Strona zespołu >>

Hotel Vesaria to wyjątkowe miejsce w oryginalnym stylu, położone w centrum Lublina. Charakterystyczna stylistyka pałacowa tworzy unikalną atmosferę. Vesaria to hotel z tradycjami. Jest zacisznym miejscem, gdzie panuje przyjazna atmosfera i każdy poczuje się tu dobrze.

Hotel i Restauracja Vesaria proponuje Państwu sale bankietowe nawet do 400 osób. Ekskluzywne wnętrza pozwolą Państwu na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia. Każdy z klientów ma inne oczekiwania, dlatego jesteśmy elastyczni oraz otwarci na propozycje. Jednocześnie oferujemy szeroką ofertę menu jak i dodatkowych atrakcji, które pozwolą na stworzenie przyjęcia jedynego w swoim rodzaju.

Nasze atuty

Stylowa sala weselna

Przestronne i duże wnętrze

Wesele marzeń

Niepowtarzalny wystrój sali

Przyjęcia okolicznościowe w Lublinie w lokalu Vesaria. W naszym lokalu organizowane są różnego rodzaju imprezy okolicznościowe – chrzty, komunie, wesela i inne. Vesaria dysponuje dużą, przestronną salą idealną na przyjęcia. Dbamy o to by przyjęcia odbywały się na najwyższym poziomie. Każde przyjęcie jest przygotowywane indywidualnie i z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Staramy się by imprezy organizowane w Vesarii były niezapomniane i w niepowtarzalnej atmosferze. Oferujemy Państwu bogate i smaczne menu, piękną salę i profesjonalną obsługę.

Nasza restauracja to eleganckie i gustowne miejsce idealne zarówno na rodzinny obiad jak i wykwintną kolację. Przestronna sala w subtelnej kolorystyce i stylowy wystrój sprawią, że każdy znajdzie tu swoje miejsce. Wyśmienite dania polskiej kuchni umilą wszystkie spotkania.

HOTEL VESARIA

ul. Nowy Świat 38B
20-418 Lublin

info@vesaria.pl

Rezerwacje Hotelowe:

tel/fax: 81 45 83 133
tel: 661 297 281,  600 280 715

Organizacja Wesel:

601 297 286,

m.me/VesariaLublin

http://www.vesaria.pl

info@vesaria.pl

www.facebook.com/VesariaLublin