Strona zespołu >>

Wejdź w świat fajnegoFOTOLUSTRA

Zbliża się twój wyjątkowy dzień? Organizujesz swoje wesele, urodziny, a może za chwilę dasz się porwać studniówkowym szaleństwom i chcesz, żeby ten jeden, jedyny dzień był wyjątkowy, niezapomniany?

Być może jednak jesteś przedsiębiorcą i organizujesz event firmowy lub kampanie reklamową dla swojej firmy oraz klientów i chcesz, aby twoi goście opowiadali o nim z ekscytacją oraz wypiekami na policzkach?

Jeśli, na wszystkie powyższe pytania odpowiesz NIE, to nie czytaj dalej. Szanuję twój czas i nie chciałbym go niepotrzebnie marnować, ale jeśli jednak szukasz pomysłu:

  • jak sprawdzić, aby twoje wścibskie ciotki z zazdrością opowiadały o twoim weselu
  • aby twoje koleżanki paliły się ze złości, na myśl, że twoi goście tak dobrze się bawili na twoich urodzinach, studniówce lub weselu
  • jak zapaść w pamięci twoich klientów, aby już zawsze chcieli z tobą współpracować
  • aby zintegrować swoich pracowników oraz zmotywować do dalszej ciężkiej pracy na korzyść twojej firmy
  • na doskonałą zabawę, po której zostają doskonałe, utrwalone na lata na papierze fotograficznym pamiątki

To moja oferta jest właśnie dla Ciebie! Tylko dla Ciebie i tylko dzisiaj,
mam wyjątkową propozycję wynajmu nowego typu fotobudki – FOTOLUSTRA.
Naszego fajnegoFOTOLUSTRA!!!

Nasze usługi

Dlaczego warto wynająć nasze fajneFOTOLUSTRO
na wesele, urodziny lub jakąkolwiek inną imprezę?

Bądź nietuzinkowa/y i skorzystaj z naszej oferty już dzisiaj, pozwól zaskoczyć swoich gości czymś, czego jeszcze najprawdopodobniej nie widzieli i nie ograniczaj się niczym, u nas masz nielimitowaną liczbę zdjęć, przez całą imprezę nasze aparaty i drukarki działają na pełnych obrotach!

To jak? Zaczynamy naszą przygodę z fotobudką fajneFOTOLUSTRO? Zadzwoń, umówimy się na darmowy pokaz możliwości naszego lustra. Dopiero po nim podejmiesz decyzję o naszej dalszej współpracy.

Pamiętasz jak wygląda tradycyjna fotobudka?

Taki wysoki słupek z wystającym obiektywem aparatu i małym wyświetlaczem, na którym z ledwością mieszczą się twoje zdjęcia, który bardziej odstrasza i szpeci, niż zachęca do zabawy.

Zapomnij o czymś takim!!!

To już historia, przeżytek… Fotobudka fajneFOTOLUSTRO
to absolutna nowość sezonu 2018/2019 r. na wszystkich eventach!!! To aż 60 calowe lustro, w którym widzisz całą swoją sylwetkę, ma w sobie wbudowany ekran dotykowy, dzięki czemu wykonywanie zdjęć jest dziecinnie proste i niezwykle intuicyjne, a wesoły stworek wyglądający zza lustra przywita Cię przyjacielsko i zaprosi do wspólnych zdjęć. Musisz tylko przyłączyć się do zabawy.

Nadeszła pora na fajneFOTOLUSTRO

To bardzo proste! Podejdź do lustra i pozwól się sfotografować a następnie napisz na jego tafli to, co tylko chcesz. Wpisany przez ciebie tekst pojawi się na wydrukowanej fotografii, którą możesz wkleić w księgę gości wraz z życzeniami, lub zabrać do domu, jako pamiątkę. Nasza skrzynię pełna gadżetów oraz przebrań sprawi, że każde zdjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju. Podczas trwania każdego eventu nasi animatorzy czuwają nad obsługą fajnegoFOTOLUSTRA oraz inspirowaniu gości do robienia zdjęć oraz doskonałej zabawy 😉 To aż takie proste!!!

ul. Staffa 12, 21-400 Łuków

(+48) 727 904 191

tomasz.rosinski@poczta.fm

http://fajneFOTOLUSTRO.pl

m.me/fajnefotolustro

http://www.facebook.com/fajnefotolustro