Strona zespołu >>

Organizacja wesel, cateringu noclegi

Dom biesiadny
na 700 osób (3 sale)

Dom Biesiadny w Wojciechowie to budynek usługowo-gastronomiczny spełniający wszystkie wymogi, mogący pomieścić 700 osób.

Do Państwa dyspozycji są tu 3 klimatyzowane sale połączone z sobą, pokoje noclegowe oraz ogródek z grillem i altankami.

Odbywają się tu szkolenia, imprezy integracyjne i okolicznościowe, wesela etc. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie tak, aby sprostać oczekiwaniom klienta.

Szeroka gama serwowanych dań i przystawek zadowoli każdego konsumenta a możliwość zapewnienia dodatkowych atrakcji uświetni każdą uroczystość.

Kierując się smakiem i doświadczeniem w branży mamy do zaoferowania dla Państwa całą paletę usług gastronomicznych. Organizacja przyjęć, spotkań integracyjnych oraz szkoleń na terenie Domu Biesiadnego w Wojciechowie daje nam ogromną satysfakcje z pracy. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta działamy na terenie całego kraju serwując specjały kuchni Wojciechowskiej takie jak pieczony baran, prosiak czy dzik. Nie krytą sławą jest również przyrządzana przez Włodzimierza Czernieca golonka, serwowana w Karczmie, w centrum Wojciechowa.

Catering to pierwsza z usług oferowanych przez firmę Biesiada Wojciechów. Naszym klientom dostarczamy zadowolenie i profesjonalną obsługę. Zajmujemy się wyżywieniem imprez masowych i grup zorganizowanych, imprez okolicznościowych itp. Z pełnym kunsztem dostarczymy i podamy u Państwa płonącego prosiaka w całości oraz każdą inną zachciankę kulinarną. Stragan wiejski z wędzoną szynką i wędlinami czy lustro z kruchym łososiem oraz frutti di Mare z pewnością przypadną do gustu każdemu z gości. Dysponując szerokim zapleczem technicznym, doświadczonym i wykwalifikowanym personelem jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę.

Dom Biesiadny w Wojciechowie to budynek usługowo-gastronomiczny spełniający wszystkie wymogi, mogący pomieścić 700 osób. Do Państwa dyspozycji są tu 3 klimatyzowane sale połączone z sobą, pokoje noclegowe oraz ogródek z grillem i altankami. Odbywają się tu szkolenia, imprezy integracyjne i okolicznościowe, wesela etc. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie tak, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Szeroka gama serwowanych dań i przystawek zadowoli każdego konsumenta a możliwość zapewnienia dodatkowych atrakcji uświetni każdą uroczystość.

Oaza biesiadna w Gaju to miejsce wyjątkowe, magiczne i jedyne w swoim rodzaju. Położone jest ono pomiędzy Wojciechowem a Nałęczowem na obrzeżach lasu, tuż przy rwącym potoku. . Urzeka tu naturalny mikroklimat oraz otoczenie. Do dyspozycji gości mamy tu zabudowę z podłogą do tańca, ławki i stoły na całym terenie, altankę z miejscem na ognisko, bufet oraz ogromny plac na gry i zabawy. Jest to doskonałe miejsce na imprezy integracyjne, spotkania, koncert czy kulig.

Karczma Biesiada w Wojciechowie słynie z serwowanej tu golonki oraz domowych pierogów. Do dyspozycji gości mamy dwie sale. To z reguły zaciszne miejsce w czasie wakacji kusi bogatym menu oraz dancingami na tarasie. Zapraszamy codziennie od 11 do 20.

Baza noclegowa to aż 25 pokoi z łazienkami, TV oraz Internetem bezprzewodowym. Ceny już od 45zł za osobę.

Wojciechów:

Wieś przy wieży słynąca z kowalstwa artystycznego zaprasza Państwa do zwiedzania malowniczej okolicy oraz innych atrakcji.
Warto zobaczyć, warto być:
– ogólnopolskie spotkania kowali
– Zabytkowa Wieża Ariańska z muzeum regionalnym, muzeum kowalstwa oraz punktem informacji agroturystycznej.
– Kuźnia Artystyczna Roman Czerniec
– Drewniany kościół z 1725r.
– niesamowite ZOO
– szlaki rowerowe

Kontakt:
www.biesiadawojciechow.pl
email: karczmabiesiada@op.pl
Imprezy, wesela, catering: 607 – 371 – 556
Noclegi: 81 51 77 202
Karczma – jedzenie na telefon: 81 51 77 202

Fanpage: https://www.facebook.com/biesiadawojciechow/