jedynej, zachwycającej kreacji nie należy do łatwych. Ale trud ten opłaci, gdy tylko przymierzysz jedną z naszych ekskluzywnych sukienek i poczujesz się wyjątkowo. Zaprezentuj się innym ze swojej najlepszej strony i podkreśl to, co Tobie najpiękniejsze. A przy okazji zaopatrz garderobę w strój, po który będziesz sięgać przy każdej ważniejszej okazji.

Wieczorowa kreacja ma w sobie coś, czego nie mają inne sukienki – niezaprzeczalny urok. Odpowiednio dopasowany strój zmieni Cię w królową balu! Proponujemy zarówno krótkie fasony, wydłużające nogi, a także kreacje do ziemi, które podkreślą Twoją klasę.

Lubisz odważne połączenia? Koronkowy model połączony z warstwami tiulu zachwyci każdego! Jeśli cenisz klasyczne fasony również znajdziesz coś dla siebie.

m.me/loolaPL

kontakt@loola.pl

http://loola.pl

www.facebook.com/loolaPL