Strona zespołu >>

Restauracja w Bogucinie

Do odwiedzenia restauracji Bida zachęcamy wszystkich, którzy cenią sobie dobrą i tradycyjną kuchnię, niebanalny wystrój wnętrz i atmosferę, której się nie zapomina. Restauracja znajduje się w Bogucinie na trasie Lublin – Warszawa, zjazd „węzeł Garbów/Jastków”. Zapraszamy!

Restauracja Lublin

Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszej restauracji Karczma Bida w Bogucinie niedaleko Lublina i skosztowania specjalnie wyselekcjonowanych dań z naszego bogatego menu. Jeśli cenią sobie Państwo wysoką jakość, miłą atmosferę i niepowtarzalny pyszny smak to „ Karczma Bida” będzie odpowiednim miejscem.
Potrawy dla Państwa przygotują najlepsi kucharze w oparciu o sprawdzone od wielu lat przepisy przy użyciu najwyższej jakości, naturalnych produktów. Karta dań zawiera różnego rodzaju potrawy z mięs, dania wegetariańskie, przysmaki dla dzieci oraz dietetyczne dania FIT. Dbamy o to, żeby nawet najbardziej wymagający klienci znaleźli u nas odpowiednie dla siebie przysmaki, jakie nie oferują inne lubelskie restauracje.

Wyjątkowa restauracja Lublin Karczma Bida oferuje swoim klientom cztery sale restauracyjne, dodatkowo w ciepłe dni można cieszyć się smakiem naszych potraw podawanych w ogrodzie na świeżym powietrzu.
Jesteśmy przekonani, że nasza dbałość o przygotowywanie aromatycznych i pełnych smaku dań oraz klimat restauracji sprawią, że będą Państwo do nas wracać z przyjemnością.

Różnorodna kuchnia, niecodzienna atmosfera oraz pyszne potrawy naszej Karczmy powodują, że nasze restauracje wyróżniają się na tle konkurencji w Lublinie.

Restauracja Lublin znajduje się w miejscowości Bogucin, przy drodze krajowej nr 12 i 17.

Restauracja Karczma Bida, jest znana z niepowtarzalnej atmosfery, jaką kreuje niecodzienny wystrój wnętrz lokalu w Bogucinie, Bolesławiu oraz Opolu. Oferujemy doskonałą tradycyjną kuchnię polską wśród której królują potrawy mięsne oraz wegetariańskie.

Bogucin 175d
21-080 Garbów

droga krajowa nr 12 i 17

600 381 048
81 723 69 39
bogucin@karczmabida.com

http://www.karczmabida.com

http://www.facebook.com/RestauracjaKarczmaBida