Strona zespołu >>

Hotel z atrakcjami w Kazimierzu Dolnym

Wspaniała kameralna atmosfera tworzona przez nasz zespół , który codziennie dokłada wiele serca aby wasz wypoczynek był znakomity. Wyjątkowy wypoczynek w tematycznych pokojach inspirowanych historią ściśle związana z naszym miejscem. Autorskie koktajle w Koktajl Barze i pogaduchy nocą u Błażeja , który przygotuje dla Was najlepsze propozycje alkoholowe w oparciu o Wasze indywidualne upodobania i smaki. Wyjątkowe udogodnienia dzięki którym zrelaksujecie się po ciężkim tygodniu pracy, wieczorny relaks w jacuzzi z ciepłą wodą, relaks w saunie, na Wasze życzenie rozpalimy gorącą balię na zewnątrz gdzie będziecie mogli zażywać kąpieli wodnych pod gołym niebem. Turniej w kręgle będzie wspaniałym dopełnieniem lub doskonałą propozycją na popołudniowy czas. A dla miłośników bilarda mamy też propozycję. Jeżeli chcecie spędzić czas aktywnie! Mamy dla Was bezpłatne Rowery.

Hotel w Kazimierzu Dolnym, Wystarczy krótka chwila i już spacerujesz po Rynku Kazimierza Dolnego.
Nasz hotel znajduje się 400 metrów od Ruin Zamku w Kazimierzu Dolnym. Jest doskonałym miejscem dla miłośników ciszy, spacerów a także natury, której u nas nie brakuje. Jeżeli chcecie wybrać się na spacer do słynnego Korzeniowego Dołu, czyli najbardziej malowniczego spośród licznych lessowych wąwozów otaczających Kazimierz Dolny, to znajdujemy się od niego zaledwie 30 minut spacerkiem.

Nasz 3 gwiazdkowy hotel w Kazimierzu Dolnym oczaruje Gości niezwykłą kameralną atmosferą, życzliwą i Gościnną obsługą. Doskonałą regionalną kuchnią.
Folwark Walencja to idealne miejsce na relaks w otoczeniu natury, spotkanie biznesowe, przyjęcie rodzinne, czy wyjazd integracyjny!
Do dyspozycji Gości mamy 17-pokoi o wysokim standardzie i unikatowym wykończeniu i oryginalnej tematyce.Całość nawiązuje do historii Kazimierza Dolnego i bogatej historii hotelu.

Oferta na miarę waszych marzeń

wesele w Kazimierzu Dolnym

Wesele w Kazimierzu Dolnym… Trudno w całej Polsce znaleźć piękniejsze miejsce, aby przyrzec sobie miłość i zorganizować wymarzone przyjęcie weselne.
W Folwarku Walencja spełniamy marzenia zawodowo.
Proponujemy oryginalne scenariusze na weekend miłości, zapewniamy klimatyczną sale ślubną, oferujemy wyjątkowe menu oraz dbamy o każdy szczegół.
Wszystko po to, aby Nowożeńcy, ich najbliżsi oraz wszyscy goście doskonale się bawili i zawsze wspominali wesele ze szczerym uśmiechem.
Specjalizujemy się w kameralnych ślubach do 100 osób osób, ale jeżeli będziecie chcieli zorganizować z nami przyjęcie w ogrodzie możemy ugościć 140 osób.
Od późnej wiosny do wczesnej jesieni oferujemy plenerowe wesela w stylu garden party które obecnie cieszą się największym powodzeniem wśród Par..
Gwarantujemy subtelną dekorację stołów oraz profesjonalną i dyskretną obsługę kelnerską, którą bardzo doceniają wszyscy weselni Goście.

Weekend miłości w Folwarku Walencja

magia Kazimierza Dolnego i Folwarku Walencja

Dlaczego nasz Hotel to wymarzone miejsce na Wasz ślub? Folwark Walencja to nastrojowe miejsce w cichej spacerowej okolicy,krótkim spacerem można w zaledwie kilka minut znaleźć się na magicznym rynku Kazimierza Dolnego.
Romantyczna okolica kołysze do snu cykadami świerszczy, a budzi śpiewem ptaków i nastrojowym szumem wiatru w koronach drzew.

Organizujemy wesela i śluby w plenerze

aby wesele było spełnieniem marzeń

Wiemy, jak bardzo zależy Narzeczonym, aby wesele było spełnieniem marzeń. Właśnie dlatego organizacja każdego przyjęcia jest dla nas wielkim wyróżnieniem i powodem do dumy. Ogromnie nam miło że możemy być częścią Ich historii.
Każde wesele otwiera nowy rozdział w historii Folwarku Walencja, dlatego dbamy o najdrobniejsze szczegóły, podpowiadamy menu, pomagamy dokonywać najlepszych wyborów oraz z pełnym zaangażowaniem i radością dzielimy szczęście Narzeczonych.
Organizacja wesel jest dla nas prawdziwą pasją, dlatego przyszłe młode pary czują nasz szczery entuzjazm oraz natychmiast odkrywają wyjątkową atmosferę przygotowań i współpracy.

Wesele w Kazimierzu Dolnym

Perfekcyjna organizacja ślubów!

Jeżeli chcecie zorganizować z nami Wasz wyjątkowy weekend ślubny napiszcie do mnie lub umówcie się na spotkanie. Porozmawiamy wspólnie o waszych marzeniach i planach. Ja przygotuje dla was propozycję oraz scenariusz tego wyjątkowego dnia. Emilia Bidzińska telefon: +48 695-836-928
adres e-mail: marketing@folwarkwalencja.pl

Folwark Walencja oczami Mam

Drodzy Rodzice,
Dzieci uwielbiają nasz obiekt , rodzice również!
Przekonaj się i wypoczywaj ze swoimi pociechami w Folwarku Walencja. Posiadamy Certyfikat Okiem Mamy, Hotel rekomendowany przez Zabieganamama; oraz przez Multirodzice. Dwukrotnie zdobyliśmy nagrodę Traveller’s Choice w kategorii Najlepsze Hotele Rodzinne!

Rodzinny Hotel w Kazimierzu Dolnym

atrakcje dla dzieci

W naszym rodzinnym hotelu w Kazimierzu czekają na dzieci wyjątkowe atrakcje.
Zobacz, jak Twoja pociecha spędzi czas w Folwarku Walencja, w naszym zielonym ogrodzie oraz w najbliższej okolicy!

Folwark Walencja

Góry 16, 24-120 Kazimierz Dolny +48 81 882 11 65 rezerwacja@folwarkwalencja.pl

Rezerwacja konferencji

+48 695 836 928
marketing@folwarkwalencja.pl

Recepcja

+48 81 882 11 65
rezerwacja@folwarkwalencja.pl