Strona zespołu >>

OFERTA FIRST DANCE LUBLIN
ZAJĘCIA Z PIERWSZEGO TAŃCA

Nauka choreografii tanecznej do pierwszego tańca. Pomoc w wyborze piosenki oraz obróbka utworu muzycznego pod kątem pokazu, konsultacje z parą odnośnie kroków z pierwszego tańca. Tworzenie unikalnych choreografii z różnych stylów tanecznych. Przygotowanie utworu do pokazu z pierwszego tańca – gratis! Indywidualne podejście do każdej pary. Możliwość wynajęcia 5 sal na terenie Lublina bądź nauki w domu klienta (w cenie zajęć – w przypadku, gdy w danym dniu nie zapisanych pozostałych par). Przyspieszony kurs dla „spóźnialskich” dzięki zastosowaniu metod przyswajania wiedzy. Zajęcia mogą być prowadzone o każdej godzinie, w dni robocze i w weekendy.

___________________________
WESELNY PAKIET
Pakiet łączony dla par z pierwszego tańca (oraz innych zajęć tanecznych) wraz z wynajęciem napisu LOVE:

* Rabat -10 zł na dwie lekcje nauki tańca przy wypożyczeniu napisu
* Zniżka do -50 zł na wynajem LOVE
* Zniżka na wynajem wytwornicy baniek mydlanych – 10 zł

__________________________
PAKIET BUBBLE LOVE
Łączony pakiet wynajmu podświetlanych ledowych napisów LOVE oraz święcącej wytwornicy baniek mydlanych. Oba gadżety urozmaicają ceremonię oraz każdego rodzaju wydarzenie tworząc świecące, kolorystyczne dekoracje. Cena obejmuje jeden dzień wynajmu – w tym wliczona jest cena montażu i demontażu dekoracji.

__________________________
WYNAJEM PODŚWIETLANYCH NAPISÓW LOVE
1. Wynajem napisu LOVE (1,10m) podświetlanego 48 żarówkami led
2. Wynajem drewnianego napisu LOVE (1,10m) podświetlanego panelami led

Każda litera jest zasilana oddzielnym kablem dzięki czemu napis można rozstawić na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Pięknie prezentuje się zarówno w środku jak i na zewnątrz pomieszczenia. Dostawa Lublin-gratis. Montaż i demontaż napisu – gratis!

___________________________
WYPOŻYCZENIE LEDOWEJ WYTWORNICY BANIEK MYDLANYCH
Ten sprzęt spowoduje, że Twoja impreza stanie się wyjątkowa, niezależnie czy będzie to wesele, impreza firmowa, czy event dla dzieci. Duża wydajność urządzenia sprawia, iż zaspokoi potrzeby każdego użytkownika, a jednocześnie da sporo frajdy uczestnikom.
Cena wynajmu opiewa jeden dzień, do zestawu dołączony jest płyn do baniek mydlanych gratis. Montaż maszyny gratis! Urządzenie wytwarza niezliczoną ilość baniek mydlanych na minutę dodatkowo rozświetla pomieszczenie poprzez zmieniające się kolory obudowy.

___________________________
LATINO NIGHT – WIECZÓR PANIEŃSKI
Wieczór panieński opiewający gorące rytmy latynoamerykańskie. Pełna godzina treningu pobudzającego endorfiny i całe ciało do tańca. Cena od grupy zawiera wynajem sali, lampkę szampana oraz upominki.

——————
Więcej szczegółów oraz cennik:

tel. 531 288 783
www.firstdancelublin.com
Facebook: FirstDanceLublin
Instagram: firstdancelublin