Strona zespołu >>

Zachęcamy do wynajęcia najnowszych fotobudek na radomskim rynku. Fotobudki niedawno zeszły z taśmy produkcyjnej, są więc swieżutkie oraz posiadają nowy, najlepszy aktualnie możliwy sprzęt, dzięki czemu jakość zdjęć, wydruków i obsługi jest na najwyższym poziomie:) Jako jedyni na rynku oferujemy fotobudki z dużym – 20 calowym wyświetlaczem – różnica między 15 konkurencji – przeoogromna 🙂

JAK TO DZIAŁA?

Działanie fotobudki jest bardzo proste, a jej obsługa nie sprawi nikomu problemu. Jedyne, co trzeba zrobić, to stanąć na wprost urządzenia i wcisnąć guzik START.

W tym momencie automat wykona serię zdjęć, które zostaną automatycznie wydrukowane

Możesz również urozmaicić zdjęcia gadżetami, które Ci dostarczymy wraz z urządzeniem.

DLA KOGO?

Fotobudka jest nieodłączną częścią każdej dobrej imprezy. Polecamy ją wszystkim, którzy ponad wszystko cenią sobie udaną zabawę i nieodparte wrażenia jej towarzyszące. Jest to urządzenie skierowane do osób uwielbiających się śmiać i spędzać miło czas z rodziną, znajomymi lub współpracownikami.

Urządzenie sprawdza się idealnie, jako urozmaicenie imprezy firmowej, eventu, urodzin, wesela, studniówki, czy imprezy klubowej.

Jest to również świetne narzędzie marketingowe dla wszelkiego rodzaju firm chcącyc wypromować swoją markę lub produkt.

DLACZEGO MY?

Naszą misją jest wprowadzanie nowych form zwiększania atrakcyjności rozrywki. Cenimy sobie przede wszystkim świetną zabawe i emocje jej towarzyszące. W swoją pracę wkładamy wszystkie siły, by satysfakcja i zadowolenie naszych klientów były na jak najwyższym poziomie, a imprezy przez nas obsługiwane długo pozostawały w pamięci.

Pragniemy, by zdjęcia z naszych urządzeń służyły, jako nieocenione pamiątki na lata, wywołujące ogromną dawkę pozytywnych wspomnień.

CZAS I KOSZT

Fotobudka wynajmowana jest na określoną ilość czasu, a cena zawiera transport, obsługa oraz akcesoria do zdjęć. Płacisz tylko i wyłącznie za czas pracy urządzenia, a ilość zdjęć jest NIEOGRANICZONA.

Fotobudka nie jest automatem na monety, a w ofercie posiadamy dużo dodatkowych opcji, np. album na zdjęcia, czy galerie zdjeć na naszej stronie lub facebooku.

WYPOŻYCZENIE NAPISÓW ”LOVE” „MIŁOŚĆ” ORAZ „MR & MRS” W RADOMIU I OKOLICACH

Animacje dla dzieci

Urodziny, Wesela, Chrzciny

Balonowy Miś z wielką przyjemnością i zaangażowaniem zorganizuje najmłodszym gościom czas na imprezach okolicznościowych takich, jak:
– wesela,
– urodziny,
– komunie,
– chrzciny,
– Dzień Dziecka,
– festyny,
– pikniki


Doświadczeni animatorzy, przebrani w bajkowe stroje zapewnią dzieciom niesamowite przeżycia, dobrą zabawę oraz fantastyczne atrakcje, które są dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci. Na Państwa życzenie indywidualnie układamy scenariusze zabaw, również tematyczne.

ZASKOCZ RODZICÓW I WSZYSTKICH GOŚCI NA WESELU!

Czy wiesz co wzrusza rodziców najbardziej? Zdjęcia! To one przywracają im najpiękniejsze wspomnienia. Właśnie dlatego wykorzystujemy je do Podziękowań. Wyświetl film na sali weselnej, a pokochają go wszyscy. Nie tylko rodzice – również goście – dla których będzie to wspaniała atrakcja.

575 838 258

FotoBudeczkaPl@gmail.com

Szydłowiec, Mazowieckie

http://fotobudeczka.pl/

http://www.facebook.com/fotobudeczka.pl

m.me/fotobudeczkapl

fotobudeczkapl@gmail.com

http://fotobudeczka.pl