Strona zespołu >>

Miłość na okładce

Pierwsze randki o zachodzie słońca, czułe słowa, słodkie pocałunki. Synestezja zapachów, barw i smaków przywołująca najpiękniejsze wspomnienia. I miłość wyrażona w jednym, prostym słowie: „tak”. To historia, która zasługuje na okładkę. Wasza historia!

Stworzona dla tych,
których połączyła miłość

Niebanalna atrakcja weselna, zaskakujące podziękowanie dla gości, najpiękniejsza pamiątka ślubna – to właśnie Gazeta Weselna.

Stworzona z miłości do słowa i pasji do miłości. By uchwycić to, co nieuchwytne. By pokazać piękno uczuć na łamach dziennika wydanego specjalnie z okazji waszego ślubu!

SPERSONALIZOWANY PROJEKT

Każda para jest inna, dlatego nie pracujemy na szablonie. To, co nas wyróżnia, to całkowita personalizacja projektu – wy decydujecie, co znajdzie się w gazecie. Opowiedzcie nam swoją historię, a my ubierzemy ją w najpiękniejsze słowa i przeniesiemy na papier.

PRAKTYCZNO-ROMANTYCZNY

Ślubna prasa ma wiele twarzy – praktyczną, sentymentalną, rozrywkową. Oddajemy do waszej dyspozycji puste strony. Zdecydujcie, czym je zapełnić. Na łamach gazety możecie opowiedzieć, jak się poznaliście i zaręczyliście, ale to tylko ułamek pomysłów.

MIŁOŚĆ CZARNO NA BIAŁYM

Kochamy klasykę. Wszystkie nasze projekty są klimatycznie czarno-białe, bo sztuką jest przekazać całą gamę emocji za pomocą kilku odcieni szarości. To dlatego Gazeta Weselna jest tak uniwersalna, piękna i idealnie wpasowuje się w każdy motyw przewodni wesela.

IDEALNY FORMAT ŚLUBNY

Jako jedyni drukujemy Gazety Weselne w kompaktowym formacie A4+. Nie chcemy, żeby wasi goście zniknęli za drukiem wielkoformatowym, dlatego wybraliśmy rozmiar magazynowy, a nie rozmiar typowego dziennika. To sprawdzone rozwiązanie!

PIĘKNY ECCO PAPIER

Sekret elegancji Gazety Weselnej to szeleszczący papier o matowym wykończeniu, kolorze złamanej bieli i retro stylistyce. Jesteśmy proeko, dlatego wybraliśmy niepowlekany papier o certyfikatach potwierdzających, że jest pozyskiwany z poszanowaniem środowiska.

WSPÓŁPRACA ZDALNA

Odległość nie ma znaczenia – tak samo dla miłości, jak i dla naszej redakcji. Wiemy, że trudno o wolny czas w natłoku przedślubnych przygotowań, dlatego prace nad projektem prowadzimy 100% zdalnie. Możecie zamówić własną gazetę, nawet będąc na drugim końcu świata.

Najpiękniejsza Gazeta Weselna – o was, dla was i waszych bliskich

Chcecie zaskoczyć swoich gości? Gazetę Weselną docenią zwłaszcza ci, którzy nie lubią się z parkietem. A ci, którzy nie znajdą czasu na przeczytanie jej w trakcie wesela, będą mogli zabrać egzemplarz do domu i wrócić do tego cudownego wieczoru jeszcze raz… i kolejny, i jeszcze jeden!

Czy Gazeta Weselna to dobry pomysł?

Gazeta na weselu? Czemu nie? To kreatywny sposób na powiedzenie gościom „hej, to nasz dzień, a to pamiątka dla nas i dla was”.

Co może zawierać Gazeta Weselna?

Pomysł stworzenia gazety weselnej to dopiero wierzchołek góry lodowej. Co zamieścić w ślubnym kurierze? Oto najlepsze pomysły.

Jak wyeksponować gazetę na weselu?

Gazeta to wdzięczna atrakcja weselna, która może stać się też elementem dekoracji. Oto garść pomysłów, jak podarować ją bliskim.

  • Write IT Sylwia Laśkiewicz
  • ul. Młynarska 2
  • 26-930 Garbatka-Letnisko
  • NIP 8121906353
  • Pracujemy w godz. 8:00 – 16:00

https://gazetaweselna.pl/

https://www.facebook.com/gazetaweselna/?ref=page_internal

https://pl.pinterest.com/gazetaweselna/

https://www.instagram.com/gazetaweselna/