Strona zespołu >>

Ślub, Komunia, Przyjście na świat dziecka, Chrzciny – są to niezwykle ważne momenty w naszym życiu. Dzięki Fabryce Zaproszeń każdą z tych uroczystości może uświetnić piękne zaproszenie, wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniem.

Zapraszam serdecznie do współpracy z zakresu projektowania i wydruku kart okolicznościowych – zaproszeń ślubnych, urodzinowych, rocznicowych, świątecznych,studniówkowych, komunijnych, na chrzest oraz dodatków – winietek, zawieszek, menu, ksiąg.

Realizujemy zaproszenia okolicznościowe od projektowania po wykonanie. Drukujemy na maszynie Konica Minolta c6500. Posiadamy równie profesjonalny sprzęt do bigowania, wycinania, perforacji. Dokładamy niezwykłej staranności w procesie konfekcjonowania zaproszeń tj. doklejania zdobień, zawiązywania kokardek itp.

Procesowi organizacji ślubu towarzyszy szereg zwyczajów i tradycji, nie inaczej jest w kwestii zaproszeń. Najlepiej zapraszać gości około 3 miesiące przed planowanym terminem ceremonii, w miarę możliwości należy zrobić to osobiście, przy okazji wręczając zaproszenie. Oczywiście nie sposób poinformować wszystkim w ten sposób, dlatego jeśli wysyłamy zaproszenie pocztą, warto poprzeć je rozmową telefoniczną.

Zaproszenie ślubne jest dla gości pierwszą wskazówką, dotyczącą zbliżającej się uroczystości. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego zaproszenie powinno być starannie wybrane i przygotowane, a goście z pewnością to docenią. Wiemy, jak ważne jest dla Państwa zawiadomienie innych o tym ważnym dniu, dlatego w naszej Fabryce Zaproszeń przygotowaliśmy bogatą ofertę zaproszeń ślubnych, a także winietek, wzorów menu weselnego, zawieszek na alkohol, podziękowań dla gości oraz pudełek na koperty. W naszym sklepie znajdą Państwo również zaproszenia na chrzest.

Zaproszenia ślubne powinny być wyjątkowe, jak wszystko, co dotyczy tej niezwykle ważnej uroczystości, dlatego decydując się na nasze kartki, mają Państwo pewność najwyższej jakości wykonania, eleganckiej estetyki oraz niepowtarzalności wzorów. Wszystkie nasze zaproszenia oraz inne dodatki weselne przygotowywane są z wysoką starannością o szczegóły. W Fabryce Zaproszeń znajdą Państwo wyjątkowe zestawienia kolorystyczne, które mogą Państwo w dowolny sposób łączyć z proponowanymi przez nas lub wybranymi przez siebie tekstami. Nasze zaproszenia przygotowujemy na doskonałej jakości papierze fakturowanym, perłowym lub wzorzystym, zależnie od Państwa życzenia, możliwy jest także wybór czcionki czy koloru wstążki. Staramy się prezentować Państwu zarówno nowoczesne rozwiązania, jak i tradycyjne wzory zaproszeń ślubnych, dzięki czemu mają Państwo możliwość wyboru spośród bogatej oferty. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie Państwa wskazówki i sugestie. Jeśli marzą Państwo o określonym rodzajem zaproszenia, zachęcamy do kontaktu z Fabryką Zaproszeń – chętnie wysłuchamy Państwa wskazówek i z przyjemnością stworzymy dla Państwa idealne zaproszenie, które sprawi, że uroczystość zaślubin nabierze dla Państwa jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Z niegasnącą pasją podchodzimy do wszelkich nowych wyzwań, także do stworzenia zaproszenia ślubnego, dopasowanego na przykład do wyjątkowego charakteru uroczystości.

W naszej Fabryce Zaproszeń dbamy o to, aby wszystkie produkty były dostosowane do Państwa potrzeb i preferencji, aby mogli się Państwo cieszyć wyjątkowymi zaproszeniami, menu weselnym, podziękowaniami dla gości i innymi dodatkami. Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, mając na względzie przede wszystkim Państwa wskazówki, dotyczące rodzaju zaproszenia, tekstu, papieru, koloru wstążki i innych detali, dzięki którym zaproszenia będą wyjątkowe. Fabryka Zaproszeń w Radomiu to nie tylko gwarancja najlepszej jakości, zapewniamy także krótkie terminy realizacji i korzystne ceny.

Jeśli poszukują Państwo wyjątkowych zaproszeń ślubnych, winietek, zawieszek na alkohol, podziękowań dla gości lub innych dodatków ślubnych oraz zaproszeń na chrzest, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszelkie wzory zaproszeń przygotowaliśmy z myślą, aby przyczynić się do tego, by Państwa ceremonia ślubna była idealna pod każdym względem. Zachęcamy także do kontaktu z naszą Fabryką Zaproszeń w Radomiu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń 691 296 100

m.me/FabrykaZaproszen

pracownia@fabrykazaproszen.pl

http://fabrykazaproszen.pl

http://www.facebook.com/FabrykaZaproszen