Strona zespołu >>

Sale konferencyjne

 – trzy sale konferencyjne i szkoleniowe z pełnym wyposażeniem

Dom weselny

 – dbałość o szczegóły, zróżnicowane menu, wyjątkowy klimat i profesjonalna obsługa

Restauracja

 – oryginalny wystrój oraz przestronne wnętrza w połączeniu z wykwintnym menu

Noclegi w Lublinie

 – noclegi w przestronnych i cichych pokojach

Europejski Ośrodek Integracyjny to kompleks noclegowo-restauracyjny, znajdujący się nieopodal Lublina, który rozpoczął swoją działalność w 2000 roku. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a naszym klientom oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem. Jeśli szukacie Państwo komfortowego i niedrogiego noclegu w okolicach Lublina, wybór naszego Ośrodka jest najlepszym rozwiązaniem.

Naszym gościom zapewniamy noclegi w komfortowo i nowocześnie urządzonych pokojach. Goście mogą wybierać spośród aż 41 miejsc noclegowych. Co ważne, nasz Ośrodek posiada trzy w pełni wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe różnej wielkości. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych
dla Nowożeńców, zaś nasza restauracja oferuje gościom niezwykle smaczne posiłki, które serwowane są
w miłej atmosferze.

Restauracja w Europejskim Ośrodku Integracyjnym to nie tylko pyszne i pięknie podane jedzenie, przyrządzane przez naszych doświadczonych i kreatywnych kucharzy. Dla nas jedzenie to pasja, która towarzyszy ludziom nie tylko na co dzień, ale także w tych najważniejszych momentach, gdy uroczyście chcemy podkreślić wagę danego wydarzenia.

Nasza restauracja oferuje gościom bardzo bogate menu, selekcję najlepszych potraw odpowiednich zarówno na specjalne okazje, a także spotkania biznesowe, i te stricte towarzyskie, w gronie rodziny czy znajomych. Stylowe wnętrze buduje domową, ciepłą atmosferę która stanowi nierozerwalny element każdego udanego spotkania. Nasi goście i ich satysfakcja są dla nas najważniejsze.

Europejski Ośrodek Integracyjny oddaje do dyspozycji swoim gościom, dwadzieścia cztery pokoje o wysokim standardzie. Domowa atmosfera oraz wyjątkowy komfort – tym na tle konkurencji wyróżniają się nasze noclegi. Lublin jest miastem, które nieustannie się rozwija, przyciągając turystów i inwestorów z całego kraju, jak i z zagranicy. Nasz Ośrodek cieszy się wśród nich ogromnym zainteresowaniem. Noclegi w naszym Ośrodku to gwarancja najwyższej jakości obsługi klienta. Głównym zadaniem naszej kadry pracowniczej jest spełnianie oczekiwań naszych gości: dbanie o to, by nocleg w naszym Ośrodku został przez Państwa jak najmilej zapamiętany.

Pokoje zostały urządzone tak, by osoby go odwiedzające mogły nie tylko dobrze wypocząć. Poza schludnie urządzonymi miejscami noclegowymi, w naszym Ośrodku znajdą Państwo również bardzo dobre warunki do pracy. Nasz Ośrodek dostosowany jest do organizacji różnego rodzaju szkoleń i konferencji.

Europejski Ośrodek Integracyjny zajmuje się organizacją przyjęć weselnych. Staramy się w jak najlepszy sposób połączyć ze sobą takie elementy jak wyborne jedzenie, znakomita muzyka, przepiękne dekoracje
i miła obsługa. Wszystko to jest gwarancją rewelacyjnej zabawy do samego rana.

W trakcie przygotowań, nasz dom weselny dąży do spełnienia wszystkich oczekiwań Młodej Pary. Wiemy, jak ważnym wydarzeniem w życiu dwojga ludzi jest ślub i przyjęcie weselne, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, że przygotowanie takiej uroczystości jest niezwykle trudne i stresujące, więc pragniemy jak najbardziej ułatwić Młodej Parze organizację wesela. Pomaga nam w tym duże doświadczenie, jakie zdobyliśmy w ciągu kilkunastu lat naszej działalności.

Dom weselny może zorganizować zarówno tradycyjne, polskie wesele, jak i przyjęcie nietypowe
i niepowtarzalne.

Specjalnie dla Nowożeńców przygotowujemy w prezencie ślubnym dodatkowy pokój, oczywiście na koszt Europejskiego Ośrodka Integracyjnego.

Konferencje

 – ciekawe miejsce na organizację szkoleń i konferencji

Europejski Ośrodek Integracyjny przez lata wypracował swoją renomę na doskonałej organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych.
Dysponujemy trzema salami konferencyjnymi w pełni wyposażonymi w najlepszej jakości sprzęt przystosowany do różnych potrzeb i formatów danego spotkania.
Dla zainteresowanych przedsiębiorców oferujemy bogaty wachlarz propozycji imprez integracyjnych, które pomogą wzbogacić część merytoryczną w ciekawy i miły sposób. Imprezy te odbywają się zarówno na terenie hotelu, jak i w pięknym ogrodzie przy Europejskim Ośrodku Integracyjnym. Uczestnikom szkoleń i konferencji oferujemy 30 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.

Europejski Ośrodek Integracyjny
EUROPEAN CENTRE OF INTEGRATION

21-025 Niemce ul. Lubelska 160
tel.(+48) 81 756-17-64
mob.(+48) 518 118 870
tel./fax (+48) 81 756-16-81

PKO Bank Polski S.A.: 54 1020 3147 0000 8702 0004 6656

e-mail: biuro@integracyjny-niemce.pl
www.integracyjny-niemce.pl

https://www.facebook.com/europejskiosrodekintegracyjny.niemce