Strona zespołu >>

PRIMA NOVA jest kameralnym hotelem, położonym w dogodnej lokalizacji Puław przy Al. Partyzantów 44.

Hotel Prima powstał ok 20 lat temu i był jednym z pierwszych tego typu hoteli w Puławach. Na początku składał się z restauracji, kawiarni oraz posiadał 8 kameralnych pokoi. W restauracji odbywały się niezapomniane bale i bankiety. Po ok. 10-ciu latach istnienia został rozbudowany o dodatkową część hotelową z 26 pokojami. Obiekt od tamtego czasu posiada ok. 70 miejsc noclegowych. W nowej części powstała również sala konferencyjna, w której można przeprowadzać szkolenia lub spotkania na ok 90 osób.

Od 1 lipca 2018 roku obiekt zmienił właściciela. Od tej pory nosi też nazwę PRIMA NOVA.
Staramy się by nasz hotel nawiązywał do najpiękniejszych tradycji tego miejsca i tak jak miasto PUŁAWY, łączył w sobie tradycję z nowoczesnością. Czerpał z dobrych chwil swojej historii oraz wykorzystywał obecnie panujące trendy.

LOKALIZACJA

DOSKONAŁA LOKALIZACJA W SPOKOJNEJ CZĘŚCI PUŁAW, NAPRZECIWKO PAŃSTWOWEGO INSTYTUTU WETERYNARYJNEGO, W POBLIŻU STACJI PKP ORAZ WJAZDU NA OBWODNICĘ WARSZAWA – LUBLIN

Restauracja

W restauracji hotelowej można zjeść pyszne śniadanie, obiad lub kolację, a w przerwie pomiędzy posiłkami zapraszamy na znakomitą kawę, pyszny deser lub kieliszek wina. Jest to dogodne miejsce zarówno na spotkanie biznesowe lub towarzyskie, jak też na zorganizowanie imprezy okolicznościowej takiej jak wesele, komunia, chrzciny itp.
Dysponujemy również dyskretną salą restauracyjną, w której można zorganizować kameralne spotkanie na ok 20 osób.

W menu znajdują się dania polskie w nowoczesnym wydaniu oparte o produkty regionalne i sezonowe, wzbogacone o elementy kuchni z innych zakątków świata. Nasz szef kuchni postara się sprostać najbardziej wymagającym podniebieniom.

W obiekcie znajduje się sala konferencyjna wyposażona w sprzęt niezbędny do zorganizowania pokazu, szkolenia lub innego spotkania na ponad 90 osób.
Opierając się na współpracy z wieloma animatorami aktywnego wypoczynku postaramy się jak najbardziej uatrakcyjnić wolny czas podczas Państwa pobytu.

Hotel znajduje się w spokojnej części miasta, w bliskiej odległości od dworca kolejowego i zjazdu z drogi S12 (węzeł Puławy Wschód)

Prima Nova jest też doskonałym miejscem wypadowym do zwiedzania tak zwanego trójkąta turystycznego: Puław, Kazimierza Dolnego, Nałęczowa oraz położonego po drugiej stronie Wisły Janowca.
Bliskie sąsiedztwo dworca kolejowego i trasy S12 może stanowić wspaniałe miejsce na przerwę w Państwa podróży, abyście mogli kontynuować ją wypoczęci i odświeżeni. Dlatego nasza ofertę dedykujemy zarówno turystom szukającym w Puławach walorów turystycznych, jak i tym którzy przyjeżdżają w sprawach biznesowych.

m.me/282273569055778

www.facebook.com/Hotel-Prima-Nova-282273569055778/