Strona zespołu >>

Nowoczesne zaproszenia ślubne – szeroki wybór gotowych wzorów zapraszamy.

Witajcie! Jesteśmy pracownią projektującą i wykonującą nowoczesne zaproszenia ślubne oraz wszelkie dodatki weselnej papeterii jak winietki, karty menu itp. Pracujemy jedynie na papierach najwyższej jakości, wyselekcjonowanych i sprowadzanych na nasze potrzeby. Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną oraz specjalistyczny park maszyn, dzięki czemu w jednym miejscu drukujemy, uszlachetniamy, tłoczymy i tworzymy nawet najbardziej wymagające projekty.

Nasza pracownia to powstałe z połączenia dwóch odmiennych charakterów tworzących idealny Team do zadań specjalnych.
Pracujący w Krainie Zaproszeń zespół to miłośnicy dobrego stylu i niekonwencjonalnych rozwiązań – tak powstają nasze zaproszenia ślubne.

Dwie Połowy to więcej niż całość..

LEPSZA POŁOWA

Wciąż zaprzątnięta nowymi pomysłami, dba o najwyższą jakość oraz sprawny przebieg realizacji Waszych zamówień. Poszukuje inspiracji do nowych realizacji i tworzenia nowych wzorów zaproszeń ślubnych. Najbardziej zorganizowana osoba w naszej firmie.

DRUGA POŁOWA

Wciąż zasypywany pomysłami Lepszej połowy, grafik i projektant z uporem maniaka dążący do perfekcji. Niepoprawny optymista rozpoczynający dzień od mocnej kawy, najszczęśliwszy współpracując z Lepszą Połową przy tworzeniu nowych wzorów zaproszeń ślubnych.

Nasza pracownia znajduje się w Lublinie.
Serdecznie zapraszamy!
Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania.

ul Górska 9
20-863 Lublin
Kom: 508128071
Email: info@krainazaproszen.com

m.me/wKrainieZaproszen

http://www.facebook.com/wKrainieZaproszen

http://krainazaproszen.com