Strona zespołu >>

Nazywam się Hubert Bakinowski. Może to banał, ale naprawdę urodziłem się z aparatem w ręku. Fotografia towarzyszyła mi od najmłodszych lat, gdyż pochodzę z rodziny fotografów. Tradycje rodzinnego wielopokoleniowego zakładu sięgają 1958 r.. Nie powiem, że robienie zdjęć stało się moim sposobem na życie, że poświęciłem coś dla pasji – ono po prostu od samego początku jest moim życiem.

Przez wiele lat obserwowałem jak fotografia zmienia się z biegiem czasu. Teraz sam staram się ją kreować. Pomimo ogromnego doświadczenia nigdy nie wpadam w rutynę, przez co fotografia sprawia mi cały czas ogromną frajdę. Każda kolejna sesja, czy reportaż wnoszą coś nowego do mojego portfolio. Nie robię nic, czego mógłbym się wstydzić, dlatego moje zdjęcia po prostu ludziom się podobają. Powierzając mi rejestrację Twoich najwspanialszych chwil otrzymujesz gwarancję, że będzie to zrobione dobrze i uczciwie.

Nie lubię fotografować niczego, co nie ma w sobie duszy. Śmiało twierdzę, że budynek, czy martwą naturę sfotografuje poprawnie prawie każdy. Fotografując ludzi trzeba mieć jednak w sobie to coś – to, co pozwoli jednym, nieruchomym obrazem opowiedzieć wielką i pełną emocji historię krótkiej chwili. Nie chcę Cię zanudzić, więc od razu przejdź do portfolio i obejrzyj zdjęcia…

Moją specjalizacją są sesje i reportaże ślubne. Do każdego z nich podchodzę w sposób indywidualny tak, aby wykonane przeze mnie zdjęcia najlepiej oddawały charakter uwiecznionych par. Jeśli chcesz otrzymać zdjęcia szablonowe i schematyczne – nie dzwoń do mnie – z pewnością Ci nie pomogę.

Pracuję na najnowocześniejszym sprzęcie cyfrowym firmy Nikon. Narzędzia, których używam pozwalają mi odnaleźć się świetnie w każdych warunkach i uchwycić każdy kadr tak, jak bym tego chciał. Zdjęcia poddaję obróbce cyfrowej w najnowszych programach graficznych. Dysponuję własnym laboratorium wyposażonym w sprzęt firmy „Noritsu”, co zapewnia najwyższą jakość drukowanych prac.

W ofercie znajdą Państwo ponadto:

  • sesje zdjęciowe i reportaże z komunii, chrzcin, zjazdów i innych imprez okolicznościowych
  • fotorelacje z sympozjów, konferencji, eventów marketingowych i imprez integracyjnych

Do zakładu zapraszamy także aby:

  • wykonać odbitki tradycyjne i cyfrowe od formatu 9x13cm do 21x30cm
  • wykonać zdjęcia do dokumentów
  • zamówić fotoksiążkę lub fotoalbum
  • nabyć akcesoria fotograficzne oraz baterie

PAKIETY PROMOCYJNE
DOTYCZĄCE FOTOGRAFICZNEJ OBSŁUGI ŚLUBÓW I WESEL:

ZŁOTY PAKIET ŚLUBNY
PLATYNOWY PAKIET ŚLUBNY
zdjęcia z przygotowań zdjęcia z błogosławieństwa zdjęcia ślubne sesja plenerowa PŁYTA DVD ZE ZDJĘCIAMI FOTOKSIĄŻKA 30×30 cm zdjęcia z przygotowań zdjęcia z błogosławieństwa zdjęcia ślubne sesja plenerowa zdjęcia z przyjęcia (do oczepin) PŁYTA DVD ZE ZDJĘCIAMI – ok. 1500 szt. FOTOKSIĄŻKA 30×30 cm 2 x FOTOKSIĄŻKA 20×20 cm (dla rodziców)

Ekskluzywna, osobista, pełna wspomnień FOTOKSIĄŻKA to wspaniała pamiątka, jak również podarunek. Oferujemy jedyny w swoim rodzaju produkt. Każdy projekt to niepowtarzalne, personalizowane specjalnie dla naszych klientów dzieło. Ten wyjątkowy (i niezwykle trwały !!!) album sprawi mnóstwo przyjemności rodzinie i zachwyci znajomych. Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjną cenę – 660 477 557, a wcześniej zobacz przykłady.

Uwaga !!! Fotoksiążki w pakietach ślubnych.

Nowość na rynku !

Oferujemy wykonanie wyjątkowego reportażu video. Najcenniejsze chwile najważniejszego dnia zmontowane w formie niezwykłego teledysku pozwolą szybko i w zabawny sposób przypomnieć sobie najcenniejsze momenty.

Jeśli zainteresowała Cię oferta – skorzystaj z zakładki „kontakt” i zapytaj o szczegóły…

FOTO Bakinowski

ul. Lubelska 32/34
24-120 Kazimierz Dolny

tel. 81 882 03 51
GSM 660 477 557

www.fotokazimierzdolny.pl

info@fotokazimierzdolny.pl

NIP 716-226-59-85