Strona zespołu >>

Imprezy okolicznościowe

Szczególną popularnością w restauracji Przepióreczka w Nałęczowie cieszą się imprezy okolicznościowe. Wzruszające jubileusze, chrzciny z najbliższymi, komunie, wesela w przyjaznej atmosferze i wiele innych. W restauracji zadbamy o to, aby wszyscy nasi Goście mogli odpowiednio świętować ważne dla nich wydarzenie. Naszym celem jest zorganizowanie przyjęcia tak, aby  rozmowom przy stole towarzyszyło smaczne jedzenie, elegancki wystrój, podkreślający podniosłość chwili oraz profesjonalna obsługa gotowa spełnić każde życzenie.

Miłośnikom Nałęczowa zapewniamy fachowe doradztwo oraz wysoką jakość usług. Organizujemy:

 • chrzciny
 • komunie
 • kameralne przyjęcia weselne
 • stypy
 • uroczyste kolacje jubileuszowe
 • bankiety
 • urodziny

Przekonaj się o Naszych wyjątkowych  możliwościach organizacyjnych.

Udzielamy także wsparcia przy dobraniu odpowiedniego menu oraz przygotowania scenariusza towarzyszącego tj. oprawa muzyczna czy aranżacja stołów.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – profesjonalnie i rzetelnie przygotujemy indywidualną ofertę, która spełni Państwa oczekiwania.

Hotel Przepióreczka Hotel Przepióreczka w Nałęczowie to obiekt położony w centrum Nałęczowa. Dzięki swej lokalizacji stwarza niepowtarzalny klimat oraz komfortowe warunki wypoczynku i relaksu.

Restauracja w Nałęczowie

Restauracja Hotelu Przepióreczka w Nałęczowie nieopodal Lublina położona jest w centrum Nałęczowa tuż obok wejścia do Parku Zdrojowego. Od samego początku powstania restauracji, już w latach 70-tych,  była uosobieniem dobrego smaku i gustu, kojarzyła się z elegancją i niepowtarzalną atmosferą. O te wartości dbamy każdego dnia, by Goście czuli się wyjątkowo.  Nasi znakomici kucharze  czuwają by było nie tylko smaczne, ale podane w wyjątkowej oprawie. W naszym menu nawet najbardziej  wyrafinowani smakosze znajdą coś dla siebie.

Atmosfera restauracji, urozmaicone menu, dobre jedzenie oraz perfekcyjna obsługa to nasz przepis na udane przyjęcia okolicznościowe, czy to wesele, chrzciny, komunie jak i imprezy firmowe,studniówki. Ponadto proponujemy pyszne posiłki  podczas szkolenia czy konferencji.

Restauracja Hotelu to idealny lokal na kameralne wesele w Nałęczowie, jak i miejsce na aromatyczną kawę, popołudniową herbatę, kufel piwa i odprężenie po długim dniu pracy lub intensywnym zwiedzaniu Nałęczowa i Krainy Lessowych Wąwozów.

W hotelowej restauracji serwujemy:

 • bogate śniadania w formie bufetu
 • lunche
 • romantyczne kolacje przy świecach
 • uroczyste obiady rodzinne, imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe
 • studniówki
 • dania dla osób indywidualnych
 • posiłki dla zorganizowanych grup pielgrzymkowych, turystycznych, wycieczkowych  i  szkolnych nawet powyżej 100 osób

Serwujemy dania kuchni polskiej i międzynarodowej.  Proponujemy dania dla wegetarian, wegan oraz osób na diecie bezglutenowej.

W okresie letnim restauracja  dysponuje  przestronnym tarasem z wyjściem na Park Zdrojowy w Nałęczowie. Ogromnym atutem – poza dużą przestrzenią – jest również miejsce stworzone z myślą o najmłodszych Gościach – duży plac zabaw znajdujący się tuż obok tarasu hotelowego.

Zimą z kolei – organizujemy wigilie firmowe, cateringi, kuligi oraz wspólne biesiady przy ognisku z grzańcem i kiełbasą w naszej drugiej restauracji – Karczmie Nałęczowskiej.

Kontakt

Hotel Przepióreczka
Ul. 1-go Maja 6
24-150 Nałęczów
www.hotelprzepioreczka.pl

Tel. 81 501 41 29
Tel. 696-056-322
recepcja@hotelprzepioreczka.pl Restauracja

Tel. 81 742 11 93
Tel. 570-60-79-79
restauracja@hotelprzepioreczka.pl Konferencje, szkolenia

Tel. 570-60-79-79
recepcja@hotelprzepioreczka.pl

Dane do faktury:

Wojciech Słotwiński
ul. 1-go Maja 6
24-150 Nałęczów
NIP: 946-147-62-60

Bank BPS 49 1930 1695 2500 0576 3795 0001

http://www.hotelprzepioreczka.pl/

https://www.facebook.com/HotelPrzepioreczka/