Strona zespołu >>

Jasne, nowoczesne, a zarazem zachwycające elegancją sale Hotelu Luxor, są doskonałym miejscem na wymarzone wesele lub elegancki bal. Dzięki perfekcyjnej organizacji, profesjonalnemu zespołowi, oraz funkcjonalnym przestrzeniom organiujemy duże wesela, jak i małe obiady po ślubie, dla najbliższych.

Na Waszym weselu w Hotelu Luxor w Lublinie znajdziecie

  • Stylową, klimatyzowaną salę weselną mieszczącą nawet do 500 osób na jednym poziomie, która jest przestronna, pozwala na rozmaite aranżacje i ustawienia stołów. Poza tym, jak na renomowany hotel przystało, nasza sala na wesele posiada sporą posiada sporą scenę, duży parkiet i podświetlenia LED-owe.
  • Wyśmienitą kuchnię – Nasz szef kuchni indywidualnie dopasowuje menu do Waszych preferencji, tak, by uświetnić ten wyjątkowy dzień odpowiednią kompozycją smaków i aromatów. To Wy decydujecie o daniach, które pojawią się w tym wyjątkowym dniu, wybierając je z zaproponowanych przez naszego Szefa Kuchni propozycji. Istnieje również możliwość degustacji dań weselnych.
  • Dbałość  o szczegóły – Pracownicy Hotelu w profesjonalny i fachowy sposób zadbają o wystrój i klimat przyjęcia. Ich doświadczenie oraz indywidualne wyczucie i dbałość o najdrobniejsze detale będą niewątpliwym atutem, istotnym i znaczącym na każdym etapie przygotowań do wesela. W każdej z naszych propozycji weselnych, znajduje się podstawowa dekoracja stołów składająca się ze świeżych kwiatów, świec, pokrowców na krzesła oraz płóciennych serwetek.
  • Indywidualne podejście do oczekiwań każdej Pary. Na drodze rozmów, wspólnych ustaleń, wsłuchania się w określone potrzeby powstaje wyjątkowy plan uroczystości weselnej, oparty na wyobrażeniach każdej Pary o idealnym weselu. W trakcie organizacji chętnie służymy pomocą i doświadczeniem: podpowiadamy najciekawsze rozwiązania, podsuwamy pomysły na rozmaite atrakcje i niespodzianki.
  • Bogata oferta opcji dodatkowychPlac grillowy z wyjściem do dębowego lasu, elegancka restauracja, ogród, to tylko niektóre udogodnienia, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie. Ponadto w opcji wiele możliwości ustawień i konfiguracji przy stołach okrągłych i prostokątnych.
  • Pokoje hotelowe **** dla gości weselnych mamy ponad 150 miejsc noclegowych, specjalnie dla Twoich gości, w promocyjnych cenach.
  • Otoczenie hotelu to przepiękny ogród z możliwością wyjścia na świeże powietrze. Na skraju posesji znajduje się dębowy las tworzący niepowtarzalny klimat. Dla komfortu Gości na terenie naszego hotelu znajduje się obszerny, bezpłatny parking naziemny oraz płatny parking podziemny. Dla najmłodszych proponujemy mini plac zabaw znajdujący się przed hotelem.

Oferta weselna

Przedstawiamy ofertę organizacji przyjęcia weselnego Hotelu Luxor w Lublinie.
Jako jeden z najlepszych domów weselnych staramy się dopasować ofertę do Waszych indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, wspólnie zaplanujemy Wasz dzień!

TERMINY NA ZIMOWE WESELE – SPECJALNE OFERTY od 159 zł/os.

Możliwość skorzystania z pakietów i ofert specjalnych zależy od konkretnych warunków zawartych w ofercie oraz dostępności pakietów i ofert. Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Zadzwoń
do nas
Napisz
do nas
Oferta atrakcji
dodatkowych

Osobisty opiekun przyjęcia

W przypadku organizacji wesel, balów, imprez, różnego rodzaju bankietów, uroczystości rodzinnych i służbowych w Hotelu Luxor polecamy dedykowanego specjalnie dla Was osobistego opiekuna przyjęcia. Jest to osoba, która chętnie podzieli się naszym wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu tego typu wydarzeń.

Podpowie rozwiązania, które najlepiej sprawdzają się w konkretnych okolicznościach, pomoże wybrać salę, skomponować wykwintne menu, zaaranżować odpowiedni wystrój, dekorację, będzie czuwała nad poszczególnymi etapami realizacji.

Ponadto, aby uatrakcyjnić przyjęcie proponujemy szereg atrakcji dodatkowych. Dzięki naszej wieloletniej współpracy z zaufaną grupą firm z branży weselnej, na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zapewnić, najlepszej jakości produkty i usługi weselne takie jak (ciasta, kwiaty, atrakcje dodatkowe, pokazy, dekoracje).

Anna Bogusław+48 887 425 425 biuro@hotelluxor.pl

Anna Sęk+48 887 475 475luxor@hotelluxor.pl

Anna Misiewicz+48 887 145 145 konferencje@atelia.pl

Hotel Luxor

Al. Warszawska 175a
20-824 Lublin, Polska

+48 887 185 185
recepcja@hotelluxor.pl