Strona zespołu >>

 

WESELA. Klimatyczne miejsce do zorganizowania fajniej , niebanalnej imprezy weselnej. ”Piękne okoliczności przyrody”, oryginalna sala bankietowa w Stodole, wyśmienita kuchnia i baza noclegowa w domach ze słomy.

KOMUNIE, CHRZCINY i INNE IMPREZY RODZINNE zorganizowane w Gołębniku pozostawią miłe wspomnienia w pamięci naszych gości na długo.

SZKOLENIA, IMPREZY INTEGRACYJNE, WARSZTATY podczas których zapewnimy Wam spokój i komfortowe warunki do pracy, relaksu i zabawy. Domowa kuchnia i baza noclegowa.

Zapraszamy do klimatycznego miejsca położonego wśród starego jabłkowego i gruszkowego sadu oddalonego 9 km od Kazimierza Dolnego, do miejsca gdzie nie ma zasięgu, za to jest cisza i spokój.

W takich okolicznościach jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu zyska niezapomnianą oprawę, a my zrobimy wszystko by była to niebanalna impreza w naszej Stodole. Ślub w plenerze? Tak!!!

Pomożemy Wam w zaplanowaniu każdego szczegółu. Współpracujemy z kreatywnymi florystkami i muzykami grającymi nie tylko na weselach 😉
Gości położymy spać w domu ze słomy, a Państwa Młodych zapraszamy do studia w Oborze…

Rzeczyca 8, Kazimierz Dolny

GOŁĘBNIK

Agroturystyczne Ekologiczne Gospodarstwo

+48 81 865 12 72

+48 602 657 013, +48 608 076 163

et.golebnik@gmail.com

Ewa i Tomasz Gołąb
www: https://golebnikeko.pl/